• Informacje na temat:

  tralow

Artykuły na temat: tralow
 • Z jeziora na Mazurach wyłowiono ośmiornicę

  W środę rano z mazurskiego jeziora Sajmino wyciągnięto martwą ośmiornicę. Zwierzę zostało wyłowione podczas czyszczenia kąpieliska z zalegających na dnie roślin za pomocą trału.

 • Zatonął trawler. Ustalono przyczynę

  Zlekceważenie norm bezpieczeństwa było przyczyną katastrofy trałowca na Morzu Ochockim. Według pełniącego obowiązki gubernatora obwodu Sachalińskiego Olega Korzemjako, załoga złamała instrukcje dotyczące ciągnięcia trału i ilości ładunku na pokładzie.

 • MON podpisze umowę na dostawę kolejnych niszczycieli min

  Umowa na dostawę dwóch kolejnych niszczycieli min oraz nowego okrętu ratowniczego zostanie podpisana w najbliższą środę – poinformowało w piątek MON.

 • Operacja załadunku ciężkiego sprzętu na okręty, budowa przeprawy rzecznej, likwidacja skażeń w porcie wojennym - to niektóre z ćwiczeń , które w środę odbyli żołnierze 8. Flotylli Obrony Wybrzeża.

 • Próba generalna Wielkiej Defilady Niepodległości. "To wyjątkowy rok dla Polski"

  Z okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości, w święto Wojska Polskiego, spotkamy się na wyjątkowej defiladzie; w jej trakcie zostaną zaprezentowane wszystkie rodzaje Sił Zbrojnych, a także grupy rekonstrukcyjne - mówił w niedzielę szef MON Mariusz Błaszczak. Szef resortu obrony był obecny w niedzielę podczas próby generalnej Wielkiej Defilady Niepodległości organizowanej z okazji Święta Wojska Polskiego. "W wyjątkowym roku, roku odzyskania przez Polskę niepodległości, 15...

 • Wielkie manewry Flotylli Obrony Wybrzeża na Bałtyku

  Trwają największe tegoroczne manewry 8. Flotylli Obrony Wybrzeża w Zatoce Pomorskiej. Biorą w nich udział trałowce, okręty transportowo-minowe, kutry transportowe oraz pomocnicze jednostki pływające: holownik, zbiornikowiec i stacja demagnetyzacyjna.

 • Pomnik Krzysztofa Kolbergera, znakomitego aktora, który zmarł w tym roku stanie w Międzyzdrojskiej Alei Gwiazd. Odsłonięcie pomnika aktora odbędzie się podczas lipcowego Festiwalu Gwiazd - poinformowała współorganizatorka imprezy Alicja Myśliwiec.

 • Tragedia na jeziorze: Znaleziono ciała wędkarzy

  W jeziorze Sarbsko wywróciła się łódź z 3 wędkarzami - informuje Portal Pomorza za Radiem Gdańsk. Mężczyźni wędkowali i pili wódkę. Jeden z nich dopłynął szczęśliwie do brzegu, dwóch kolegów (w wieku 29 i 37 lat) utopiło się. Płetwonurkowie znaleźli ich ciała ok. 300 m od brzegu.

 • ORP "Flaming" w siłach NATO

  ORP "Flaming" z 9. Flotylli Obrony Wybrzeża w Helu to trzeci polski niszczyciel min w Siłach Natychmiastowego Reagowania Sojuszu Północnoatlantyckiego. W sobotę, 16 sierpnia okręt opuści macierzysty port w Helu i dołączy do sił obrony przeciwminowej NATO MCM Fornorth.

 • Wierzą w licho, które nie śpi

  Na ekranie komputera widać grupkę mężczyzn, strzelających z kilku moździerzy. Ich twarzy nie sposób rozpoznać, bo zakrywają je szczelnie arabskie chusty...

Zdjęcia na temat: tralow
Dyskusje na temat: tralow