• Informacje na temat:

  turek

Artykuły na temat: turek
 • Odwet na Turkach

  ..., żeby jakiś Turek, nawet policjant, krzyczał na nas). A więc skoro przyjechali, to po to, aby pilnować Polaków, bo ci - jak wiadomo - wymagają specjalnego nadzoru. Może się mylę, ale do tej pory...

 • Ekstraklasa siatkarzy: Turek Sinan Tanik trenerem Effectora

  ​Sinan Tanik został szkoleniowcem siatkarzy Effectora - poinformował klub na swojej stronie internetowej. Były reprezentant Turcji poprowadził już w środę trening kieleckiej drużyny.

 • Atak nożownika w galerii handlowej we Wrocławiu. Napastnik to Turek

  To obywatele Turcji brali udział w wieczornej bójce z użyciem noża we Wrocławiu. Jeden z nich, 20-latek, został śmiertelnie ugodzony. Drugi z mężczyzn, który użył noża, jest teraz w policyjnym areszcie i czeka na prokuratorskie przesłuchanie.

 • Jest wyrok sądu ws. fikcyjnych ślubów Polek z Turkami

  Troje skazanych to dwie Polki oraz Turek.  Kobiety dostawały pieniądze za zawarcie fikcyjnych ślubów w Sosnowcu i Dąbrowie Górniczej. Dzięki temu wyłudzano akt małżeństwa.  Na podstawie tego dokumentu Wojewoda Dolnośląski musiał z kolei umorzyć postępowanie w sprawie wydalenia z Polski nielegalnie przebywających tu obywateli Turcji. Trzeci ze skazanych w tym procesie to Turek, który najpierw...

 • ​Austria: 15-letni Turek skazany za propagowanie dżihadyzmu

  Sąd w mieście Sankt Poelten we wschodniej Austrii skazał w czwartek na 20 miesięcy więzienia bez zawieszenia oskarżonego o dżihadyzm 15-letniego obywatela Turcji, który odpowiadał za to już po raz drugi.

 • 15-letni Turek skazany za propagowanie dżihadyzmu

  Sąd w mieście Sankt Poelten we wschodniej Austrii skazał na 20 miesięcy więzienia oskarżonego o dżihadyzm 15-letniego obywatela Turcji. Uznano go za winnego wspierania spisku terrorystycznego i organizacji przestępczej, gdyż wysłał przez telefon komórkowy materiał propagandowy dotyczący Państwa Islamskiego. Wyrok nie jest prawomocny.

 • Zabójstwo sprzed 10 lat. Poszukiwany Turek zatrzymany pod Warszawą

  Policja zatrzymała pod Warszawą 37-letniego obywatela Turcji poszukiwanego przez Interpol za zastrzelenie w 2007 roku innego mężczyzny nieopodal Ankary - poinformowała we wtorek PAP Komenda Stołeczna Policji.

 • Start imprezy: 2016-01-10 17:00:00 Koniec imprezy: 2016-01-10 21:00:00 Kościuszki 13 62-700 Turek wielkopolskie...

 • ​19-letni Turek chciał wjechać do Polski. Miał wizę wystawioną na... 6-latka z Arabii Saudyjskiej

  Do zdarzenia doszło w polsko-ukraińskim przejściu granicznym w Korczowej. 19-letni Turek w czasie kontroli paszportowej pokazał dokument z francuską wizą Schengen. W trakcie sprawdzania dokumentów funkcjonariusze ustalili, że wiza jest fałszywa. W konsekwencji szczegółowych ustaleń okazało się także, że nalepka wizowa była wydana dla kilkuletniego dziecka, obywatela Arabii Saudyjskiej. Dodatkowo...

 • Prezydent odznaczył pośmiertnie Jerzego Turka

  Prezydent Lech Kaczyński odznaczył pośmiertnie Jerzego Turka. Przyznał mu Krzyż Oficerski Orderu Odrodzenia Polski za wybitne zasługi dla kultury polskiej i za osiągnięcia w pracy artystycznej - poinformowano w środę na stronie internetowej prezydenta. Turek zmarł w niedzielę w Warszawie w wieku 76 lat.

Zdjęcia na temat: turek
 • Przewodniczący składu sędziowskiego, sędzia Hubert Gąsior (L), sędzia Maria Turek (P) i świadek C. (C), przed rozpoczęciem rozprawy przed Sądem Okręgowym w Warszawie
Wideo na temat: turek