• Informacje na temat:

  tolerancja

Artykuły na temat: tolerancja
 • Kościół apeluje: Zero tolerancji dla pedofilii

  ...dzieci przez księży, łatwiej dochodzi w tych wspólnotach kapłańskich, w których istnieje tolerancja na każdy inny grzech, a przełożeni są bardziej administratorami niż ojcami duchownymi i pasterzami...

 • Kolorowa tolerancja

  W Elblągu rozpoczyna się akcja pod nazwą "Kolorowa tolerancja", która będzie polegać na zamalowywaniu grafitti naniesionych na budynki.

 • Bronisław Talkowski reprezentujący środowisko Tatarów. - Tolerancja na poziomie samorządu gminy, powiatu czy województwa wymaga w stosunku do mniejszości postępowania sprawiedliwego czy...

 • Zwyciężyła Tolerancja Miłości

  ..."Tolerancja Miłości" krótki film zrealizowany przez grupę uczniów z Gimnazjum nr 1 zdobył pierwszą nagrodę na festiwalu filmów amatorskich.

 • Tolerancja czy poprawność polityczna: Gdzie jest granica?

  Poprawność polityczna, z założenia, ma polegać na unikaniu w dyskursie publicznym stosowania obraźliwych słów i zwrotów oraz zastępowaniu ich wyrażeniami bardziej neutralnymi. Tolerancja to z kolei poszanowanie cudzych poglądów. Które z tych pojęć jest częstszym gościem sali sejmowej - zapytaliśmy etyka, prof. Tadeusza Gadacza.

 • Połączy ich tolerancja

  Spotkanie z autorką pierwszej powieści lesbijskiej, premierowy w Poznaniu występ kabaretu lesbijskiego oraz marsz przeciwników wszelakiej dyskryminacji to gwoździe tegorocznych Dni Równości i Tolerancji, które startują w poniedziałek i potrwają tydzień.

 • Brak tolerancji dla nietolerancji

  Ostatnie wydarzenia w Paryżu, a także inne próby skonfliktowania cywilizacji euroatlantyckiej i islamu, to niestety kolejna przestroga i sygnał, że jedyną odpowiedzią na nie powinna być jedność, tolerancja i brak akceptacji dla szowinizmu, nacjonalizmu i fanatyzmu. Fundamentalizm i strach nie mogą rządzić światem. Cywilizacja naszych czasów musi funkcjonować ponad wszelkimi podziałami. Tak...

 • Kraina laickości i tolerancji z domieszką absurdu, czyli rozmowy o Urugwaju

  ...strony dla Urugwajczyków ważna jest tolerancja, z drugiej - przejawów religii w życiu publicznych nie tolerują w żadnym wymiarze. O ile zgadzam się z nimi, że wiara powinna być przeżyciem prywatnym, to...

 • Tolerancja po rosyjsku? „Wynoście się!”

  Jak może skończyć się spacer po Placu Czerwonym? Na pewno źle, jeśli jesteś gejem. Ukryta kamera zarejestrowała reakcję Rosjan na parę mężczyzn trzymających się za ręce.

 • Apel Amnesty International: Tolerancja i gościnność są częścią polskiej tożsamości

  Amnesty International apeluje o poparcie petycji wzywającej polskie władze do podjęcia działań wspierających państwa przyjmujące najwięcej uchodźców. "Otwartość, tolerancja i gościnność są częścią polskiej tożsamości" - napisała w apelu AI.

Zdjęcia na temat: tolerancja
Wideo na temat: tolerancja
Dyskusje na temat: tolerancja