• Informacje na temat:

  tron

Artykuły na temat: tron
 • Donald Trump jak bohater "Gry o Tron"

  ..."The wall is coming" (mur nadchodzi) - napisał prezydent USA Donald Trump na Instagramie, czym nawiązał do słynnej frazy z popularnego serialu "Gra o Tron" - "winter is coming" (zima nadchodzi).

 • "Krypty Winterfell". Znamy datę premiery ostatniego sezonu "Gry o tron"

  ...​Telewizja HBO ogłosiła datę premiery ostatniego, ósmego sezonu popularnego serialu "Gra o tron". Opublikowano także krótki zwiastun.

 • Ed Sheeran zagra w „Grze o tron”!

  Ed Sheeran zagra w „Grze o tron”! Wokalista będzie gościem 7. sezonu serialu.

 • ​Brexit zagrozi "Grze o tron"?

  Wyniki referendum dotyczące tzw. Brexitu, czyli opuszczenia Unii Europejskiej przez Wielką Brytanię, wywołały burzę na giełdzie i w świecie politycznym. Okazuje się, że decyzja Brytyjczyków może mieć także wpływ na... telewizję. Popularna produkcja HBO "Gra o tron" może mieć teraz problemy ze zdobyciem pieniędzy.

 • "Gra o tron" pod lupą naukowców. Śmiertelność poraża

  Miłośnicy tego serialu słusznie przywykli do tego, by się do ulubionych bohaterów nadmiernie nie przywiązywać. Większość głównych postaci legendarnie już krwawej "Gry o tron" faktycznie ginie, szczególnie, jeśli to mężczyźni, którzy nie mają skłonności do zmiany sojuszy - takie wyniki analizy siedmiu sezonów popularnego serialu prezentują w najnowszym numerze czasopisma "Injury Epidemiology...

 • Brytyjczycy wolą Williama jako następcę tronu

  Według badania aż 51 proc. Brytyjczyków uważa, że należy pominąć najstarszego syna monarchini i oddać tron Williamowi, który reprezentuje młodsze pokolenie rodziny królewskiej. Karol, który jest zgodnie z protokołem następcą tronu, może liczyć na poparcie zaledwie 22 proc. ankietowanych. 68-letni książę Walii zmaga się z krytyką za rozpad małżeństwa z Dianą po tym, jak w 20. rocznicę jej śmierci...

 • Ostatni król Rwandy. Walka o pusty tron

  Kigeli V, ostatni z władców Tutsi władających królestwami położonymi w regionie afrykańskich Wielkich Jezior, zasiadał na tronie niespełna pół roku. Objął go w 1959 r. jako 23-letni młodzieniec, Jean(...) niedzielę, trzy miesiące po śmierci króla, jego szczątki przywieziono z Ameryki do rodzinnej prowincji Nyanza i złożono do grobu obok jego brata i poprzednika na tronie, mwamiego Rudahigwy. Nie pochowano...

 • HBO odpowiada na tweet Donalda Trumpa. Poszło o "Grę o tron"

  Prezydent USA Donald Trump opublikował na Twitterze grafikę inspirowaną popularnym serialem "Gra o tron" zapowiadającą sankcje, które mają być nałożone na Iran. Przedstawiciele kanału HBO wyrazili niezadowolenie z faktu, że Trump użył symboliki związanej z serialem.

 • Szczyt G20. Król Arabii Saudyjskiej z własnym tronem

  Król Arabii Saudyjskiej Salman ibn Abd al-Aziz as-Saud przylatuje na przyszłotygodniowy szczyt G20 do Hamburga z... własnym tronem - ujawnił "Spieglowi" Ingo Peters, dyrektor hamburskiego hotelu Vier Jahreszeiten, w którym zatrzyma się monarcha.

 • Latynoscy imigranci rzeźbią tron dla papieża

  Grupa stolarzy, imigrantów z Ameryki Łacińskiej, pracuje nad specjalnym tronem dla papieża Franciszka na jego wrześniową pielgrzymkę do USA.

Zdjęcia na temat: tron
 • 60-lecie objęcia tronu przez Elżbietę II
 • 60-lecie objęcia tronu przez Elżbietę II
 • 60-lecie objęcia tronu przez Elżbietę II
Wideo na temat: tron
 • Ed Sheeran zagra w „Grze o tron”!

  Ed Sheeran zagra w „Grze o tron”!

 • Gwiazdy "Gry o tron" na pomoc uchodźcom. "Ich historia to nasza historia"

  Obsada serialu „Gra o tron” połączyła siły z International Rescue Committee i opublikowała wideo, w którym zachęca ludzi na całym świecie do dotacji na rzecz uchodźców. Wideo trafiło do sieci 13 marca i wzbudziło nie lada zainteresowanie. Wśród występujących znalazły się największe gwiazdy produkcji, m.in. Lena Headey, Maisie Williams, John Bradley-West czy Nikolaj Coster-Waldau.

 • "Gra o tron" w nowej sekcji festiwalu Off Plus Camera

  "Gra o tron" - bijący rekordy popularności serial stworzony na podstawie sagi fantasy George'a R.R. Martina - to jeden z tytułów, jakie można oglądać w ramach nowej sekcji na festiwalu Off Plus Camera: "HBO: Mały wieki ekran". Widzowie będą mogli też usiąść na słynnym tronie znanym z ekranu.

Dyskusje na temat: tron