• Informacje na temat:

  tokarz

Artykuły na temat: tokarz
 • Paraolimpiada: Złoto Tokarza i brąz Kubas na torze kajakowym

  Jakub Tokarz wywalczył złoto, a Kamila Kubas brąz w zawodach kajakowych igrzysk paraolimpijskich w Rio de Janeiro. To 25. i 26. medal polskiej ekipy w tej imprezie.

 • Szedł do dentysty, trafił do… tokarza

  W Warszawie przy ulicy Stalowej mieści, a właściwie mieścił się gabinet stomatologiczny. I nie byłoby w tym nic podejrzanego, gdyby nie fakt, że pacjentów leczył tam nie dentysta, a… tokarz. Stołeczni policjanci już zatrzymali fałszywego stomatologa. To 58-letni Weselin B.

 • Lubin: Recepta na bezrobocie?

  Żołnierz zawodowy, pracownik ochrony, księgowa, tokarz, piekarz, te i wiele innych ofert można było sprawdzić na III Lubińskich Targach Pracy.

 • Narciarka nadal w stanie krytycznym. Jest w śpiączce

  Narciarka, porwana w niedzielę przez lawinę śnieżną w Tatrach, nadal jest w stanie krytycznym - poinformowała w poniedziałek dyrektorka zakopiańskiego szpitala im. Chałubińskiego Regina Tokarz. Lekarze utrzymują 52-latkę w stanie śpiączki farmakologicznej.

 • ''Jest w orkiestrach dętych jakaś siła''

  W sali widowiskowej Buskiego Samorządowego Centrum Kultury rozpoczął się niezwykły koncert. Bo oto Pan Jan Tokarz, świetny muzyk, pedagog muzyczny, animator kultury muzycznej i dyrygent, od lat związany z Buskiem, założyciel i szef buskiej Orkiestry Dętej - obchodził 40-lecie twórczości artystycznej.

 • Krzysztof Tokarz nie dostanie się na wymarzony kierunek studiów. - Zrezygnowałem z części rozszerzonej egzaminu z francuskiego i przez to Okręgowa Komisja Egzaminacyjna nie wpisała mi punktów za część podstawową - żali się "Gazecie Wyborczej" maturzysta.

 • W korytarzach kopalni Murcki-Staszic zaginął człowiek. Trwają poszukiwania

  Od kilku godzin pod ziemią trwają poszukiwania pracownika Ruchu Boże Dary, kopalni Murcki-Staszic, który nie wyjechał z dołu po zakończeniu pracy. Jest zatrudniony jako tokarz, pracuje w warsztacie mieszczącym się około 10 minut piechotą od podszybia na poziomie 416.

 • Od kilku godzin pod ziemią trwają poszukiwania pracownika Ruchu Boże Dary, kopalni Murcki-Staszic, który nie wyjechał z dołu po zakończeniu pracy. Jest zatrudniony jako tokarz, pracuje w warsztacie mieszczącym się około 10 minut piechotą od podszybia na poziomie 416.

 • Mimo zarzutów korupcyjnych SRK nie zerwie umów z firmą, której szef miał wręczać łapówkę

  Firma, z usług której korzystała SRK, wygrywała przetargi - tam żadnych nieprawidłowości nie stwierdzono.  Prezes Spółki Restrukturyzacji Kopalń Marek Tokarz mówi, że samo stawianie korupcyjnych zarzutów nie może być podstawą do zrywania umowy. Nie znam przypadku, w którym zarzuty korupcyjne były podstawą takiego odstąpienia od umowy - mówił naszemu reporterowi Marek Tokarz. Jest oświadczenie...

 • Życia się nie cofnie. Młodzi rapują o wypadkach

  Autorami słów i muzyki do utworu "Życia się nie cofnie" są Marcin Waliczek i Marcin Tokarz - laureaci wyróżnienia za muzykę w konkursie na spot profilaktyczny, zorganizowanym w ramach kampanii "Idź-Jedź-Żyj". Zadaniem uczestników - uczniów szkół ponadgimnazjalnych województwa śląskiego - było nakręcenie krótkiego spotu filmowego, promującego bezpieczeństwo w ruchu drogowym. Nadesłano blisko...

Zdjęcia na temat: tokarz
Dyskusje na temat: tokarz