• Informacje na temat:

  uroda życia

Artykuły na temat: uroda życia
 • I Opolskie Targi Mody Uroda i Zdrowego Stylu Życia

  Zapraszamy na I Opolskie Targi Mody Uroda i Zdrowego Stylu Życia do Hali "OKRĄGLAK" przy ul. Oleska 70 w Opolu.

 • Ostatnie pożegnanie Aliny Janowskiej. "Dramatyczne przeżycia wojenne nie stłumiły jej radości życia"

  ..."Historia jej życia to synteza polskiego losu ukształtowanego przez historyczne wydarzenia, często okrutne, boleśnie odciśnięte w świadomości. Należała do pokolenia urodzonego i wychowanego w II RP(...) ducha" - podkreślił Andrzej Duda. "Dramatyczne przeżycia nie stłumiły jej radości życia" Minister kultury Piotr Gliński stwierdził, że Janowska była wspaniałą aktorką, "która piękne karty...

 • Londyn zachwycony urodą Polki

  Zaskoczenie było ogromne! Ola po otrzymaniu zaproszenia na casting Miss London 2008 nie spodziewała się wiele. Kolejna próba, kolejne rozmowy - casting jak casting, jeszcze jeden w tygodniu życia tancerki-modelki. Czasem warto chodzić nawet na te pozornie absurdalne.

 • "Jestem nienachalnej urody. Mam urok osobisty"

  ..., który u schyłku życia odsłuchuje swoje taśmy sprzed lat. Zaproponowali mi tego Becketta. Trochę to było dziwne, bo moi poprzednicy to Łomicki i Zapasiewicz, ale przeczytałem to i ten Krapp stał się dla mnie bardzo bliski. Mówił o okresie swojego życia, który jest moim okresem aktualnie. Wiele spraw, które Krapp opowiada, one mnie dotyczą. Jakie to sprawy? Proszę pani. Żeby dalej pracować...

 • Twoje Miasto w Faktach RMF FM: Byliśmy dziś w Pile

  Nasza żółto-niebieska ekipa odwiedziła dziś Piłę! Stolica północnej Wielkopolski - jak pisaliście do nas w zgłoszeniach - słynie przede wszystkim z walorów przyrodniczych. "Piękne lasy sosnowe oferują niespotykane bogactwo fauny i flory, zaś ilość przygotowanych atrakcji i uroda nieskażonego krajobrazu są gwarantem udanego odpoczynku" - napisał do nas pan Marek.

 • Słynny angielski piłkarz David Beckham, stał się bohaterem mediów na Wyspach. Tym razem z powodu swego występu poza murawą boiska. Piłkarz udzielił pomocy kierowcy, który w godzinie szczytu utknął na ruchliwym rondzie.

 • Rzeźbiarka Anna Dębska zmarła 16 maja w swoim domu w Łazach Starych - poinformowała pisarka Daria Galant. - Wzrusza nas emocją swego widzenia uroków i urody tego życia - pisał o artystce Xawery Dunikowski.

 • Jan Kochanowski wiódł żywot w pełni godny prawdziwego renesansowego humanisty. Po doznaniu w swym życiu podróży, życia dworskiego oraz przygód wojennych, osiadł w swym majątku i cieszył się spokojnym żywotem wiejskim. Pieśń świętojańska o Sobótce jest świadectwem tego, jak wiele dostrzegał na wsi uroków.

 • Nikt nie wierzy, że ma... 50 lat! Właśnie wkracza na wybieg

  Miss Azji z 1991 roku - Candy Lo - ani myśli o emeryturze. 50-letnia modelka po przerwie wraca na wybieg! Nic dziwnego - dla niej czas stanął w miejscu. Nadal może poszczycić się olśniewającą i niezwykle młodzieńczą urodą.

 • Portret Doriana Graya

  Bohater wspaniałego dramatu Oskara Wilde'a zaprzedaje duszę, by zachować młodość i urodę; jest królem życia, które uważa za najwyższą formę sztuki.

Dyskusje na temat: uroda życia