• Informacje na temat:

  urząd bezpieczeństwa

Artykuły na temat: urząd bezpieczeństwa
 • Masz domowy monitoring? Urząd Ochrony Danych ostrzega!

  Masz kamery w domu i wokół domu? Zgodnie z dyrektywą RODO, masz też obowiązki! Jak dowiedział się reporter RMF FM Grzegorz Kwolek, Urząd Ochrony Danych Osobowych przygotował szczegółowe wskazówki dla właścicieli domowych systemów monitoringu.

 • Czeski urząd ostrzega przed Huawei i ZTE

  ...​Czeski Narodowy Urząd ds. Bezpieczeństwa Cybernetycznego i Informatycznego (NUKIB) ostrzegł, że oprogramowanie i sprzęt chińskich firm Huawei Technologies Co., Ltd oraz ZTE Corporation stanowi zagrożenie dla bezpieczeństwa.

 • Emmanuel Macron uroczyście objął urząd prezydenta Francji

  Emmanuel Macron uroczyście objął w niedzielę w Pałacu Elizejskim w Paryżu urząd prezydenta Francji. Tydzień temu polityk pokonał w drugiej turze wyborów skrajnie prawicową kandydatkę Marine Le Pen.

 • Na miejsce przyjechało osiem zastępów straży pożarnej oraz jednostka chemiczna. Trwa neutralizacja kwasu. Jak powiedział rzecznik, nie ma zagrożenia dla pracowników poczty, strażacy wyznaczyli strefę bezpieczeństwa. W rozmowie z PAP wyjaśnił, że wyciek nastąpił z jednej z przesyłek, tj. 1000 litrowego zbiornika. Dodał, że kwas propionowy używany jest w przetwórstwie spożywczym, ale...

 • Łódź: Wyciek kwasu propionowego. Ewakuowano urząd pocztowy

  Na miejsce przyjechało osiem zastępów straży pożarnej oraz jednostka chemiczna. Trwa neutralizacja kwasu. Jak powiedział rzecznik, nie ma zagrożenia dla pracowników poczty, strażacy wyznaczyli strefę bezpieczeństwa. W rozmowie z PAP wyjaśnił, że kwas wyciekł z jednej z przesyłek, tj. 1000-litrowego zbiornika. Dodał, że kwas propionowy używany jest w przetwórstwie spożywczym, ale w czystej...

 • Wiceszef MSZ Bartosz Cichocki z pozytywną opinią komisji na urząd ambasadora na Ukrainie

  Sejmowa komisja spraw zagranicznych pozytywnie zaopiniowała w czwartek kandydaturę wiceszefa MSZ Bartosza Cichockiego na urząd ambasadora RP na Ukrainie.

 • Tłumy migrantów na granicy USA. Urząd przyjmuje wnioski o azyl

  Urząd imigracyjny w San Ysidro na granicy z Meksykiem zaczął przyjmować wnioski o azyl polityczny od uczestników kontrowersyjnej karawany uchodźców z Ameryki Środkowej. Przyjęto już tam wnioski od co najmniej połowy oczekujących na ich złożenie.

 • ...ministerstwa spraw wewnętrznych, odpowiadającego w innych państwach za sprawy bezpieczeństwa wewnętrznego. W USA Zjednoczonych zajmuje się tym Departament Bezpieczeństwa Narodowego.

 • Trump znów zaskakuje: Zaoferował urząd sekretarza ds. wewnętrznych byłemu dowódcy komandosów

  ...wewnętrznych, odpowiadającego w innych państwach za sprawy bezpieczeństwa wewnętrznego. W USA Zjednoczonych zajmuje się tym Departament Bezpieczeństwa Narodowego. (mal)

 • Obama uspokaja po wyborze Trumpa. "Ten urząd ma moc przebudzenia"

  ...dla Europy, ale także dla USA i świata. Podczas kampanii prezydenckiej Trump zakwestionował NATO i zaangażowanie USA na rzecz bezpieczeństwa sojuszników, mówiąc, że członkowie NATO powinni wydawać(...), zrobił na nim wrażenie osoby bardziej "pragmatycznej" niż "ideologicznej". Ten urząd ma moc przebudzenia. Prowadzenie kampanii to coś zupełnie innego niż rządzenie i myślę, że on (Trump) to rozumie...

Zdjęcia na temat: urząd bezpieczeństwa
 • Mając na uwadze nie tylko aspekt handlowy, ale też względy bezpieczeństwa, stocznia poinformowała o sytuacji szczeciński Urząd Morski.
Wideo na temat: urząd bezpieczeństwa
 • Ostatni odcinek Czasu honoru

  Władek, Michał i Bronek nie mają już sił i środków do dalszej walki. Rainer i Karkowski chcą załatwiać swoje sprawy na własną rękę i gotowi są postawić wszystko na jedną kartę. Wszystkim po piętach depcze Urząd Bezpieczeństwa...

 • Petro Poroszenko. Zwolennik reform i dialogu

  Polityk i przedsiębiorca Petro Poroszenko ma największe szanse na zwycięstwo w wyborach prezydenckich. Wg sondaży, może wygrać walkę o najwyższy urząd w państwie już w pierwszej turze. Poroszenko był ministrem spraw zagranicznych, sekretarzem Rady Bezpieczeństwa Narodowego i Obrony oraz szefem banku centralnego za prezydentury Wiktora Juszczenki. W czasie prezydentury Wiktora Janukowycza kierował

Dyskusje na temat: urząd bezpieczeństwa