• Informacje na temat:

  tura

Artykuły na temat: tura
 • Druga tura odstrzału dzików

  Rozpoczęła się druga tura skoordynowanego odstrzału dzików. Myśliwi przez weekend będą redukować pogłowie zwierząt głównie wzdłuż wschodniej i północno-wschodniej granicy Polski, a także na Mazowszu.

 • Druga tura wyborów. Kto prezydentem Ukrainy?

  Na Ukrainie rozpoczęła się w niedzielę II tura wyborów prezydenckich, w której o najwyższe stanowisko w państwie ubiegają się showman Wołodymyr Zełenski i urzędujący prezydent Petro Poroszenko.

 • Ukraina wybiera prezydenta. Dziś II tura wyborów

  Na Ukrainie dziś odbywa się II tura wyborów prezydenckich, w której o najwyższe stanowisko w państwie ubiegają się komik telewizyjny Wołodymyr Zełenski i urzędujący prezydent Petro Poroszenko.

 • Mityczna trzecia tura

  Wybory prezydenckie skończyły się po dwóch turach, ale coraz częściej słyszymy z ust prominentnych polityków Platformy Obywatelskiej, a także - chociaż rzadziej - Prawa i Sprawiedliwości, że jesienią czeka nas trzecia tura, czyli wybory parlamentarne.

 • II tura wyborów 2018. Kiedy wyniki?

  W niedzielę od godz. 7 rano do 21, w 649 gminach, w których 21 października żaden z kandydatów na wójta, burmistrza lub prezydenta miasta nie otrzymał więcej niż połowy ważnie oddanych głosów, trwa głosowanie w drugiej turze wyborów samorządowych. Druga tura wyborów przeprowadzana jest m.in. w 5 miastach wojewódzkich: Gdańsku, Krakowie, Kielcach, Olsztynie i Szczecinie. Pytany w porannym...

 • II tura wyborów samorządowych. Na żywo

  ...szansa niż przy poprzedniej turze, bo to już jest proste liczenie głosów, na dwie kupki rozkłada się te głosy, zlicza się i to naprawdę szybko będzie szło". Druga tura wyborów przeprowadzana jest...

 • Cypr: Druga tura wyborów prezydenckich

  Na Cyprze odbywa się w niedzielę druga tura wyborów prezydenckich. W pierwszej turze zwyciężył dotychczasowy prezydent Nikos Anastasiadis. Jego konkurentem jest wspierany przez lewicę Stawros Malas.

 • ​Słowacja: Rozpoczęła się II tura wyborów prezydenckich

  Druga tura wyborów prezydenckich na Słowacji rozpoczęła się w sobotę o godz. 7 rano. Zdecydowaną faworytką jest 45-letnia prawniczka Zuzana Czaputova, a jej rywalem zawodowy dyplomata, wiceprzewodniczący Komisji Europejskiej 52-letni Marosz Szefczovicz.

 • Francja: Druga tura wyborów parlamentarnych

  We Francji odbywa się dziś druga tura wyborów parlamentarnych. O godz. 8 otwarte zostały lokale wyborcze. Będą czynne do godz. 18, a w pięciu największych miastach w kraju, w tym w Paryżu - do godz. 20.

 • Gruzja wybierała prezydenta. Będzie druga tura

  W niedzielnych wyborach prezydenckich w Gruzji żaden z kandydatów nie uzyskał ponad 50 proc. głosów i konieczna będzie druga tura - wynika z danych CKW. Po przeliczeniu 99 proc. głosów prowadzi Salome Zurabiszwili, a tuż za nią jest Grigol Waszadze. Według informacji Centralnej Komisji Wyborczej, podanych w poniedziałek rano, Zurabiszwili, którą wspiera rządząca partia Gruzińskie Marzenie...

Zdjęcia na temat: tura