• Informacje na temat:

  turner

Artykuły na temat: turner
 • Powstanie musical o Tinie Turner

  Broadwayu zawita kolejna diwa - Tina Turner" - napisała agencja Associated Press. Daty prezentacji musicalu, jego obsada i kolejne szczegóły zostaną ogłoszone w najbliższych miesiącach. Musical "Tina" miał swoją światową premierę 17 kwietniu br. w Aldwych Theatre w Londynie. Opowieść o życiu Tiny Turner napisała Katori Hall we współpracy z Frankiem Ketelaarem i Keesem Prinsem. Przedstawienie...

 • Tina Turner kończy 75 lat

  Nagrała dziesiątki hitów i sprzedała ponad 200 mln albumów. Ma mocny, charakterystyczny głos i niesamowitą sceniczną charyzmę. Tina Turner kończy dziś 75 lat.

 • "Turner. Malarz żywiołów" w Krakowie

  Obrazy największego malarza angielskiego romantyzmu, prekursora impresjonizmu i symbolizmu - Josepha Mallorda Williama Turnera będzie można oglądać od soboty 15 listopada w Krakowie!

 • W związku z ogromnym zainteresowaniem zwiedzających Muzeum Narodowe w Krakowie przedłużyło godziny otwarcia wystawy malarstwa Williama Turnera w ostatnim tygodniu jej trwania. Od 2 do 8 stycznia ekspozycję można oglądać od godz. 10 do 20.

 • Tina Turner Szwajcarką

  Amerykańska gwiazda rockowa Tina Turner, która od blisko 20 lat mieszka w Kuesnacht koło Zurychu, otrzymała szwajcarski paszport; wcześniej zdała egzamin na obywatelstwo - informuje w środę szwajcarski dziennik "Blick".

 • Kraków: Już 46 tys. osób obejrzało dzieła Turnera

  Ponad 46 tys. widzów zobaczyło do tej pory wystawę malarstwa Williama Turnera w krakowskim Muzeum Narodowym. W ostatnich latach to jedna z najchętniej oglądanych ekspozycji.

 • Tina Turner rezygnuje z amerykańskiego obywatelstwa

  Amerykańska gwiazda rockowa Tina Turner, która od blisko 20 lat mieszka w Szwajcarii, rezygnuje z amerykańskiego obywatelstwa - informuje w środę dziennik "Washington Post".

 • Tina Turner rezygnuje z obywatelstwa USA

  Tina Turner rezygnuje z amerykańskiego obywatelstwa - donosi dziennik "Washington Post". Słynna wokalistka od prawie 20 lat mieszka w Szwajcarii. 24 października odwiedziła ambasadę USA w Bernie i podpisała "deklarację o dobrowolnym zrzeczeniu się obywatelstwa Stanów Zjednoczonych".

 • Wiadomo, skąd wzięły się kolory zachodów słońca z obrazów Turnera

  ...jeszcze trzy lata później. Jednym z tych twórców, którzy malowali wtedy wyjątkowo piękne zachody słońca, był Joseph M. W. Turner. Dziś na podstawie analizy jego obrazów, można określić poziom zanieczyszczeń...

 • Tina Turner przyjęła szwajcarskie obywatelstwo

  Tina Turner, która od blisko 20 lat mieszka w Kuesnacht koło Zurychu, otrzymała w końcu szwajcarski paszport – informuje dziennik "Blick". Wcześniej gwiazda rocka zdała egzamin umożliwiający przyjęcie obywatelstwa tego kraju.

Zdjęcia na temat: turner
Dyskusje na temat: turner