• Informacje na temat:

  tudor

Artykuły na temat: tudor
 • ​"Theresa May zachowuje się jak Tudor"

  ...głosowania. To spowodowało ostrą krytykę ze strony parlamentarzystów, zwłaszcza z Partii Pracy. Barry Gardiner zarzucił premier arogancję i ocenił, że zachowuje się jak monarcha z dynastii Tudorów...

 • W drugiej turze wyborów - 10 grudnia - zmierzy się on z Corneliu Vadimem Tudorem, przywódcą ultranacjonalistycznej Partii Wielkiej Rumunii (PRM), który zgromadził 28 procent głosów. Wyniki te podało wczoraj wieczorem tamtejsze Centralne Biuro Wyborcze. Według IMAS, jednego z największych rumuńskich ośrodków badania opinii publicznej, w drugiej turze większe szanse na zwycięstwo ma Tudor, na...

 • "Dynastia Tudorów. Król, królowa i królewska faworyta"

  To pierwsza część niezwykłej powieści opartej na superprodukcji The Tudors, nadawanej w wielu krajach i kilkukrotnie nagrodzonej nagrodą Emmy®, telewizyjnym odpowiednikiem Oscarów®. Opowiada o ambicji i bezwzględnej walce o władzę młodego Henryka VIII.

 • "Dynastia Tudorów. Król, królowa i królewska faworyta"

  ..."Dynastia Tudorów. Król, królowa i królewska faworyta" to pierwsza część niezwykłej powieści opartej na superprodukcji The Tudors, nadawanej w wielu krajach i kilkukrotnie nagrodzonej nagrodą Emmy, telewizyjnym odpowiednikiem Oscarów. Opowiada o ambicji i bezwzględnej walce o władzę młodego Henryka VIII, króla jednego z najpotężniejszych państw ówczesnej Europy, i o jego miłości, która na zawsze...

 • Związkowcy: Brexit może oznaczać utratę 4 mln miejsc pracy

  Ewentualne wyjście Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej może oznaczać utratę nawet czterech milionów miejsc pracy - twierdzi w rozmowie z niemiecką agencją dpa Owen Tudor z brytyjskiej centrali związkowej TUC. W opinii Tudora najbardziej zagrożone są miejsca pracy w branżach nastawionych na eksport, m.in. motoryzacyjnej i chemicznej.

 • Rumuński Trybunał Kostytucyjny odrzucił w środę skargę skrajnego nacjonalisty Corneliu Vadima Tudora, który po przegraniu drugiej tury wyborów prezydenckich żądał ich unieważnienia.

 • Związkowcy ostrzegają przed skutkami Brexitu

  Ewentualne wyjście Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej może oznaczać utratę nawet czterech milionów miejsc pracy - powiedział niemieckiej agencji dpa Owen Tudor z brytyjskiej centrali związkowej TUC.

 • Wiemy, kto zagra Geralta w "Wiedźminie" Netflixa

  Netflix poinformował kto zagra Geralta w serialowej wersji "Wiedźmina" produkowanej przez amerykańską firmę. W głównego bohatera wcieli się Henry Cavill, który znany jest z roli Supermena w filmie "Batman v Superman: Świt sprawiedliwości" oraz serialu "Tudorowie".

 • MAEA gotowa sporządzić analizę ryzyka w sprawie interwencji w Syrii

  Międzynarodowa Agencja Energii Atomowej (MAEA) jest gotowa sporządzić analizę poziomu ryzyka w przypadku ataku Stanów Zjednoczonych na instalacje atomowe w Syrii, jeśli otrzyma tylko stosowny wniosek - poinformowała w czwartek rzeczniczka MAEA Gill Tudor.

 • Tajne Archiwa Watykańskie chcą wydać i wystawić na sprzedaż faksymile dokumentu, w którym król Anglii Henryk VIII Tudor domaga się od papieża rozwodu - poinformowały służby prasowe Watykanu.

Dyskusje na temat: tudor
 • Re: ​"Theresa May zachowuje się jak Tudor"

  "Tudor "to była dynastia królewska , a co ma do tego jakaś premier z Gminu? chyba Królowa jeszcze żyje ?

 • Re: Rosyjskie media: Siergiej Skripal wybudził się ze śpiączki

  Mam nadzieję,że Anglicy wykażą się honorem i na Mundial nie pojadą. Anglia powinna zbojkotować Mundial bo straci wiarygodność.Tradycja rodów Lancastrów .Yorków i Tudorów zobowiązują.

 • Re: Jest wniosek o rejestracji nowej partii. Stoi za nią o. Rydzyk

  Oj przydałby się w Polsce taki Henryk 8 Tudor

 • Re: ​"Theresa May zachowuje się jak Tudor"

  kaczkę najbardziej żądną władzy wybrali. Kaczka kwacze tchórzliwie spod stołu, rządzi wszystkimi i nie ponosi żadnej odpowiedzialności. Fajnie ma, no nie Polacy? A że wstyd na całą wieś, to już inna sprawa.

 • Re: ​"Theresa May zachowuje się jak Tudor"

  Póki co więcej wyciągamy z tej kasy UE niż do niej wkładamy, a to że za kilka lat będziemy się dokładali więcej to chyba jest logiczne, co chciałbyś w nieskończoność tylko wyciągać.

 • Re: ​"Theresa May zachowuje się jak Tudor"

  abc: już w tym roku wpłaciliśmy więcej niż dostaliśmy. Problem w tym, że UK od X czasu wpłaca grubo więcej niż dostaje, a przy tym UE zaczyna się zmieniać w rzeszę. Wspólnota znaczy, że każdy ma prawo wyrazić własne zdanie i wszystkie racje są równe. A póki co jakieś kmioty niemieckie grożą cofnięciem dopłat do rolnictwa choć i tak już dostajemy kary za nadprodukcję. Czyli co...towaru jest więcej to źle? Urodzaj zasługuje na karę?

 • Re: ​"Theresa May zachowuje się jak Tudor"

  a niektórzy z was niech sobie przypomną ile z nas wyciągnął zachód zanim my zaczeliśmy być beneficjentem UNI bo najpierw nas rozkradli do kości a teraz niby nam daja

 • Re: ​"Theresa May zachowuje się jak Tudor"

  Pl otrzymała więcej niż wpłaciła.

 • Re: ​"Theresa May zachowuje się jak Tudor"

  Ale to i tak nic nie da bo UK już gnije przez islamskich najeżdzców jacy od trzech pokoleń masakrują ich kulturę i tradycję. toteż kolejny kontyngent syryjczyków nic by tu i tak nie zmienił. Sami sobie zawiązali ten sznur na szyi,teraz to referendum to tylko nagła decyzja dychajacego wisielca ze jednak chce żyć, ale krzesło już niestety przewróćone. ich gospodarka opiera się w 80 proc na pracy emigrantów, mam uwierzyć że nagle wszyscy brytole jak jeden mąż zrezygnują ze słodkiego pierdzenia...

 • Re: ​"Theresa May zachowuje się jak Tudor"

  UK nie podlegałaby rozdziałowi uchodźców - nie jest w strefie Schengen. Brytole nie chcą niekontrolowanego napływu ludzi z krajów Unii.