• Informacje na temat:

  topol

Artykuły na temat: topol
 • Moskwa: Akcja wymiany koszulek. "Rakiety Topol nie boją się sankcji"

  ...których podkreśla się rakietowy potencjał rosyjski. Można na nich przeczytać m. in. "Nie rozśmieszajcie moich Iskanderów" czy "Rakiety Topol nie boją się sankcji". "Sankcje wzmocniły w nas uczucia...

 • Raportu ws. katastrofy w Topolowie brak. Komisja nie ma pieniędzy

  Prokuratura Okręgowa w Częstochowie pyta Państwową Komisję Badania Wypadków Lotniczych, dlaczego wciąż nie ma raportu w sprawie katastrofy w Topolowie pod Częstochową. Prawie 2 lata temu rozbił się tam piper navajo ze spadochroniarzami. Zginęło 11 osób. Bez raportu prokuratura nie może zakończyć śledztwa.

 • Dręczeni topolami

  Burmistrz od trzech lat nie godzi się na bezpłatne wycięcie dziesięciu uciążliwych topoli na osiedlu mieszkaniowym, mimo że te niszczą konstrukcje budynków! Już 180 osób podpisało się do pod petycją(...) o wycinkę kilku topoli. Od trzech lat mieszkańcy bezskutecznie proszą o lepsze życie. Za kratami Zasadzone przed czterdziestoma laty drzewa rozrosły się na tyle, że dziś niszczą trawnik, chodniki...

 • Prezydent Rosji Dmitrij Miedwiediew obserwował w Plesiecku w obwodzie archangielskim na północy Rosji test międzykontynentalnego pocisku balistycznego Topol RS-12M.

 • Zawieszone śledztwo ws. katastrofy samolotu w Topolowie. Zginęło 11 spadochroniarzy

  Prokuratura Okręgowa w Częstochowie bezterminowo zawiesiła śledztwo w sprawie przyczyn katastrofy samolotu, który latem 2014 roku rozbił się w Topolowie koło Częstochowy. Zginęło wtedy 11 spadochroniarzy. Tylko jedna osoba przeżyła.

 • Rosja chce rozmieścić rakiety Topol na Białorusi

  Rosja może rozmieścić balistyczne rakiety strategiczne Topol na Białorusi, jeśli USA podtrzymają plany umiejscowienia elementów tarczy antyrakietowej w Polsce i w Czechach - poinformowało anonimowe źródło wojskowe agencję Interfax.

 • Katastrofa samolotu w Topolowie. Tankował paliwo przeznaczone do samochodów

  Samolot Pipper Navajo, który blisko rok temu rozbił się w Topolowie pod Częstochową, tankował paliwo przeznaczone do samochodów – ustaliła Prokuratura Okręgowa w Częstochowie. Śledztwo w sprawie katastrofy, w której zginęło 11 osób, zostało przedłużone o pół roku, do 5 stycznia 2016 roku.

 • Jest śledztwo ws. katastrofy samolotu w Topolowie

  Częstochowska prokuratura wszczęła śledztwo w sprawie katastrofy samolotu piper navajo w Topolowie. W wypadku zginęło 11 osób, a 1 została poważnie ranna.

 • Katastrofa samolotu w Topolowie. Przesłuchali instruktora

  Przesłuchano 40-letniego instruktora, który jako jedyny przeżył katastrofę samolotu w Topolowie. Wcześniej zezwolili na to lekarze. Śledczy i przedstawiciele Komisji Badania Wypadków Lotniczych rozmawiali z mężczyzną prawie 1,5 godziny.

 • Wstępny raport PKBWL w sprawie katastrofy w Topolowie

  Jest wstępny raport Państwowej Komisji Badania Wypadków Lotniczych w sprawie katastrofy w Topolowie pod Częstochową. Piper navajo z grupą skoczków spadochronowych rozbił się dokładnie miesiąc temu 5 lipca. Zginęło 11 osób, jedna przeżyła.

Zdjęcia na temat: topol
Wideo na temat: topol
 • Drzewa spadły na jadące samochody. Załamanie pogody w Białej Podlaskiej

  Załamanie pogody niemal w całej Polsce spowodowało utrudnienia na drogach. W Białej Podlaskiej dwie topole spadły na jadące samochody, w wypadku jedna osoba została ranna.

 • Katastrofa samolotu w Topolowie

  Niedaleko Topolowa (powiat częstochowski) rozbił się, a później spłonął samolot ze skoczkami spadochronowymi na pokładzie. W wypadku zginęło 11 osób, a 1 ciężko ranna została przewieziona do szpitala w Częstochowie.

 • Przesłuchanie ocalałego z katastrofy samolotu w Topolowie

  Dosyć szczegółowo opisał sam moment katastrofy oraz okoliczności, które poprzedziły feralny lot i sam jego przebieg - powiedział Tomasz Ozimek z prokuratury okręgowej w Częstochowie o przesłuchaniu jedynej osoby, która przeżyła sobotnią katastrofę samolotu. Ocalony mężczyzna miał również zrelacjonować śledczym przebieg akcji ratunkowej. - Jego zeznania są dla nas bardzo cenne, na pewno mogą przyczynić się do wyjaśnienia katastrofy - podkreślił prokurator.

Dyskusje na temat: topol