• Informacje na temat:

  tudor

Artykuły na temat: tudor
 • ​"Theresa May zachowuje się jak Tudor"

  ...głosowania. To spowodowało ostrą krytykę ze strony parlamentarzystów, zwłaszcza z Partii Pracy. Barry Gardiner zarzucił premier arogancję i ocenił, że zachowuje się jak monarcha z dynastii Tudorów...

 • W drugiej turze wyborów - 10 grudnia - zmierzy się on z Corneliu Vadimem Tudorem, przywódcą ultranacjonalistycznej Partii Wielkiej Rumunii (PRM), który zgromadził 28 procent głosów. Wyniki te podało wczoraj wieczorem tamtejsze Centralne Biuro Wyborcze. Według IMAS, jednego z największych rumuńskich ośrodków badania opinii publicznej, w drugiej turze większe szanse na zwycięstwo ma Tudor, na...

 • "Dynastia Tudorów. Król, królowa i królewska faworyta"

  To pierwsza część niezwykłej powieści opartej na superprodukcji The Tudors, nadawanej w wielu krajach i kilkukrotnie nagrodzonej nagrodą Emmy®, telewizyjnym odpowiednikiem Oscarów®. Opowiada o ambicji i bezwzględnej walce o władzę młodego Henryka VIII.

 • "Dynastia Tudorów. Król, królowa i królewska faworyta"

  ..."Dynastia Tudorów. Król, królowa i królewska faworyta" to pierwsza część niezwykłej powieści opartej na superprodukcji The Tudors, nadawanej w wielu krajach i kilkukrotnie nagrodzonej nagrodą Emmy, telewizyjnym odpowiednikiem Oscarów. Opowiada o ambicji i bezwzględnej walce o władzę młodego Henryka VIII, króla jednego z najpotężniejszych państw ówczesnej Europy, i o jego miłości, która na zawsze...

 • Związkowcy: Brexit może oznaczać utratę 4 mln miejsc pracy

  Ewentualne wyjście Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej może oznaczać utratę nawet czterech milionów miejsc pracy - twierdzi w rozmowie z niemiecką agencją dpa Owen Tudor z brytyjskiej centrali związkowej TUC. W opinii Tudora najbardziej zagrożone są miejsca pracy w branżach nastawionych na eksport, m.in. motoryzacyjnej i chemicznej.

 • Rumuński Trybunał Kostytucyjny odrzucił w środę skargę skrajnego nacjonalisty Corneliu Vadima Tudora, który po przegraniu drugiej tury wyborów prezydenckich żądał ich unieważnienia.

 • Związkowcy ostrzegają przed skutkami Brexitu

  Ewentualne wyjście Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej może oznaczać utratę nawet czterech milionów miejsc pracy - powiedział niemieckiej agencji dpa Owen Tudor z brytyjskiej centrali związkowej TUC.

 • Wiemy, kto zagra Geralta w "Wiedźminie" Netflixa

  Netflix poinformował kto zagra Geralta w serialowej wersji "Wiedźmina" produkowanej przez amerykańską firmę. W głównego bohatera wcieli się Henry Cavill, który znany jest z roli Supermena w filmie "Batman v Superman: Świt sprawiedliwości" oraz serialu "Tudorowie".

 • MAEA gotowa sporządzić analizę ryzyka w sprawie interwencji w Syrii

  Międzynarodowa Agencja Energii Atomowej (MAEA) jest gotowa sporządzić analizę poziomu ryzyka w przypadku ataku Stanów Zjednoczonych na instalacje atomowe w Syrii, jeśli otrzyma tylko stosowny wniosek - poinformowała w czwartek rzeczniczka MAEA Gill Tudor.

 • Tajne Archiwa Watykańskie chcą wydać i wystawić na sprzedaż faksymile dokumentu, w którym król Anglii Henryk VIII Tudor domaga się od papieża rozwodu - poinformowały służby prasowe Watykanu.

Dyskusje na temat: tudor