• Informacje na temat:

  ukrainka

Artykuły na temat: ukrainka
 • Ukrainka pozostawiona przez pracodawcę. Jest opinia

  Prokuratura w Środzie Wielkopolskiej ma już opinię dotyczącą ewentualnego narażenia na niebezpieczeństwo utraty życia lub zdrowia obywatelki Ukrainy. Gdy kobieta doznała udaru, pracodawca miał ją przewieźć na przystanek i zainscenizować przypadkowe znalezienie chorej.

 • Ukrainka straciła rękę. Śledztwo pod nadzorem

  Śledztwo w sprawie 29-letniej Ukrainki, która w wyniku wypadku w pralni straciła rękę, objęła nadzorem Prokuratura Krajowa – poinformowała PAP rzeczniczka PK prok. Ewa Bialik.

 • Pracodawca Ukrainki, do której nie wezwano karetki: Jest mi niezmiernie przykro

  ...oraz w sprawie nielegalnego zatrudniania pracowników. W czwartek właściciel firmy, w której pracowała Ukrainka, wydał oświadczenie. Jest mi niezmiernie przykro z powodu zdarzenia, które dotknęło...

 • 13-letnia Ukrainka, ws. której interweniował RPD, zostanie w Polsce

  ...​13-letnia Ukrainka, w sprawie której w grudniu interweniował rzecznik praw dziecka Marek Michalak, zostanie w Polsce. Dziewczynce i jej matce udzielono ochrony uzupełniającej. W takich sprawach trzeba wysłuchać głosu dziecka - podkreśla Rzecznik Praw Dziecka.

 • Ukrainka pozbawiona medalu olimpijskiego z Londynu. Przez doping

  W czerwcu Ukrainka została zawieszona przez mającą siedzibę w Budapeszcie Międzynarodową Federację Podnoszenia Ciężarów (IWF), gdyż badania powtórne próbek z IO 2012 roku wykazały obecność w jej(...) Tajlandii Rattikan Gulnoi, która w dwuboju uzyskała kilogram mniej niż Ukrainka (235 kg). (az)

 • Lublin: Ukrainka zabiła męża? Przez dwa tygodnie mieszkała z jego zwłokami

  Prokuratura Okręgowa w Lublinie ustaliła, że Irina C. cierpi na zaburzenia psychiczne. Opinia psychiatryczna w tej sprawie będzie pod koniec sierpnia i to ma zdecydować o wymiarze kary dla podejrzanej. Ukrainka została zatrzymana w maju, po tym jak w mieszkaniu przy ul. Puławskiej znaleziono zwłoki jej męża. Kobieta trafiła na leczenie psychiatryczne.  Śledczy ustalili, że ofiara zginęła od...

 • Jak czytamy w apelu gimnazjalistów, 13-letnia Daryna Sherstiuk, Ukrainka z Siewierodoniecka obwodu Ługańskiego, mieszkająca w Warszawie z mamą, otrzymała decyzję o deportacji z Polski. Ma opuścić Polskę w trybie pilnym do 1 stycznia 2017 roku. "Daryna ubiegała się w Polsce o pobyt tolerowany. Daryna uczy się z nami od 2014 roku. Jest świetną koleżanką, znakomicie się uczy, jest uczciwa, zawsze...

 • Minister zatrudnia Ukrainki na czarno

  ...się z dwiema Ukrainkami i zaproponowali im pracę, powołując się na znajomość z ministrem. "Zasugerowaliśmy rozliczenia na czarno, bez umowy, i z pieniędzmi do ręki, czyli "tak jak u pana Rafała". Nasza rozmówczyni zgadza się od razu. Dopytujemy się więc, czy na pewno na takich zasadach pracują dla Trzaskowskiego. Tak, tak, tak - zapewnia wielokrotnie Ukrainka, dodając, że "w domku pana Rafała...

 • Ukrainka zapłaci za męża

  ''Studentka z Ukrainy pilnie szuka chętnego do ślubu'' - ogłoszenia tej treści coraz częściej można znaleźć na forach internetowych. Kobiety zza wschodniej granicy są nawet skłonne zapłacić przyszłemu ''wybrankowi''.

 • W październiku ubiegłego roku bandyta zginął w trakcie policyjnej obławy. Osiemnastoletnia Ukrainka zeznała w śledztwie, że mieszkała z "Wowką" i oddawała mu część pieniędzy zarobionych w agencjach towarzyskich. - Kobieta nie wiedziała, że "Wowka" jest poszukiwany listem gończym - stwierdziła Małgorzata Wilkosz Śliwa, rzecznik krakowskiej prokuratury.

Zdjęcia na temat: ukrainka
Wideo na temat: ukrainka
 • 5 tys. osób wzięło udział w 33. Maratonie Warszawskim

  Ulice Warszawy opanowali dzisiaj uczestnicy 33. Maratonu Warszawskiego. Na starcie pojawiła się rekordowa liczba prawie 5 tysięcy zawodników. Najlepsi okazali się Kenijczyk John Sammy Kibet i Ukrainka Swietłana Stanko.

 • Eksplozja rosyjskiego bombowca. Zobacz nagranie!

  Dwóch pilotów zginęło w wyniku eksplozji na pokładzie rosyjskiego bombowca Tu-95. W czasie startu maszyny prawdopodobnie najpierw eksplodował silnik, potem wybuchł zbiornik paliwa. Do wybuchu doszło na pasie startowym lotniska Ukrainka niedaleko Biełogorska w azjatyckiej części Rosji w czerwcu 2015 roku. Dopiero teraz informacja o wypadku wraz z nagraniem przedostała się do mediów.