• Informacje na temat:

  urodzony

Artykuły na temat: urodzony
 • ​Urodzony zwycięzca Donald Trump

  "Jestem zwycięzcą. Zawsze wygrywam" - mówi o sobie Donald Trump. I kreśli następujący kontrast: on - zwycięzca (winner), inni - nieudacznicy (losers). Odmienne zdanie mogą mieć wierzyciele, którzy po bankructwach firm Donalda Trumpa musieli pogodzić się ze swoimi stratami.

 • Księżna Kate urodziła!

  Elżbiety II, dziadek George'a, książę Karol. Następny jest jego syn, książę William, a zaraz za nim książę George, urodzony 22 lipca 2013 roku. (abs)

 • Zgierz: Kobieta urodziła dziecko z trzema promilami alkoholu we krwi

  Prokuratura w Zgierzu prowadzi dochodzenie w sprawie kobiety, która - będąc w stanie upojenia alkoholowego - urodziła dziecko mające trzy promile alkoholu we krwi. Noworodek urodzony w w Głownie w ciężkim stanie został przewieziony do szpitala w Łodzi.

 • Najstarsza matka na świecie. 72-latka urodziła pierwsze dziecko

  ...najstarszą na świecie kobietą, która wydała na świat dziecko. "Sama zajmuję się synem. Mam dużo energii. Mój mąż pomaga mi, jak tylko może" - cytuje Daljinder "The Guardian". Urodzony chłopiec nazywa się...

 • Kobieta, u której stwierdzono śmierć mózgu, urodziła dziecko

  Decyzję o przeprowadzeniu porodu poprzez cięcie cesarskie podjęto wraz z rodziną kobiety. Cztery miesiące temu, po wylewie, stwierdzono u kobiety śmierć mózgu.  Urodzony w 32. tygodniu ciąży chłopiec jest w dobrym stanie. Agencja AFP podkreśla, że w kwietniu w Polsce był podobny przypadek. We wrocławskim szpitalu na świat przyszło dziecko, choć jego matka nie żyła prawie od dwóch miesięcy...

 • 123 lata temu urodził się Julian Tuwim. Jak dobrze znasz jego twórczość?

  Julian Tuwim (1894-1953) - urodzony w Łodzi poeta, satyryk i publicysta, był współtwórcą grupy poetyckiej Skamander i jednym z najsłynniejszych polskich poetów. Zadebiutował w 1913 roku wierszem "Prośba" wydrukowanym w "Kurierze Warszawskim". W latach 1916-19 współpracował z pismem studenckim "Pro arte et studio". W 1918 roku założył kabaret literacki Pod Picadorem, a w 1920 grupę poetycką...

 • Księżna Kate urodziła. "To córka"!

  ..., urodzony 22 lipca 2013 roku. (abs)

 • Hannu Lepistoe: Stoch może zdobyć Kryształową Kulę. To urodzony zwycięzca

  ..."Kamil Stoch to urodzony zwycięzca. Ma wszystko, co powinien mieć dobry skoczek narciarski i gdybym miał obstawiać, powiedziałbym, że wygra w tym sezonie Puchar Świata" - powiedział były trener polskiej kadry Fin Hannu Lepistoe. W niedzielę Stoch zwyciężył w zawodach w Lillehammer. Drugie miejsce zajął Maciej Kot.

 • Najstarszy mężczyzna na świecie urodził się w Polsce!

  Urodzony w Polsce Yisrael Kristal ma 112 lat i jest najstarszym mężczyzną na świecie. Potwierdził to wpis do Księgi Rekordów Guinnessa. Mężczyzna przeżył dwie wojny światowe, pobyt w łódzkim getce i w obozie koncentracyjnym Auschwitz. „Nie mam pojęcia, jaki jest sekret mojej długowieczności. Wierzę, że wszystko jest zaplanowane gdzieś wyżej” – przyznaje Kristal.

 • W czepku urodzony? Nie, to worek owodniowy

  To niesamowicie rzadki moment, kiedy dziecko przychodzi na świat wciąż będąc w środku worka owodniowego. Zdarza się tak raz na 80 tysięcy porodów. Ten konkretny zarejestrowała kamera w jednym ze szpitali w Brazylii. ​Na filmie widać noworodka zwiniętego w pozycji embrionalnej wewnątrz worka owodniowego. Film nagrała pielęgniarka ze szpitala Santa Casa de Misericórdia de Barretos.

Zdjęcia na temat: urodzony
Wideo na temat: urodzony
 • Kosiniak-Kamysz: W sprawie emerytur PSL chce dać wybór kobietom

  "Jeżeli kobieta uzna, że ma na tyle zgromadzonych środków i chce wcześniej przejść na emeryturę, a wcześniej zapewniła jeszcze, że dwójka, trójka dzieci została urodzonych, czyli wspomogła procesy demograficzne i politykę prorodzinną, to dajmy jej szansę wyboru" - mówił w Kontrwywiadzie RMF FM Władysław Kosiniak-Kamysz.

 • Picie alkoholu w ciąży jest skazywaniem przez własną matkę na śmierć lub cierpienie od urodzenia - podkreśla profesor Anna Dobrzańska z Centrum Zdrowia Dziecka.

 • Natalie Portman urodziła córkę!

  Natalie Portman urodziła córkę!

Dyskusje na temat: urodzony