• Informacje na temat:

  trybuna ludu

Artykuły na temat: trybuna ludu
 • Sąd: Kaczyński ma przeprosić za porównanie "GW" do "Trybuny Ludu"

  Prezes PiS Jarosław Kaczyński ma przeprosić Agorę SA za porównanie wydawanej przez tę spółkę "Gazety Wyborczej" do "Trybuny Ludu" z 1953 r. i zarzucenie Agorze związków z oligarchią - orzekł w czwartek Sąd Apelacyjny w Warszawie. Pełnomocnik Kaczyńskiego zapowiedział kasację.

 • Polski ślad w dokumentach dot. zabójstwa Kennedy'ego. W tle teoria o spisku

  Zygmunt Broniarek, długoletni korespondent "Trybuny Ludu" w USA, pojawia się w odtajnionej partii dokumentów dotyczących zamachu na Johna Fitzgeralda Kennedy'ego. Prezydent USA został zamordowany w Dallas w stanie Teksas 22 listopada 1963 roku.

 • "Polski ślad" w dokumentach dot. zamachu na Kennedy'ego

  Zygmunt Broniarek (zm. w 2012 r.), długoletni korespondent "Trybuny Ludu" w USA, pojawia się w odtajnionej w czwartek kolejnej partii dokumentów dotyczących zamachu na prezydenta Johna Fitzgeralda Kennedy'ego.

 • Gorąca debata. Sejm odrzucił wniosek o wotum nieufności dla Antoniego Macierewicz

  ...niemądry i "nieprzyzwoity w swoich podstawach". Po oświadczeniach klubów, na mównicę wyszedł Antoni Macierewicz. "Ilość absurdów i przeinaczeń przekracza wszelkie wyobrażenia, nawet Trybuna Ludu nie...

 • Jarosław Kaczyński nie musi przepraszać Agory

  Sąd Okręgowy w Warszawie oddalił powództwo Agory - wydawcy "Gazety Wyborczej" przeciwko Jarosławowi Kaczyńskiemu za słowa o jej związkach z postkomunistyczną oligarchią i porównanie "GW" do "Trybuny Ludu" z 1953 r.

 • Jarosław Kaczyński wykonał wyrok sądu i przeprosił Agorę SA

  Prezes PiS Jarosław Kaczyński przeprosił Agorę SA za porównanie wydawanej przez nią "Gazety Wyborczej" do "Trybuny Ludu" z 1953 r. i zarzucenie Agorze związków z oligarchią. Nakazał mu to prawomocnie w 2011 r. warszawski sąd.

 • Wydawanie dziennika "Trybuna" zostało zawieszone - poinformował zespół redakcyjny w krótkim komunikacie zamieszczonym na stronie internetowej dziennika. Ostatni numer gazety ukazał się w piątek 4 grudnia.

 • Prasa PRL o wyborze Karola Wojtyły na papieża

  Zaskoczenie i rezerwa ze strony partyjnych gazet, np. "Trybuny Ludu" i "Żołnierza Wolności", radość "Tygodnika Powszechnego" i życzliwość prasy zachodnioeuropejskiej - tak można określić reakcje mediów na wybór metropolity krakowskiego kardynała Karola Wojtyły na papieża.

 • Sąd Najwyższy uchylił prawomocny wyrok, mocą którego Jarosław Kaczyński nie musiał przepraszać wydawcy "Gazety Wyborczej" za porównanie jej do "Trybuny Ludu" z 1953 r. i zarzucenie Agorze związków z postkomunistyczną oligarchią. Sprawa wraca do II instancji.

 • Kaczyński gotów do ugody z wydawcą "Gazety Wyborczej"

  Jarosław Kaczyński jest gotów do ugody z wydawcą "Gazety Wyborczej" w procesie za porównanie jej do "Trybuny Ludu" i zarzucenie związków z postkomunistyczną oligarchią - deklaruje prawnik prezesa PiS. Prawnik Agory stawia jeden warunek: muszą być przeprosiny.

Zdjęcia na temat: trybuna ludu