• Informacje na temat:

  trojanowski

Artykuły na temat: trojanowski
 • Włodarczyk, Gawęda, Trojanowska - jak wyglądała ich pierwsza randka?

  Pierwsza randka w górach lub w kinie - sposobów na tę chwilę jest wiele. Zapytaliśmy znanych i lubianych o to, czy pamiętają pierwsze spotkanie, które miało przybliżyć ich do miłości. Jak się okazało, część z nich swoją pierwszą randkę miała już w szkole podstawowej.

 • W konkursie "Po naszymu, czyli po Śląsku" zwyciężyła 57-letnia Otylia Trojanowska ze Studzionki, zdobywając tym samym zaszczytny tytuł Ślązaka Roku 2009. Organizatorem konkursu promującego śląską tradycję, kulturę i gwarę jest Polskie Radio Katowice.

 • Izabela Trojanowska zaśpiewa dla kielczan

  Koncert finałowy XI Festiwalu "Scena dla Ciebie" uatrakcyjni występ Izabeli Trojanowskiej, która wystąpi z zespołem Mafia. Artystka przypomni swoje piosenki w nowoczesnych aranżacjach.

 • Zmiana zachowania? To może być glejak

  Trojanowski, konsultant krajowy w dziedzinie neurochirurgii, kierownik Katedry i Kliniki Neurochirurgii i Neurochirurgii Dziecięcej Uniwersytetu Medycznego w Lublinie.

 • Rzeszowska dziewiątka

  Maciej Kuciapa, Dawid Lampart, Łukasz Kret, Kamil Prokop, Rafał Trojanowski, Marcin Rempała, Karol Baran, Paweł Miesiąc i Mateusz Szostek - co łączy tych dziewięciu zawodników? Wszyscy są wychowankami klubu ze stolicy Podkarpacia, którzy nadal są czynnymi żużlowcami.

 • Znakomity początek sezonu dla Jaskółek

  Tarnowska Unia, główny faworyt do awansu do Ekstraligi, łatwo pokonała w Poznaniu tamtejszy PSŻ 33:59. Najlepszymi zawodnikami wśród zwycięzców byli: Janusz Kołodziej (14+1) i Bjarne Pedersen (13+2) . Dla Skorpionów najwięcej punktów zdobyli: Rafał Trojanowski (12) i Adam Kajoch (9+1).

 • Żużlowcy w komplecie

  Znamy już skład żużlowej ekipy Orła Łódź w nowym sezonie. Z ubiegłorocznego teamu beniaminka I ligi zostało sześciu zawodników. Do drużyny dołączyli m.in. Daniel Jeleniewski i Rafał Trojanowski. Zmiany nastąpiły także na stanowisku trenera - Zdzisława Ruteckiego zastąpił Janusz Ślęczka...

 • Sceniczne kostiumy gwiazd w Muzeum Polskiej Piosenki

  Powiększa się kolekcja scenicznych kostiumów gwiazd estrady w Muzeum Polskiej Piosenki w Opolu. Ostatnio do muzeum trafiły sukienki Anji Orthodox i Ramony Rey, trwają rozmowy z Izabelą Trojanowską i Marylą Rodowicz.

 • Z księdzem Andrzejem Trojanowskim, wykładowcą teologii, diecezjalnym egzorcystą, rozmawia Jadwiga Knie-Górna...

 • Niemcy do Polaków: Zrezygnujcie z planów atomowych

  ...o wnioski ze strategicznej oceny oddziaływania na środowisko i konsultacji transgranicznych. W ocenie Hanny Trojanowskiej inwestor elektrowni jądrowej - Polska Grupa Energetyczna - prowadzi bardzo(...). Grupa podtrzymuje zamiar rozpisania przetargu na technologię dla elektrowni do końca 2011 r. Według Trojanowskiej, w Polsce widać odwrócenie się spadkowej, po awarii w Fukushimie, tendencji...

Zdjęcia na temat: trojanowski
Dyskusje na temat: trojanowski