• Informacje na temat:

  tomaszów lubelski

Artykuły na temat: tomaszów lubelski
 • Tomaszów Lubelski: Pijany 68-latek strzelał z okna z wiatrówki

  W piątek popołudniu jedna z mieszkanek Tomaszowa Lubelskiego zaalarmowała policję, że z okna bloku strzela do niej i jej koleżanek mężczyzna - podaje "Dziennik Wschodni".

 • Tomaszów Lubelski: Bieg na igrzyska

  Tak prestiżowej, zimowej imprezy w Tomaszowie Lubelskim jeszcze nie było. Miasto wygrało z Zakopanem "Bieg na Igrzyska". Zawody, które w ostatnich latach odbywały się w stolicy polskich Tatr tym razem odbędą się w najbliższy weekend na Lubelszczyźnie.

 • Wojewoda lubelski zgłasza do prokuratury wypowiedź prezesa Towarzystwa Ukraińskiego

  Wojewoda lubelski Przemysław Czarnek chce, by prokuratura zbadała wypowiedź prezesa Towarzystwa Ukraińskiego wygłoszoną podczas uroczystości w Sahryniu (Lubelskie) upamiętniających Ukraińców pomordowanych tam przez polskie podziemie zbrojne w 1944 roku. W uroczystości uczestniczył prezydent Ukrainy Petro Poroszenko.

 • Mocne słowa wojewody lubelskiego. Szef MSZ Ukrainy zszokowany

  Szef MSZ Ukrainy Pawło Klimkin oświadczył, że jest "głęboko zszokowany" wypowiedziami wojewody lubelskiego Przemysława Czarnka, który "prowokacją" nazwał uroczystości żałobne na cześć ukraińskich ofiar cywilnych polskiego podziemia w Sahryniu w 1944 roku.

 • ...24 stycznia 2010 roku rozegrany zostanie w Tomaszowie Lubelskim Finał XV Amatorskich Mistrzostw Polski w Narciarstwie Biegowym.

 • Tomaszów Lubelski: Nie ma jak na wojnie

  Ponad 200 osób z grup rekonstrukcji historycznej spotkało się na polach Dąbrowy Tomaszowskiej, by wziąć udział w rekonstrukcji bitew jakie miały miejsce pod Tomaszowem Lubelskim w kampanii wrześniowej 1939 roku.

 • ​Lubelskie: Płonie składowisko opon

  Ponad stu strażaków uczestniczy w gaszeniu pożaru składowiska opon, który wybuchł w nocy w poniedziałek w Sernikach (woj. lubelskie). Ewakuowana została szkoła w sąsiedniej Woli Sernickiej. Lokalna droga pomiędzy miejscowościami Chlewiska i Serniki jest zablokowana.

 • Lubelskie: Nie żyje 34-letni policjant

  Nie żyje 34-letni funkcjonariusz policji z Tomaszowa Lubelskiego - informuje "Dziennik Wschodni". Śledztwo w sprawie jego śmierci prowadzi prokuratura.

 • Lubelskie: Podtopienia po burzach i ulewach

  Około 100 budynków w trzech miejscowościach gminy Modliborzyce (woj. lubelskie) zostało w różnym stopniu podtopionych na skutek gwałtownej ulewy, która przeszła w środę na tym terenie. 18 osób tymczasowo ewakuowano - poinformowała straż pożarna.

 • Wyjątkowa Loteria RMF! Pomagamy dzieciom ze szpitala w Tomaszowie Lubelskim

  W Dzień Dziecka ​- tradycyjnie już - dochód z Loterii RMF przekazaliśmy na leczenie dzieci. W tym roku graliśmy, by pomóc dzieciom leczonym na Oddziale Dziecięcym Szpitala Powiatowego w Tomaszowie Lubelskiem. Pieniądze, które zebraliśmy dzięki Słuchaczom podczas tej wyjątkowej edycji "Szczęśliwej 13" zostaną przeznaczony na zakup sprzętu, takiego jak kardiomonitory, holter EKG, spirometr, pompy...

Zdjęcia na temat: tomaszów lubelski
Wideo na temat: tomaszów lubelski
Dyskusje na temat: tomaszów lubelski