• Informacje na temat:

  unia realna

Artykuły na temat: unia realna
 • ​Błaszczak: Mechanizm relokacji to realne zagrożenie

  ...jestem odpowiedzialny za bezpieczeństwo Polski i Polaków. Nie narażę tego bezpieczeństwa w imię ideologii multi-kulturalizmu, którą usiłuje nam narzucać Unia Europejska - zapowiedział szef MSWiA...

 • Polska realnie zagrożona terroryzmem? Sondaż CBOS

  59 proc. Polaków uważa, że w naszym kraju istnieje realne zagrożenie terroryzmem - wynika z sondażu CBOS. Zdaniem 63 proc. instytucje państwowe nie są dobrze przygotowane do zapobiegania atakom terrorystycznym.

 • Kalinowski: To realne zagrożenie dla Polski

  ...nie będziemy. Za nim wychodzi pani premier Beata Szydło i mówi, żeby Unia wstała z kolan, w przeciwnym wypadku zginie, jeśli nie pójdzie za wskazaniami Jarosława Kaczyńskiego. To rasistowskie...

 • "Nierealny pomysł Borisa Johnsona" ws. Brexitu

  Brytyjski minister spraw zagranicznych Boris Johnson uważa, że po Brexicie Londyn mógłby nadal korzystać z ułatwień, jakie daje jednolity rynek Unii Europejskiej - ale bez zobowiązań imigracyjnych. Co więcej, zaskoczył obserwatorów pomysłem, że Wielka Brytania mogłaby jednocześnie opuścić europejską unię celną.

 • Realne szanse na przedłużenie sankcji wobec Rosji

  W czwartek rozpoczyna się dwudniowy szczyt Unii Europejskiej. Najprawdopodobniej wtedy państwa członkowskie zadecydują o kontynuacji sankcji wobec Rosji.

 • Pięć scenariuszy dla Unii Europejskiej. Szanse i zagrożenia

  ...ryzyko ograniczenia swobody przepływu pracowników i uznawania ich kwalifikacji. Unia wielu prędkości Opcja trzecia -  najbardziej realna w ocenie unijnych urzędników - zakłada powstanie tak zwanej(...)" wskazuje na pięć możliwych dróg wyjścia z impasu. Punktem wyjścia jego planu jest przekonanie, że Unia Europejska dwudziestu siedmiu państw się nie rozpadnie i do tej optymistycznej wizji dostosowuje...

 • Dogonić naturę. Sztuczna krew coraz bardziej realna

  "Ciągle jesteśmy nędznymi imitatorami głównego inżyniera. Nasze produkty bardzo daleko odbiegają od tego, co stworzyła natura. Miała na to parę milionów lat" - mówił o badaniach w zakresie nowoczesnej medycyny prof. Tomasz Ciach, szef Laboratorium Inżynierii Biomedycznej Wydziału Inżynierii Chemicznej i Procesowej Politechniki Warszawskiej. Gość Tomasza Skorego pracuje od lat wraz z grupą naukowców między innymi nad stworzeniem sztucznej krwi. Prace nad nią wchodzą właśnie w nowy etap testów...

 • Waszczykowski w "DGP": Europa kilku prędkości to realne zagrożenie

  "Europa kilku prędkości to realne zagrożenie i katastrofa dla Unii" - powiedział w wywiadzie dla "Dziennika Gazety Prawnej" szef MSZ Witold Waszczykowski.

 • PE zaniepokojony. "Istnieje realne zagrożenie użycia broni jądrowej"

  Parlament Europejski jest zaniepokojony pogarszającym się bezpieczeństwem w sąsiedztwie Unii. W przyjętej rezolucji stwierdził, że realne jest zagrożenie użycia broni jądrowej.

 • Donald Tusk: Ryzyko rozpadnięcia się UE jest realne

  Szef Rady Europejskiej Donald Tusk, który w poniedziałek odwiedził Paryż i Bukareszt, powiedział, że liczy, iż Unia i Londyn osiągną porozumienie ws. propozycji Brukseli pozwalających na prowadzenie kampanii na rzecz pozostania W. Brytanii w zreformowanej Unii Europejskiej. “Ryzyko rozpadnięcia się UE jest realne” – stwierdził były polski premier.

Zdjęcia na temat: unia realna
Dyskusje na temat: unia realna