• Informacje na temat:

  turski

Artykuły na temat: turski
 • Nie żyje Andrzej Turski

  W wieku 70 lat zmarł dziś Andrzej Turski, dziennikarz radiowy i telewizyjny - podała stacja TVP Info.

 • Prof. Łukasz Turski: Błędem polskich szkół wyższych jest nakaz wyboru kierunku

  ...​"Jednym z błędów polskich szkół wyższych jest to, że my młodym ludziom po maturze każemy wybrać" - mówi gość programu "Danie do myślenia" w RMF Classic - fizyk, wykładowca prof. Łukasz Turski. Jego zdaniem 18-letni człowiek, w większości przypadków, nie wie jeszcze, co jest marzeniem jego życia. "Trzeba brać młodych na uniwersytety, rozpoznawać talenty i później edukować ich, patrząc, w którym...

 • Turski: Muzeum Historii Żydów Polskich symbolizują słowa "Jesteśmy z Wami!"

  Muzeum Historii Żydów Polskich symbolizują słowa "Jesteśmy z Tobą! Jesteśmy z Wami!" - podkreślił podczas inauguracji Muzeum Historii Żydów Polskich ocalały z Holokaustu, więzień Auschwitz Marian Turski ze Stowarzyszenia Żydowski Instytut Historyczny.

 • Andrzej Turski: Operacja uratuje mu życie?

  Stan zdrowia Andrzeja Turskiego (70 l.) nadal jest poważny, ale się poprawia. Jak dowiedział się Fakt, byłemu prowadzącemu „Panoramy” wróciło krążenie, a lekarze rozważają operację, która usprawniłaby pracę serca prezentera. Dlatego jego bliscy apelują o oddawanie krwi na rzecz Turskiego.

 • Publicysta Marian Turski został we wtorek odznaczony Krzyżem Zasługi I Klasy Orderu Zasługi Republiki Federalnej Niemiec. Uroczystość odbyła się w stołecznej rezydencji ambasadora Niemiec.

 • Andrzej Turski nie żyje. Dziennikarz miał 70 lat

  Zmarł Andrzej Turski. Dziennikarz i prowadzący "Panoramę" w TVP2 miał 70 lat. Na początku grudnia, po ataku serca, trafił do szpitala. Nie odzyskał już przytomności.

 • Bliscy Andrzeja Turskiego apelują o krew dla niego

  Andrzej Turski, były prezenter "Panoramy", pilnie potrzebuje krwi. O pomoc dla chorego dziennikarza apeluje Tomasz Kammel, prezenter telewizyjny.

 • Zmarł prof. Władysław M. Turski, pierwszy prezes i współzałożyciel Polskiego Towarzystwa Informatycznego, autor książek informatycznych oraz programów do pierwszych polskich komputerów. W październiku skończyłby 75 lat.

 • Marian Turski, historyk i dziennikarz, przewodniczący Rady Muzeum Historii Żydów Polskich zostanie 26 marca odznaczony francuskim Orderem Legii Honorowej za jego zaangażowanie w kształtowanie stosunków polsko-francusko-żydowskich.

 • Pożegnano Andrzeja Turskiego. "Był mistrzem formy, dbał o nią jak o największy skarb"

  Rodzina, przyjaciele oraz koledzy z redakcji telewizyjnej i radiowej pożegnali zmarłego Andrzeja Turskiego. Msza żałobna odbyła się w sanktuarium pw. św. Andrzeja Boboli na warszawskim Mokotowie.

Zdjęcia na temat: turski
Wideo na temat: turski
 • Nie żyje Andrzej Turski. Wspomnienie dziennikarza

  Po długiej chorobie zmarł Andrzej Turski, znany dziennikarz radiowy i telewizyjny. Na początku grudnia przeszedł zawał serca i od tamtej pory przebywał w stanie śpiączki farmakologicznej. Miał 70 lat. Andrzej Turski od lat zmagał się z cukrzycą, walczył z chorobą nowotworową. Na początku grudnia zrezygnował z prowadzenia "Panoramy" w TVP2, tłumacząc się zmęczeniem i wiekiem. Kilka dni później

Dyskusje na temat: turski