• Informacje na temat:

  tusk

Artykuły na temat: tusk
 • Tusk pogratulował Orbanowi

  Szef Rady Europejskiej Donald Tusk pogratulował w poniedziałek zwycięstwa w wyborach premierowi Węgier Viktorowi Orbanowi. Jak podkreślił, liczy na jego konstruktywny wkład w utrzymywanie jedności Unii Europejskiej.

 • Tusk nie pogratulował Putinowi

  Przewodniczący Rady Europejskiej Donald Tusk nie złożył gratulacji Władimirowi Putinowi po jego ponownym wyborze na prezydenta Rosji.

 • Tusk przyjął zaproszenie Dudy

  Przewodniczący Rady Europejskiej Donald Tusk przyjedzie do Polski na obchody Święta Niepodległości. Byłego premiera do kraju zaprosił prezydent Andrzej Duda.

 • Donald Tusk pod pręgierzem

  Ostatni list szefa Rady Europejskiej Donalda Tuska do unijnych przywódców wywołał niemałe zamieszanie. Krytykując system przymusowych kwot relokacji uchodźców, były premier postawił się po tej samej stronie boiska co polski rząd. Dlaczego Tusk zdecydował się pójść pod włos znacznej części krajów unijnych i Komisji Europejskiej? I czy ma jakiekolwiek szanse powodzenia?

 • Tusk czy komunista?

  Polak Donald Tusk czy postkomunista z Włoch lub z Hiszpanii? Który lepszy dla Polski? Oto jest pytanie, na które rząd PiS będzie musiał wkrótce odpowiedzieć.

 • Program Tuska dla UE

  Jak pogodzić śmiałe wezwania Emmanuela Macrona do głębokich zmian w UE z przyziemną unijną rzeczywistością? - Reformy „krok po kroku”, „praktyczne rozwiązania” i jedność wszystkich krajów Unii – podpowiada Donald Tusk.

 • Tusk na Brexit

  Trzeba być ostrożnym, gdy się pali mosty, bo przez spalone mosty nie da się już przejść. To przesłanie szefa Rady Europejskiej Donalda Tuska, skierowane, co prawda, do wszystkich państw członkowskich, w brytyjskich mediach wybrzmiewa w sposób szczególny. O soli i occie przy negocjacyjnym stole i sytuacji premier Theresy May opowiada w rozmowie z Interią dr Marcin Galent, ekspert z Instytutu...

 • Tusk w roli Pytii

  Od tygodnia dogłębnej analizie podlega przemówienie, które wygłosił przewodniczący Rady Europejskiej Donald Tusk na Łódzkich Igrzyskach Wolności. Wiele fragmentów tego wystąpienia jest nadal żywo(...) politykami, jakie przeprowadzili dziennikarze od ubiegłej soboty. Odczekawszy kilka dni i poobserwowawszy reakcję na swoje słowa, Tusk napisał na Twitterze: Kiedy powiedziałem, że Polacy dziś...

 • ​"Super Express": Tusk kontra Duda. Sondaż

  Donald Tusk przegrywa wybory prezydenckie z Andrzejem Dudą - wynika z sondażu przeprowadzonego na zlecenie "Super Expressu".

 • ​"Rzeczpospolita": Duda czy Tusk? Najnowszy sondaż

  Andrzej Duda z minimalną przewagą nad Donaldem Tuskiem - wynika z najnowszego sondażu IBRiS wykonanego na zlecenie "Rzeczpospolitej".

Zdjęcia na temat: tusk
Wideo na temat: tusk
 • Tusk: W budżecie liczby muszą się zgadzać

  "Będziemy jako rząd bronić zasady budżetu bezpiecznego, zrównoważonego, wolnego od jakiejkolwiek ortodoksji czy ideologii. Liczby w tym budżecie muszą się zgadzać i jestem przekonany, że w skali makro się zgadzają. Nie zgadzają się ze wszystkimi naszymi marzeniami i projektami, szczególnie tymi o charakterze społecznym, tymi najbardziej kosztownymi" - mówił premier Donald Tusk na konferencji

 • Tusk: Budżet nie jest mniejszy niż rok temu

  "To nie jest budżet mniejszy niż zeszłoroczny. O tyle nominalnie większy, że można mówić spokojnie, że per saldo nie ma cięć. To jest raczej kontynuacja tej polityki z roku 2012" - przekonywał premier Donald Tusk na konferencji prasowej, podczas której przedstawił wraz z Jackiem Rostowskim projekt budżetu na przyszły rok.

 • Tusk podjął decyzję o zawieszeniu ACTA

  Tusk podjął decyzję o zawieszeniu ACTA

Dyskusje na temat: tusk