• Informacje na temat:

  uszakow

Artykuły na temat: uszakow
 • Uszakow: Putin i papież nie będą mówić o wizycie Franciszka w Rosji

  Na spotkaniu papieża Franciszka z prezydentem Rosji Władimirem Putinem w Watykanie w środę nie będzie raczej omawiana możliwość wizyty papieża w Rosji, a mowa będzie o "dalszych możliwych kontaktach" - powiedział we wtorek prezydencki doradca Jurij Uszakow.

 • Uszakow: We Francji dojdzie do spotkania Putina z Merkel

  Prezydent Władimir Putin spotka się z kanclerz Niemiec Angelą Merkel we Francji przy okazji obchodów 70. rocznicy lądowania aliantów w Normandii (D-Day) - poinformował we wtorek doradca prezydenta Rosji ds. polityki zagranicznej Jurij Uszakow.

 • Jest decyzja w sprawie spotkania Trumpa i Putina

  Prezydent Rosji Władimir Putin i prezydent USA Donald Trump spotkają się w piątek podczas szczytu APEC w Wietnamie - poinformował w czwartek doradca Putina Jurij Uszakow, na którego powołują się rosyjskie agencje.

 • Kuluarowe rozmowy Putina z przywódcami azjatyckimi

  Prezydent Rosji Władimir Putin przeprowadzi w kuluarach szczytu APEC w Wietnamie rozmowy z przywódcami Chin, Japonii, Wietnamu i Filipin - poinformował w środę doradca Putina Jurij Uszakow. Tematem rozmów będzie m.in. sytuacja na Półwyspie Koreańskim.

 • Rosja zarzuca Ukrainie "testowanie reakcji USA"

  Doradca prezydenta Rosji Władimira Putina ds. polityki zagranicznej Jurij Uszakow oskarżył w środę rząd Ukrainy o sprowokowanie najnowszej eskalacji konfliktu w Donbasie i testowanie w ten sposób administracji prezydenta USA Donalda Trumpa.

 • Szczyt G20: Putin spotka się z Macronem i Junckerem

  Kreml poinformował o planach Putina podczas pobytu w Hamburgu na szczycie przywódców G20. "Prezydent Rosji Władimir Putin spotka się m.in. z prezydentem Francji Emmanuelem Macronem i przewodniczącym Komisji Europejskiej Jean-Claude'em Junckerem " - powiedział w poniedziałek doradca Putina Jurij Uszakow.

 • Rosja: Policjant skazany za zdradę państwową

  Sąd w Moskwie skazał byłego policjanta na 15 lat łagru za szpiegostwo na rzecz USA. Roman Uszakow został uznany za winnego zdrady państwowej.

 • Zaskakujące oświadczenie Rosji ws. wyborów w Donbasie

  Doradca prezydenta Rosji ds. polityki zagranicznej Jurij Uszakow oświadczył, że Moskwa nie uznaje wyników wyborów w Donieckiej Republice Ludowej (DRL) i Ługańskiej Republice Ludowej (ŁRL), dwóch zbuntowanych regionach na wschodzie Ukrainy. "Oficjalne stanowisko Rosji zostało przedstawione w krótkim, ale pojemnym oświadczeniu MSZ wydanym po wyborach. Użyto tam słowa „szanujemy"” - oznajmił Uszakow...

 • Rosja wysłała zaproszenie Barackowi Obamie

  Rosja zaprosiła prezydenta USA Baracka Obamę i wielu innych szefów państw na obchody 70. rocznicy zakończenia II wojny światowej w maju - poinformował w poniedziałek doradca Kremla Jurij Uszakow. Zaproszenie wysłano również do lidera Korei Płn. Kim Dzong Una.

 • Mundial 2014. Władimir Putin obejrzy finał na Maracanie

  Rosyjski prezydent Władimir Putin obejrzy na słynnej Maracanie w Rio de Janeiro finał piłkarskich mistrzostw świata. Tę informację podał oficjalnie doradca prezydenta Rosji do spraw polityki zagranicznej Jurij Uszakow.

Dyskusje na temat: uszakow