• Informacje na temat:

  uniwersytet jagielloński w krakowie

Artykuły na temat: uniwersytet jagielloński w krakowie
Zdjęcia na temat: uniwersytet jagielloński w krakowie
Dyskusje na temat: uniwersytet jagielloński w krakowie
 • Re: Marek Pęk: przed wyborami przyjrzymy się reprywatyzacji w Krakowie

  Uniwersytet Jagielloński to teraz wylęgarnia lewactwa i bezprawia pseudoprawniczego.

 • Re: ​Uniwersytet Jagielloński zaczyna współpracę z Nokią

  o masakra z tą syfiastą uczelnią ? kto się w krakowie cokolwiek orientuje to ma dobrze wyrobione zdanie o "UJ" .. toż to slumsy !

 • Re: Prezydent Andrzej Duda odpowiada na prośbę Beaty Szydło

  Uniwersytet Jagielloński ma takich niedouczonych absolwentów i doktorantów. Profesorowie Uniwersytetu Jagiellońskiego, czy uczycie tak absolwentów i doktorantów, że nie trzeba uwzględnić orzecznictwa Trybunału Konstytucyjnego. Chyba doktorat w Krakowie obronił Andrzej Duda, obecny Prezydent. To jest wstyd pis_u i Uniwersytetu Jagiellońskiego, za realizację obiecanek wyborczych Prezydenta.

 • Re: Prezydent: Będę orędownikiem polskiej wsi

  Co na tą znajomość prawa absolwentów i doktorantów Profesorowie Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Czy takich prawników i doktorantów uczy Uniwersytet Jagielloński w Krakowie. Czy to nie wstyd pracownikom Uniwersytetu.?

 • Re: Konwalidacja profesora Zolla

  Przypomnę Panu Redaktorowi, że Jagiellonka w Krakowie to Biblioteka Jagiellońska i trudno być profesorem biblioteki. Uniwersytet Jagielloński to potocznie Ujot.

 • Re: Litwa: Spór w sprawie kształcenia Polaków

  Chyba pomyliły ci się Uniwersytety. Uniwersytet Jagielloński został założony w 1364 roku w Krakowie z fundacji Kazimierza III Wielkiego i odnowiony w 1400 roku przez Władysława II Jagiełłę z fundacji Jadwigi Andegaweńskiej. W 1817 roku nadano mu nazwę Jagielloński, by podkreślić jego związki z tą dynastią.

 • Re: Nowe stanowisko Antoniego Macierewicza

  pierwszy w Polsce uniwersytet, Uniwersytet Jagielloński, założony przez Kazimierza III Wielkiego w 1364 w Krakowie. Oprócz tego prężnie rozwijała się nauka, jaką jest logika, której dziś mamy wielki(...)W średniowieczu zapoczątkowało działalność wiele uniwersytetów (istniejących do dziś). Do najstarszych uniwersytetów należą: Uniwersytet Boloński (ok. 1088 r.)[7] Uniwersytet Paryski (od ok. 1100

 • Re: 23 marca 2015: Fakty dnia

  Państwowe wyższe uczelnie w Polsce, obniżają koszty kształcenia dla Ukraińców o połowę. Na czele dobroczyńców jest Uniwersytet jagielloński, Łódzki, Uniwersytet Pedagogiczny w Krakowie, Politechnika Lubelska i Częstochowska obniżyła koszty dla Ukraińców 3 krotnie. Pani premier! Dlaczego?

 • Re: "SE": Prezes PiS zrezygnował z emerytury

  WSTYD MI ZA UNIWERSYTET JAGIELLOŃSKI W KRAKOWIE . DO TEJ PORY TAK CENIŁEM TĄ UCZELNIĘ ! WSTYD MI ZA PANÓW ZIMMERMANNA , BRYKA , DZIADZIO , URUSZCZAKA , WŁUDYKĘ , TRACZA , KOPACZA ! TO NIE POWINNO SIĘ ZDARZYĆ !

 • Re: Morawiecki: Czarnecki nie powinien tracić swojego stanowiska

  Dlaczego tak tendencyjnie ,żeby nie powiedzieć nieuczciwie ??? Zapomniałaś dodać -z domu WOŻNIAKOWSKA URODZONA w Krakowie , Uniwersytet Jagielloński -filologia angielska . Działaczka studenckiego Komitetu Solidarności , KOR-u . Odznaczona Orderem Odrodzenia Polski, francuską Legią Honorową, Orderem Zasługi Republiki Włoskiej. Córka prof Jacka Wożniakowskiego i hrabianki Marii Karoliny z domu