• Informacje na temat:

  ultrasi

Artykuły na temat: ultrasi
 • "Ultrasi", "gniazdowy" i "sektorówka", czyli mała ściągawka z kibicowskiego słownika

  Wiesz, kto to "ultrasi" i czym jest "sektorówka"? Jeśli nie, to znaczy, że właśnie dla Ciebie stworzyliśmy mały słownik kibicowskiego języka! Przypominamy też, że trwa wspólna akcja RMF FM i portalu Interia.pl, w ramach której tworzymy Mapę Kibiców - przy Waszej pomocy sprawdzamy, które kluby piłkarskie cieszą się największą popularnością w poszczególnych regionach Polski.

 • Starcia polskich pseudokibiców z policją przed meczem Real-Legia w Madrycie

  Ultrasi Legii Warszawa obrzucili funkcjonariuszy policji w Madrycie butelkami - poinformowała hiszpańska agencja EFE. Do kilku incydentów w stolicy kraju doszło przed rozpoczęciem meczu mistrza Polski z Realem w 3. kolejce grupy F Ligi Mistrzów.

 • "Nauczymy Was szacunku" - startuje "niedźwiedzia" kampania społeczna Tatrzańskiego Parku Narodowego

  Niedźwiedzie brunatne w roli tatrzańskich ultrasów. Szaliki klubowe, które przypominają, komu należy się "szacun na dzielni". Reguły i zasady poruszania się po górach wykładane na transparentach i na kibicowską nutę. Rusza kampania społeczna Tatrzańskiego Parku Narodowego.

 • Na sobotni mecz do Polski jadą rosyjscy chuligani

  Do Polski na sobotni mecz jedzie kilkusetosobowa grupa rosyjskich "ultras", stadionowych chuliganów - ostrzega "Kommiersant". Cytowani przez dziennik kibice Spartaka Moskwa twierdzą, że chodzi o ustawkę z polskimi kibolami; rosyjscy "ultras" nie chcą podobno zajść na dużą skalę.

 • Kapitan Mediolanu naraził się kibicom. Icardi przeprosił, ale niesmak pozostał

  ..." odebrał ją chłopcu i cisnął w twarz napastnika. Z tego powodu wywiązała się między nimi słowna awantura. Icardi kontra "ultrasi" W niedzielę kibice z sektora północnego gwizdali na Argentyńczyka...

 • W południe odbędzie się pogrzeb policjanta, który zginął podczas zamieszek na Sycylii, wywołanych przez włoskich ultras na stadionie w Palermo. Dopiero po pogrzebie zostaną podjęte decyzje, jak długo będą zawieszone piłkarskie rozgrywki w Italii.

 • Wypadek w rzymskim metrze. Kilkudziesięciu rannych

  20 osób zostało rannych, w tym jedna ciężko, we wtorek na stacji metra w Rzymie, gdzie zawaliły się schody ruchome. Prawie wszyscy ranni to rosyjscy kibice, przybyli do Wiecznego Miasta na mecz drużyny CSKA Moskwa z klubem AS Roma w ramach Ligi Mistrzów.

 • Kluby włoskiej ekstraklasy robią zrzutkę na ratowanie Parmy

  .... ZOBACZ RÓWNIEŻ: Kto komu kibicuje? Stwórz z nami Mapę Kibiców polskich klubów! Znani kibice na trybunach Ekstraklasy "Ultrasi", "gniazdowy" i "sektorówka", czyli mała ściągawka...

 • Włosi zidentyfikowali kiboli Wisły, którzy brali udział w burdach podczas derbów Rzymu

  Dzięki temu przynajmniej neofaszystowscy ultrasi Wisły Kraków będą mieli przez lata zakaz wstępu na włoskie stadiony i uniknie się powtórzenia scen, do jakich doszło przy okazji meczu Lazio - Roma - podkreślił dziennik "La Repubblica". Rzymska gazeta wyjaśniła, że polscy pseudokibice zostali zidentyfikowani m.in. na podstawie kupionych przez nich biletów wstępu na Stadion Olimpijski, ale nie...

 • Sąd skazał kibiców TSV Monachium na… zakupy w sklepie Bayernu

  Sąd w stolicy Bawarii skazał dwóch kibiców TSV Monachium na… zakupy w oficjalnym sklepie odwiecznego piłkarskiego rywala - Bayernu. To kara za zachowanie mężczyzn sprzed roku, kiedy napadli oni na fana bardziej utytułowanego klubu. Jeśli odmówią, trafią do więzienia.

Wideo na temat: ultrasi
 • Niedźwiedzie domagają się szacunku!

  Niedźwiedzie brunatne w roli tatrzańskich ultrasów. Szaliki klubowe, które przypominają, komu należy się "szacun na dzielni". Reguły i zasady poruszania się po górach wykładane na transparentach i na kibicowską nutę. Rusza kampania społeczna Tatrzańskiego Parku Narodowego.

Dyskusje na temat: ultrasi