• Informacje na temat:

  urodzony

Artykuły na temat: urodzony
 • ​Urodzony zwycięzca Donald Trump

  "Jestem zwycięzcą. Zawsze wygrywam" - mówi o sobie Donald Trump. I kreśli następujący kontrast: on - zwycięzca (winner), inni - nieudacznicy (losers). Odmienne zdanie mogą mieć wierzyciele, którzy po bankructwach firm Donalda Trumpa musieli pogodzić się ze swoimi stratami.

 • Księżna Kate urodziła!

  Elżbiety II, dziadek George'a, książę Karol. Następny jest jego syn, książę William, a zaraz za nim książę George, urodzony 22 lipca 2013 roku. (abs)

 • USA: Nie żyje urodzony w Polsce świadek Holocaustu

  92-letni Alter Wiener urodził się w Polsce i przebywał w trzech obozach koncentracyjnych. Po wojnie zamieszkał w Stanach Zjednoczonych. We wtorek został śmiertelnie potrącony przez samochód.

 • Urodzony w Polsce Paul Ziemiak nowym sekretarzem generalnym CDU

  Paul Ziemiak, dotychczasowy szef Junge Union (JU) - młodzieżowej organizacji CDU - zostanie nowym sekretarzem generalnym tej partii - poinformowała nowa przywódczyni CDU Annegret Kramp-Karrenbauer.

 • Urodzony w Polsce Paul Ziemiak nowym sekretarzem generalnym CDU

  Paul Ziemiak, dotychczasowy szef Junge Union (JU) - młodzieżowej organizacji CDU - zostanie nowym sekretarzem generalnym tej partii - poinformowała w sobotę jej nowa przywódczyni Annegret Kramp-Karrenbauer.

 • Zgierz: Kobieta urodziła dziecko z trzema promilami alkoholu we krwi

  Prokuratura w Zgierzu prowadzi dochodzenie w sprawie kobiety, która - będąc w stanie upojenia alkoholowego - urodziła dziecko mające trzy promile alkoholu we krwi. Noworodek urodzony w w Głownie w ciężkim stanie został przewieziony do szpitala w Łodzi.

 • Najstarsza matka na świecie. 72-latka urodziła pierwsze dziecko

  ...najstarszą na świecie kobietą, która wydała na świat dziecko. "Sama zajmuję się synem. Mam dużo energii. Mój mąż pomaga mi, jak tylko może" - cytuje Daljinder "The Guardian". Urodzony chłopiec nazywa się...

 • ​USA: Urodzony w Polsce lekarz, któremu grozi deportacja, wyjdzie z aresztu

  Według amerykańskiej telewizji WWMT-TV Łukasz N. zdołał zebrać środki niezbędne na pokrycie kaucji, jaką ustalił sąd i ma zostać wypuszczony w czwartek z więzienia w hrabstwie Calhoun (stan Teksas). W oświadczeniu wydanym przez ICE napisano, że Łukasz N. został aresztowany 16 stycznia za "administracyjne naruszenie zasad imigracji". Według urzędu imigracyjnego urodzony w Polsce lekarz "dopuścił...

 • Wielkopolska: Dziecko ugodzonej nożem kobiety urodziło się z niedotlenieniem

  ..."Aktualnie noworodek jest wprowadzony w stan hipotermii, żeby zwiększyć jego szanse na przeżycie, otrzymuje krew i zastosowano leczenie przyczynowe" - powiedział na czwartkowej konferencji prasowej dyrektor ostrowskiego szpitala. Noworodek - urodzony w 37. tygodniu ciąży - trafił do placówki w czwartek rano. Dziecko urodziło się w 37. tygodniu ciąży przez cesarskie cięcie czwartek w szpitalu...

 • Kobieta, u której stwierdzono śmierć mózgu, urodziła dziecko

  Decyzję o przeprowadzeniu porodu poprzez cięcie cesarskie podjęto wraz z rodziną kobiety. Cztery miesiące temu, po wylewie, stwierdzono u kobiety śmierć mózgu.  Urodzony w 32. tygodniu ciąży chłopiec jest w dobrym stanie. Agencja AFP podkreśla, że w kwietniu w Polsce był podobny przypadek. We wrocławskim szpitalu na świat przyszło dziecko, choć jego matka nie żyła prawie od dwóch miesięcy...

Zdjęcia na temat: urodzony
Wideo na temat: urodzony
 • Kosiniak-Kamysz: W sprawie emerytur PSL chce dać wybór kobietom

  "Jeżeli kobieta uzna, że ma na tyle zgromadzonych środków i chce wcześniej przejść na emeryturę, a wcześniej zapewniła jeszcze, że dwójka, trójka dzieci została urodzonych, czyli wspomogła procesy demograficzne i politykę prorodzinną, to dajmy jej szansę wyboru" - mówił w Kontrwywiadzie RMF FM Władysław Kosiniak-Kamysz.

 • Picie alkoholu w ciąży jest skazywaniem przez własną matkę na śmierć lub cierpienie od urodzenia - podkreśla profesor Anna Dobrzańska z Centrum Zdrowia Dziecka.

 • Natalie Portman urodziła córkę!

  Natalie Portman urodziła córkę!

Dyskusje na temat: urodzony