• Informacje na temat:

  trepka

Artykuły na temat: trepka
 • Nowy poseł złożył ślubowanie w Sejmie

  Mariusz Trepka złożył w środę ślubowanie poselskie i dołączył do klubu parlamentarnego PiS. Trepka zastąpił Konrada Głębockiego, który został ambasadorem Polski we Włoszech.

 • Zabytek, obłożony warstwą izolacyjną, na przykład styropianem w celu ocieplenia, staje się falsyfikatem, traci swoją wartość - mówiła podczas piątkowej konferencji naukowej "Styropianowy zabytek?" Stołeczna Konserwator Zabytków Ewa Nekanda-Trepka.

 • Stołeczna konserwator zabytków Ewa Nekanda-Trepka opuszcza stanowisko i przechodzi na emeryturę. - To była tylko i wyłącznie moja decyzja, do której miasto z pewnymi bólami się przychyliło - powiedziała.

 • Strażacy z Legnicy uratowali z opresji młodego jelonka, który został unieruchomiony, bo wpadł w skupisko metalowych elementów - poinformował oficer dyżurny państwowej Straży -Pożarnej w Legnicy, Mirosław Trepka.

 • Trzy osoby podtruły się czadem. Sąsiedzi zaalarmowali strażaków, ci wyważyli drzwi

  Trzy osoby zostały zabrane do szpitali do podtruciu czadem, do którego doszło w miejscowości Trepki w powiecie brodnickim (woj. kujawsko-pomorskie). Dwoje dorosłych LPR zabrało do Gdyni, a dziewięciomiesięczne dziecko karetka do szpitala w Brodnicy.

 • Nowy system oznakowania Starego Miasta

  Na warszawskiej starówce i w jej okolicach pojawi się nowy system oznakowania. Ponadto zostaną odrestaurowane i przeznaczone na cele kulturalne i edukacyjne zabytkowe piwnice w kamienicach Starego Miasta - poinformowała w czwartek stołeczny konserwator zabytków Ewa Nekanda-Trepka.

 • Nie pomnik, tylko tablica upamiętniająca ofiary

  Decyzja o miejscu, kształcie i materiale tablicy upamiętniającej ofiary katastrofy samolotu pod Smoleńskiem zapadnie najpóźniej dzisiaj - poinformowała wczoraj stołeczna konserwator zabytków Ewa Nekanda-Trepka.

 • Kujawsko-pomorskie: 9-miesięczne dziecko podtrute czadem

  Trzy osoby zostały zabrane do szpitali do podtruciu czadem, do którego doszło w środę rano w miejscowości Trepki w powiecie brodnickim (woj. kujawsko-pomorskie). Dwoje dorosłych LPR zabrało do Gdyni, a dziewięciomiesięczne dziecko karetka do szpitala w Brodnicy.

 • Muzeum Warszawskiej Pragi coraz bliżej

  W spotkaniu udział wezmą m.in.: Hanna Gronkiewicz-Waltz - Prezydent m.st. Warszawy, Ewa Nekanda-Trepka - Stołeczny Konserwator Zabytków, Marek Kraszewski - Dyrektor Biura Kultury oraz Maciej Fijałkowski - Zastępca Dyrektora Biura Funduszy Europejskich. Wiadomość pochodzi z oficjalnej strony miasta Warszawa.

 • Intermarche Zastal - ŁKS Łódź 58:53

  Punkty zdobyli: Intermarche Zastal: Flieger - 15, Rajewicz - 12, Kukiełka - 8, Wilczek - 6, Chodkiewicz - 5, Busz - 5, Kalinowski - 5, Wróbel - 2, Kus - 0. ŁKS Łódź: Wall - 18, Kalinowski - 9, Pisarczyk - 7, Kenig - 7, Trepka - 6, Krajewski - 4, Kromer - 2, Szczepaniak - 0. Informacja pochodzi z oficjalnej strony UM Zielona Góra...

Zdjęcia na temat: trepka
Wideo na temat: trepka
 • Tablica upamiętni ofiary smoleńskiej katastrofy

  Kancelaria Prezydenta przedwczoraj zwróciła się do stołecznej konserwator zabytków z wnioskiem o zgodę na umieszczenie tablicy na Pałacu Prezydeckim. Decyzja o miejscu, kształcie i materiale tablicy upamiętniającej ofiary katastrofy samolotu pod Smoleńskiem zapadnie najpóźniej jutro rano - mówi stołeczna konserwator zabytków Ewa Nekanda-Trepka.

Dyskusje na temat: trepka