• Informacje na temat:

  tommaso

Artykuły na temat: tommaso
 • Zmarł Tommaso Padoa-Schioppa - jeden z ojców euro

  W wieku 70 lat zmarł nagle w Rzymie na serce były minister finansów Włoch, wybitny ekonomista Tommaso Padoa-Schioppa, wieloletni członek zarządu Europejskiego Banku Centralnego, uważany za jednego z ojców euro.

 • Niespełna 21 lat ma najmłodszy burmistrz we Włoszech, wybrany w niedzielnych częściowych wyborach samorządowych. Tommaso Fiazza będzie rządził miasteczkiem Fontevivo koło Parmy, liczącym 5,5 tysiąca mieszkańców.

 • Najmłodszy burmistrz we Włoszech ma niespełna 21 lat

  Niespełna 21 lat - tyle ma najmłodszy burmistrz we Włoszech, który został wybrany w niedzielnych częściowych wyborach samorządowych. Tommaso Fiazza będzie rządził miasteczkiem Fontevivo koło Parmy, liczącym 5,5 tysiąca mieszkańców.

 • Biskup włoskiego miasta Imola Tommaso Ghirelli zaapelował do muzułmańskich imigrantów, by jednoznacznie potępili okrucieństwo islamskich bojowników i prześladowania, których się dopuszczają. Jeśli nie, dodał, niech opuszczą ziemię włoską.

 • Tycjan ponownie na Zamku Królewskim

  Przez niemal dwa miesiące, do 30 października, na Zamku Królewskim w Warszawie będzie można podziwiać obraz Tycjana "Portret mężczyzny" (Tommaso Mosti). Pokaz został zorganizowany przez ambasadę Włoch w 150. rocznicę zjednoczenia Republiki Włoskiej.

 • Warszawa: Obraz Tycjana na Zamku Królewskim

  Przez niemal dwa miesiące, do 30 października, na Zamku Królewskim w Warszawie będzie można podziwiać obraz Tycjana "Portret mężczyzny" (Tommaso Mosti). Pokaz został zorganizowany przez ambasadę Włoch w 150. rocznicę zjednoczenia Republiki Włoskiej.

 • Zmarł jeden z ojców euro

  W wieku 70 lat zmarł nagle na serce były minister finansów Włoch, wybitny ekonomista Tommaso Padoa-Schioppa. Był wieloletnim członkiem zarządu Europejskiego Banku Centralnego. Uważany jest za jednego z ojców euro.

 • Odprawiał msze i spowiadał wiernych, chociaż nie był księdzem. Mieszkańcy miejscowości Fane koło Werony na północy Włoch są w szoku po tym, jak dowiedzieli się, że mężczyzna, który był im znany jako "ksiądz Tommaso" nie jest i nigdy nie był kapłanem. Oszust podawał się za duchownego przez 20 lat.

 • Włoska prasa ujawnia tożsamość bohatera watykańskiego skandalu

  Włoska prasa ujawniła personalia duchownego Watykanu, który nagrany przez telewizję z ukrytej kamery przyznał się do homoseksualizmu. To 60-letni włoski prałat, Tommaso Stenico.

 • Włochy: Do 24 wzrosła liczba zaginionych w zasypanym hotelu

  Obecny bilans to dziewięć osób uratowanych i pięć ofiar śmiertelnych. Lawina zeszła w rezultacie trzęsienia ziemi. Włoskie media opublikowały treść maila, wysłanego w środę przez dyrektora odciętego od świata hotelu do lokalnych władz i policji. Prosił w nim o natychmiastową pomoc w związku z trzęsieniem ziemi i obfitymi opadami śniegu. Zarządzający hotelem Bruno Di Tommaso, który przeżył...

Dyskusje na temat: tommaso