• Informacje na temat:

  uszakow

Artykuły na temat: uszakow
 • Uszakow: Putin i papież nie będą mówić o wizycie Franciszka w Rosji

  Na spotkaniu papieża Franciszka z prezydentem Rosji Władimirem Putinem w Watykanie w środę nie będzie raczej omawiana możliwość wizyty papieża w Rosji, a mowa będzie o "dalszych możliwych kontaktach" - powiedział we wtorek prezydencki doradca Jurij Uszakow.

 • Uszakow: We Francji dojdzie do spotkania Putina z Merkel

  Prezydent Władimir Putin spotka się z kanclerz Niemiec Angelą Merkel we Francji przy okazji obchodów 70. rocznicy lądowania aliantów w Normandii (D-Day) - poinformował we wtorek doradca prezydenta Rosji ds. polityki zagranicznej Jurij Uszakow.

 • Trump spotka się z Putinem. Kiedy?

  Waszyngton i Moskwa ogłoszą w czwartek datę i miejsce spotkania prezydentów Rosji i USA, Władimira Putina i Donalda Trumpa - powiadomił w środę doradca Kremla Jurij Uszakow. Na przygotowanie spotkania potrzeba kilku tygodni - dodał.

 • Jest decyzja w sprawie spotkania Trumpa i Putina

  Prezydent Rosji Władimir Putin i prezydent USA Donald Trump spotkają się w piątek podczas szczytu APEC w Wietnamie - poinformował w czwartek doradca Putina Jurij Uszakow, na którego powołują się rosyjskie agencje.

 • 11 listopada Putin złoży wizytę w Paryżu

  Prezydent Rosji Władimir Putin 11 listopada złoży wizytę w Paryżu, by wziąć udział w obchodach 100. rocznicy zakończenia I wojny światowej. Poinformował o tym jego doradca Jurij Uszakow.

 • Kuluarowe rozmowy Putina z przywódcami azjatyckimi

  Prezydent Rosji Władimir Putin przeprowadzi w kuluarach szczytu APEC w Wietnamie rozmowy z przywódcami Chin, Japonii, Wietnamu i Filipin - poinformował w środę doradca Putina Jurij Uszakow. Tematem rozmów będzie m.in. sytuacja na Półwyspie Koreańskim.

 • Kreml: Spotkanie Putina z Trumpem 1 grudnia w Buenos Aires

  ..."Spotkanie prezydenta Władimira Putina z przywódcą USA Donaldem Trumpem podczas szczytu G20 w Buenos Aires odbędzie się 1 grudnia" - poinformował w środę doradca Putina ds. polityki zagranicznej Jurij Uszakow.

 • Rosja zarzuca Ukrainie "testowanie reakcji USA"

  Doradca prezydenta Rosji Władimira Putina ds. polityki zagranicznej Jurij Uszakow oskarżył w środę rząd Ukrainy o sprowokowanie najnowszej eskalacji konfliktu w Donbasie i testowanie w ten sposób administracji prezydenta USA Donalda Trumpa.

 • ​Kreml potwierdza spotkanie Putina i Trumpa

  Prezydenci USA i Rosji Donald Trump i Władimir Putin będą rozmawiać ze sobą na krótkim, nieformalnym spotkaniu 11 listopada w Paryżu przy okazji uroczystości upamiętniających 100. rocznicę zakończenia I wojny światowej - potwierdził w środę doradca Putina Jurij Uszakow.

 • Kreml: Trump zaproponował Putinowi spotkanie w Waszyngtonie

  Doradca prezydenta Rosji Władimira Putina Jurij Uszakow poinformował na briefingu w Moskwie, że podczas rozmowy telefonicznej 20 marca prezydent USA Donald Trump zaproponował Putinowi odbycie dwustronnego spotkania w Waszyngtonie.

Dyskusje na temat: uszakow