• Informacje na temat:

  tragikomedia

Artykuły na temat: tragikomedia
 • Beskidzka tragikomedia

  W okolicach Wysowej Wojciech Smarzowski realizował swój nowy film "Dom zły". "Dom zły" to tytuł nowej tragikomedii Wojciecha Smarzowskiego, którą na wielkim ekranie zobaczymy za rok.

 • Tragikomedia... po męsku

  Sztuka "Mężczyźni na skraju załamania nerwowego" na deskach Teatru Miejskiego im. Witolda Gombrowicza w Gdyni to śmiech i łzy, z przewagą śmiechu...

 • "Morisa Szimela" - sztukę współczesnego izraelskiego dramaturga Hanocha Levina - będzie można zobaczyć w czwartek i piątek w Teatrze Narodowym w Warszawie. Tragikomedię o nieudaczniku z przedmieść Tel Awiwu zaprezentuje izraelski teatr Habima.

 • Trzej muszkieterowie - tragikomedia omyłek i katastrof

  Teatr Łaźnia Nowa po raz ostatni w tym sezonie zaprasza na swój szalony spektakl "Trzej Muszkieterowie" z udziałem aktorów Teatru Montownia.

 • Tragikomedia na Wiejskiej

  Spektakl pod tytułem "Okupacja sejmowej trybuny" zafundował dziś w Sejmie poseł LPR Robert Strąk. Przez trzy godziny blokował on trybunę, żądając powołania komisji śledczej, która zbada zamieszanie wokół PKN Orlen.

 • Reżyser Wojciech Smarzowski, twórca głośnego obrazu "Wesele", planuje realizację dwóch nowych filmów fabularnych - tragikomedii pt. "Dom zły" i filmu o żołnierzach z elitarnej jednostki specjalnej GROM.

 • Przez 3 godziny zablokowany był dziś Sejm. Tym razem spektakl pod tytułem „Okupacja sejmowej trybuny” zafundował poseł Ligi Polskich Rodzin Robert Strąk. Żądał, by Sejm natychmiast podjął decyzję o powołaniu komisji śledczej, która zbada zamieszanie w PKN Orlen.

 • "Cyd" Corneille'a w Teatrze Polskim

  Tragikomedia "Cyd" Pierre'a Corneille'a, w tłumaczeniu Jana Morsztyna i reżyserii Ivana Alexandre'a to najnowsza propozycja stołecznego Teatru Polskiego. Premiera przedstawienia odbędzie się 29 kwietnia.

 • Włamanie na śniadanie

  Tragikomedia we wrzesińskim Zespole Szkół Technicznych i Ogólnokształcących. We wtorek do piwnicy w przyszkolnym internacie włamał się pijany mężczyzna i zasnął na miejscu przestępstwa.

 • Europejskie Nagrody Filmowe rozdane! Triumfował Sorrentino i jego "Młodość"

  Tragikomedia "Młodość" została uznana za najlepszy tegoroczny film europejski, a jej twórca Paolo Sorrentino za najlepszego reżysera. Grający główną rolę Michael Caine otrzymał zaś nagrodę dla najlepszego aktora - ogłosiła Europejska Akademia Filmowa. Uroczysta gala, na której wręczono nagrody w kilkunastu kategoriach, odbyła się w Berlinie. W ceremonii uczestniczyło ponad 900 przedstawicieli...

Wideo na temat: tragikomedia
 • Rogalski: Macierewicz jest niezrównoważony. Tak ostrzegali mnie posłowie PiS

  "Mamy do czynienia z tragikomedią i graniem na grobach ofiar" - mówi o komisji Antoniego Macierewicza Rafał Rogalski w Kontrwywiadzie RMF FM. "Profesor Rońda to czubek góry lodowej. Żaden z ekspertów Macierewicza nie posiada kwalifikacji do badania wypadków lotniczych" - twierdzi Rogalski. "Cześć ekspertów tworzących dziś zespół sama się do Macierewicza zgłaszała a on przeprowadzał casting. To entuzjaści bez wiedzy" - mówi o ekspertach komisji Macierewicza były pełnomocnik Jarosława...