• Informacje na temat:

  tulon

Artykuły na temat: tulon
 • Prowadzi głodówkę. Powód? Zabrali mu pumę

  Właściciel pumy prowadzi głodówkę przed gmachem sądu w Tulonie, domagając się oddania mu zwierzęcia. Francuski wymiar sprawiedliwości zadecydował, że puma ma zostać umieszczona w miejscowym ogrodzie zoologicznym.

 • Francja: Raniła dwie osoby krzycząc "Allach jest wielki"

  Kobieta, która raniła nożem dwie osoby przy kasie w supermarkecie, krzycząc "Allach jest wielki", została aresztowano w niedzielę w Seyne-sur-mer na południu Francji - poinformowała prokuratura w Tulonie.

 • Po dwuletnim remoncie jedyny francuski lotniskowiec wyruszy w morze

  Po dwóch latach napraw i modernizacji francuski lotniskowiec, który jako jedyny ma napęd atomowy, Charles de Gaulle wypłynie w morze z portu w Tulonie na południu Francji. Obserwatorzy ironizują, że ten okręt, który miał być chlubą sił zbrojnych Francji, stał się dla władz w Paryżu wstydliwym tematem. Jest bowiem rzadko używany ze względu na niekończące się problemy techniczne.

 • Udaremniono zamach na francuskich żołnierzy

  Francuskie służby specjalne udaremniły zamach na żołnierzy w bazie marynarki wojennej w Tulonie na południu Francji - oświadczył we wtorek minister spraw wewnętrznych tego kraju Bernard Cazeneuve.

 • Uratowano 217 rozbitków u wybrzeży Libii

  ...217 imigrantów z trzech łodzi znajdujących się u wybrzeży Libii uratował francuski okręt uczestniczący w unijnej operacji patrolowania Morza Śródziemnego. Informację podały władze morskie w Tulonie, na południu Francji.

 • U wybrzeży Libii uratowano 217 rozbitków

  ...217 imigrantów z trzech łodzi znajdujących się u wybrzeży Libii uratował w sobotę francuski okręt, uczestniczący w unijnej operacji patrolowania Morza Śródziemnego - poinformowały władze morskie w Tulonie, na południu Francji.

 • Lotniskowiec z 26 myśliwcami dołączy do walki z IS

  ...​Francuski lotniskowiec "Charles de Gaulle" z 26 myśliwcami na pokładzie odcumował w środę z portu w Tulonie na południowym wschodzie Francji i płynie w stronę wschodniego rejonu Morza Śródziemnego, by dołączyć do walki przeciwko Państwu Islamskiemu (IS).

 • Francuskie służby udaremniły zamach na bazę wojskową!

  Bernard Cazeneuve, minister spraw wewnętrznych Francji poinformował, że tamtejsze służby udaremniły zamach na żołnierzy w bazie marynarki wojennej w Tulonie. Po roku obserwacji aresztowano 25-letniego mężczyznę, znanego służbom specjalnym z radyklanych poglądów i kontaktów z islamistami, który próbował zgromadzić materiały potrzebne do przeprowadzenia ataku.

 • RMF24: Francuski okręt wojenny płynie w stronę Syrii

  ...​Jeden z największych francuskich okrętów wojennych został wysłany z bazy w Tulonie w stronę Syrii - donoszą nadsekwańskie media. Według nieoficjalnych informacji weźmie on udział w ataku przeciwko reżimowi Baszara el-Asada, choć nie bezpośrednio.

 • Francuski okręt wojenny płynie w stronę Syrii

  Jeden z największych francuskich okrętów wojennych został wysłany z bazy w Tulonie w stronę Syrii – donoszą nadsekwańskie media. Według nieoficjalnych informacji weźmie on udział w ataku przeciwko reżimowi Baszara el-Asada, choć nie bezpośrednio. Jak podała agencja Interfax w najbliższych dniach Rosja wyśle dwa okręty bojowe na Morze Śródziemne. Sama marynarka wojenna twierdzi, że nie ma to...

Zdjęcia na temat: tulon
Dyskusje na temat: tulon