• Informacje na temat:

  tło

Artykuły na temat: tło
 • Rodzinne tło dymisji komendanta głównego policji

  Beata Maj, żona byłego komendanta głównego policji, przygotowuje pozew przeciw władzom Kalisza, po tym jak straciła posadę prezesa w Kaliskim Towarzystwie Budownictwa Społecznego. O nieprawidłowościach przy przyjmowaniu jej do pracy miał poinformować agent CBA, były szwagier Zbigniewa Maja. Twierdzi, że Maj otrzymała stanowisko w zamian za koniec sądowych problemów ówczesnego wiceprezydenta miasta.

 • RMF24: Rodzinne tło dymisji komendanta głównego policji

  Beata Maj, żona byłego komendanta głównego policji, przygotowuje pozew przeciw władzom Kalisza, po tym jak straciła posadę prezesa w Kaliskim Towarzystwie Budownictwa Społecznego. O nieprawidłowościach przy przyjmowaniu jej do pracy miał poinformować agent CBA, były szwagier Zbigniewa Maja. Twierdzi, że Maj otrzymała stanowisko w zamian za koniec sądowych problemów ówczesnego wiceprezydenta miasta.

 • Strzelanina w centrum Tel Awiwu

  Co najmniej trzy osoby zginęły, a wiele zostało rannych w wyniku strzelaniny, najpewniej ataku terrorystycznego, do jakiej doszło w środę wieczorem na targu żywności Sarona w centrum Tel Awiwu - poinformował dziennik "Jerusalem Post" na stronach internetowych.

 • Izrael: Strzelanina w Tel Awiwie

  Dwie osoby zginęły, a osiem jest rannych w wyniku strzelaniny, do jakiej doszło w piątek w barze w centrum Tel Awiwu. Nieznany napastnik otworzył ogień do znajdujących się tam ludzi - podała miejscowa policja.

 • Śledztwo ws. zabójstwa polityka mniejszości niemieckiej. Tło polityczne?

  Ponad miesiąc po brutalnym zabójstwie burmistrza Zdzieszowic, Dietera Przewdzinga, nie ustają spekulacje na temat zbrodni. Prokuratura nie wyklucza zabójstwa na tle politycznym.

 • Waszczykowski: Polska uważa, że stolicą Izraela jest Tel-Awiw

  Minister spraw zagranicznych Witold Waszczykowski powiedział w środę w Brukseli, że Polska "w dalszym ciągu uważa, że stolicą Izraela jest Tel-Awiw". W ten sposób odpowiedział na pytanie dotyczące planów przeniesienia ambasady amerykańskiej z Tel-Awiwu do Jerozolimy.

 • Izrael zapowiada "ofensywne działania" po ataku w Tel Awiwie

  Po zamachu w Tel Awiwie premier Izraela Benjamin Netanjahu oświadczył w nocy ze środy na czwartek, że jego rząd podejmie "szereg ofensywnych i defensywnych działań" wobec terrorystów.

 • Zastępca ambasadora RP w Tel Awiwie wezwany do złożenia wyjaśnień

  Zastępca ambasadora RP w Tel Awiwie został wezwany w niedzielę rano do izraelskiego MSZ, by złożyć w tym resorcie wyjaśnienia w związku z nowelą ustawy o IPN, która przewiduje m.in. kary za stosowanie sformułowania "polskie obozy śmierci" - poinformowało MSZ Izraela.

 • Katastrofa w Tel Awiwie. Zawalił się garaż, dwie osoby zginęły

  Co najmniej dwie osoby zginęły w następstwie zawalenia się w Tel Awiwie w poniedziałek budowanego wielokondygnacyjnego parkingu podziemnego, kilka osób wciąż jest pod gruzami, a kilkanaście zostało rannych - poinformowały służby ratownicze.

 • Strzelanina w Tel Awiwie. Są zabici i ranni

  Co najmniej trzy osoby zginęły, a pięć zostało rannych w wyniku strzelaniny, do jakiej doszło w środę wieczorem w centrum Tel Awiwu. Jak poinformowała policja, dwaj palestyńscy zamachowcy otworzyli ogień na zatłoczonym targu żywności Sarona.

Zdjęcia na temat: tło
Wideo na temat: tło
 • Gorąca Linia: Kontrowersyjny transparent "Jihad Legia"

  Podczas meczu z Hapoelem Tel Awiw na trybunie zajmowanej przez najbardziej zagorzałych fanów Legii pojawił się wielki transparent "Jihad Legia".

 • Ewa Błasik: Mój mąż nie mówił: "siadajcie". Nie było go w kokpicie

  „Maciej Lasek niech nie opowiada bzdur, że mój mąż mówił w kokpicie "siadajcie". Za to Maciej Lasek może usiąść przed prokuratorem lub na ławie oskarżonych” – mówi w RMF FM Ewa Błasik, gość Krzysztofa Ziemca. „Mikrofony były bardzo czułe, zbierały tło - różne szmery, odgłosy z salonki, korytarza, toalety” – tłumaczy.

 • Bójka na boisku! Sędzia przerwał spotkanie

  Bijatyka na boisku podczas meczu Hapoelu Tel Awiw z Maccabi Tel Awiw. Wszystko zaczęło się od ataku jednego z kibiców na Erana Zahaviego. Potem na murawie doszło do regularnej bójki. Zahavi ukarany został czerwoną kartką, a sędzia przerwał spotkanie.

Dyskusje na temat: tło