• Informacje na temat:

  tomkiewicz

Artykuły na temat: tomkiewicz
 • Tragiczny wypadek. Zginął 45-letni komendant policji

  Wczoraj wieczorem na drodze Małomice - Bobrzany w powiecie żagańskim miał miejsce wypadek drogowy, w wyniku którego zginął kierujący samochodem osobowym komendant komisariatu policji w Szprotawie podinsp. Piotr Tomkiewicz.

 • Zabójstwo mieszkańca Ełku. Suwalska prokuratura przejęła śledztwo

  Ze względu na wagę sprawy i jej skomplikowany charakter, Prokuratura Okręgowa w Suwałkach (woj. podlaskie) przejęła śledztwo dotyczące zabójstwa w noc sylwestrową 21-letniego mieszkańca Ełku - poinformował rzecznik suwalskiej prokuratury Ryszard Tomkiewicz.

 • Ełk: Akt oskarżenia w sprawie zabójstwa przy barze z kebabami

  Prokuratura skierowała do Sądu Okręgowego w Suwałkach akt oskarżenia wobec Tunezyjczyka, oskarżonego o zabójstwo w Ełku w noc sylwestrową 21-letniego mężczyzny - poinformował we wtorek rzecznik suwalskiej prokuratury okręgowej Ryszard Tomkiewicz.

 • Przemycał pół kilo kokainy w zeszytach z Brazylii. Jest akt oskarżenia

  ...0,5 kg kokainy, przemyconej z Brazylii w nasączonych zeszytach, usiłował wprowadzić na rynek 35-latek z Augustowa. Prokuratura Okręgowa w Suwałkach skierowała do sądu w tej sprawie akt oskarżenia - poinformował PAP rzecznik tej prokuratury Ryszard Tomkiewicz.

 • ...0,5 kg kokainy, przemyconej z Brazylii w nasączonych zeszytach, usiłował wprowadzić na rynek 35-latek z Augustowa. Prokuratura Okręgowa w Suwałkach skierowała do sądu w tej sprawie akt oskarżenia - poinformował PAP rzecznik tej prokuratury Ryszard Tomkiewicz.

 • Pijany radny pozostanie bezkarny

  Prokuratura Rejonowa w Augustowie (woj. podlaskie) umorzyła postępowanie wobec 50-letniego radnego powiatu augustowskiego Dariusza S. za jazdę rowerem po pijanemu, gdyż jechał on drogą niepubliczną - poinformował rzecznik Prokuratury Okręgowej w Suwałkach Ryszard Tomkiewicz...

 • Prokuratura Rejonowa w Augustowie (woj. podlaskie) postawiła zarzut jazdy po pijanemu radnemu powiatu sejneńskiego. - Mężczyzna pod wpływem alkoholu kierował samochodem osobowym - poinformował rzecznik Prokuratury Okręgowej w Suwałkach Ryszard Tomkiewicz.

 • Grupa narkotykowa stanie przed sądem

  Przed sądem stanie 17 członków grupy, rozprowadzających narkotyki w Augustowie (Podlaskie). Akt oskarżenia został już przesłany do sądu - poinformował w środę rzecznik Prokuratury Okręgowej w Suwałkach Ryszard Tomkiewicz.

 • Zabił turystę z Krakowa: Grozi mu 25 lat więzienia

  Jest akt oskarżenia przeciwko mieszkańcowi Białegostoku, który w maju tego roku na biwaku w miejscowości Płaska ugodził nożem krakowianina. Skierowała go do sądu Prokuratura Okręgowa w Suwałkach - poinformował rzecznik prasowy prokuratury Ryszard Tomkiewicz.

 • Zarzuty dla byłych szefów augustowskich strażaków

  Zarzuty przekroczenia uprawnień i działania na szkodę interesu publicznego przedstawiła Prokuratura Rejonowa w Suwałkach byłym dwóm szefom Powiatowej Komendy Straży Pożarnej w Augustowie (woj. podlaskie) - poinformował w środę rzecznik Prokuratury Okręgowej w Suwałkach Ryszard Tomkiewicz.

Dyskusje na temat: tomkiewicz