• Informacje na temat:

  trust

Artykuły na temat: trust
 • Child Trust Fund

  Child Trust Fund (CTF) jest jednym z wielu sposobów, który pomaga zaoszczędzić na przyszłość dzieci. Jako, że CTF to forma długoterminowego oszczędzania i inwestycji dlatego też będzie lepiej gdy sami zadecydujecie, komu chcecie powierzyć pieniądze swojego dziecka.

 • Uwaga! Zmiany w Child Trust Fund

  ...24 maja rząd brytyjski ogłosił, że zamierza zredukować, a potem wycofać wszelki rządowy wkład do Child Trust Fund (w skrócie CTF - są to długoterminowe konta oszczędnościowe lub inwestycyjne dla dzieci w UK). Te zmiany będą dotyczyć prawie wszystkich istniejących kont Child Trust Fund, rodziców, którzy jeszcze nie wykorzystali swoich voucherów oraz rodzin, które spodziewają się dziecka.

 • "In God We Trust" czyli boska wystawa

  Sztuki w Warszawie. Wystawa "In God We Trust" rusza 5 września.

 • Po kilku latach przed rzeszowskim sądem ruszył wreszcie proces trzech osób z kierownictwa Galicyjskiego Trustu Kapitałowo-Inwestycyjnego. W wyniku jego działalności cztery tysiące osób straciło ponad 26 milionów złotych.

 • Rośnie liczba antysemickich incydentów. "Tendencja nasilenia nietolerancji"

  Liczba antysemickich incydentów w Wielkiej Brytanii wzrosła o 11 proc. w ciągu pierwszych sześciu miesięcy roku - poinformowało stowarzyszenie Community Security Trust, według którego świadczy to o niepokojącej tendencji nasilenia nietolerancji.

 • 23 ofiary wybuchu w fabryce fajerwerków w Indiach

  Silna eksplozja, do jakiej doszło w środę wieczorem w fabryce fajerwerków w mieście Kheri w stanie Madhya Pradesh w środkowych Indiach, spowodowała śmierć 23 pracowników – podały źródła policyjne cytowane przez Press Trust India.

 • Wielka Brytania: Najdroższe studia, największe długi

  Brytyjscy absolwenci wkraczają po studiach w życie zawodowe z największym zadłużeniem spośród wszystkich krajów angielskojęzycznych. Raport londyńskiego Sutton Trust ocenia, że zmniejsza to ich mobilność, a wielu młodych ludzi z góry zniechęca do studiów.

 • W Wielkiej Brytanii rośnie liczba antysemickich incydentów

  Liczba antysemickich incydentów w Wielkiej Brytanii wzrosła o 11 proc. w ciągu pierwszych sześciu miesięcy roku - poinformowało w czwartek stowarzyszenie Community Security Trust, według którego świadczy to o niepokojącej tendencji nasilenia nietolerancji.

 • Rekordowa liczba antysemickich incydentów w Wielkiej Brytanii

  Rekordową liczbę ponad 1,3 tys. incydentów na tle antysemickim odnotowano w ubiegłym roku w Wielkiej Brytanii - podała w czwartek organizacja dobroczynna Community Security Trust (CST). Liczba takich zajść wzrosła o jedną trzecią w porównaniu z 2015 rokiem.

 • Indie: Budynek runął na budowany blok. 12 ofiar

  Co najmniej 12 osób uznano za zaginione po zawaleniu się we wtorek 6-piętrowego budynku we wsi Shahberi, 45 km na wschód od Delhi, który runął na budowany obok blok. Są to pracownicy tej budowy. Trwa akcja ratunkowa - podała agencja The Press Trust of India.

Zdjęcia na temat: trust