• Informacje na temat:

  uniwersytet jagielloński w krakowie

Artykuły na temat: uniwersytet jagielloński w krakowie
Zdjęcia na temat: uniwersytet jagielloński w krakowie
Dyskusje na temat: uniwersytet jagielloński w krakowie
 • Re: Uniwersytet Jagielloński w rankingu Reutersa

  studjuje w germanii w usa za drogo, zmien lekarza niezly jest psychiatra w krakowie po ujocie.

 • Re: ​Uniwersytet Jagielloński apeluje do prezydenta Dudy

  Uniwersytet (studium generale) został założony w 1364 w Kazimierzu z fundacji Kazimierza III Wielkiego i odnowiony w 1400 w Krakowie przez Władysława II Jagiełłę z fundacji Jadwigi Andegaweńskiej. W 1817 nadano mu nazwę Jagielloński, by podkreślić jego związki z tą dynastią. Raczej to do czegoś zobowiązuje.

 • Re: Marek Pęk: przed wyborami przyjrzymy się reprywatyzacji w Krakowie

  Uniwersytet Jagielloński to teraz wylęgarnia lewactwa i bezprawia pseudoprawniczego.

 • Re: ​Uniwersytet Jagielloński apeluje do prezydenta Dudy

  UJ to najbardziej ubecka i postkomunistyczna uczelnia. Jeżeli przesledzić historię to 80% ciała profesorskiego należało do PZPR-u, czyli do partii robotniczej. Inteligencji w Krakowie nie ma. Gdyby była nie dopuściliby do tak skandalicznego zanieczyszczenia miasta !!!

 • Re: ​Uniwersytet Jagielloński apeluje do prezydenta Dudy

  Rozczulili mnie ci "obrońcy" praworządności w Polsce ci " wybitni " znawcy "prawa" na UJ w Krakowie. Dobrze , że mamy takich czułych "obrońców prawa " w naszym Kraju. Bo jak PO w czasie swoich tragicznych ośmioletnich rządów niszczyła Kraj i prawo to oni tego nie widzieli. Jak do trybunału konstytucyjnego dokooptowano niezgodnie z wszystkimi zasadami prawa dodatkowych spolegliwych sędziów to oni

 • Re: Kto jest teraz I prezesem SN?

  ZE PAN ANDRZEJ DUDA UKOŃCZYŁ TEN SAM UNIWERSYTET JAGIELLOŃSKI W KRAKOWIE, CO JA. JAK TO MOŻLIWE ???

 • Re: Ocena prezydenta. Najnowszy sondaż CBOS

  ankieteży też głosowali ? też za Prezydętem ? / przepraszam, że piszę z błendami, ale skończyłem Uniwersytet Jagielloński w Krakowie /.

 • Re: ​Uniwersytet Jagielloński zaczyna współpracę z Nokią

  o masakra z tą syfiastą uczelnią ? kto się w krakowie cokolwiek orientuje to ma dobrze wyrobione zdanie o "UJ" .. toż to slumsy !

 • Re: Prezydent Andrzej Duda odpowiada na prośbę Beaty Szydło

  Uniwersytet Jagielloński ma takich niedouczonych absolwentów i doktorantów. Profesorowie Uniwersytetu Jagiellońskiego, czy uczycie tak absolwentów i doktorantów, że nie trzeba uwzględnić orzecznictwa Trybunału Konstytucyjnego. Chyba doktorat w Krakowie obronił Andrzej Duda, obecny Prezydent. To jest wstyd pis_u i Uniwersytetu Jagiellońskiego, za realizację obiecanek wyborczych Prezydenta.

 • Re: ​Morawiecki: W Krakowie mieliśmy królową Jadwigę, teraz czas na Wassermann

  publicznej jeszcze nie słyszałem... Co na to Uniwersytet Jagielloński, Akademia Gurniczo - Hutnicza i inne uczelnie Krakowa słynne nie tylko w Polsce ale na cały świat?... Czy godzą się na to, aby(...)Z wypowiedzi Morawieckiego można by było wysnuć następujące wątki: popatrz Krakowie, dotąd "ciemnogrodzie", jakie was szczęście spotyka... Od teraz, gdy Małgorzata Wasserman będzie wami zarządzać