• Informacje na temat:

  uzurpator

Artykuły na temat: uzurpator
 • Szekspir i uzurpator

  Krzysztof Warlikowski w Klubie Pod Jaszczurami. Z gościem rozmawiać będzie Piotr Gruszczyński.

 • Marcinkiewicz: Kaczyński jest uzurpatorem

  ...- Jarosław Kaczyński jest uzurpatorem. Oni są jeszcze bardziej aroganccy niż Platforma Obywatelska i to Polaków też boli, Polacy nie lubią chaosu - powiedział Kazimierz Marcinkiewicz.

 • Kidawa-Błońska nowym rzecznikiem. Graś "uzurpatorem"

  Wiceszefowa klubu PO Małgorzata Kidawa-Błońska została nowym rzecznikiem rządu. Posłanka zastąpiła Pawła Grasia. "Jak pan minister Graś zauważył - choć nie wiem czy zauważył, bo zabrał głos na początku konferencji prasowej - ale już nie jest rzecznikiem prasowym rządu, a więc jest dziś uzurpatorem - powiedział premier.

 • WKS: "Siły specjalne powinny usunąć uzurpatora"

  Alassane Ouattara, uznawany za zwycięzcę listopadowych wyborów prezydenckich na Wybrzeżu Kości Słoniowej, uznał, że zajmującego urząd prezydenta Laurenta Gbagbo od władzy powinny odsunąć siły specjalne wspólnoty państw Afryki Zachodniej - ECOWAS.

 • Studium tyranii :"Ryszard III" Jerzego Stuhra w Zamościu

  ..."Finis coronat opus" - koniec wieńczy dzieło! Szekspirowski dramat "Ryszard III" zakończył XXXII letnie spotkania z teatrem w Zamościu. Po "Ryszarda III" sięgali najwybitniejsi reżyserzy, w rolę uzurpatora wcielali się najlepsi z najlepszych.

 • Kramar: są siły, które mogą odrzucić decyzję CKW

  W parlamencie ukraińskim są siły, które mogą odrzucić decyzję komisji wyborczej i uznają Janukowycza za uzurpatora - mówi Rostysław Kramar z UW, działacz inicjatywy obywatelskiej "Nasz wybór Ukraina", gość Faktów RMF.

 • Premier Turcji Recep Tayyip Erdogan, którego rząd właśnie uchwalił nową ustawę o kontrowersyjnej kontroli internetu, wezwał młodzież, by nie stawała się "niewolnikami" nowoczesnej technologii. "Nie chcemy ograniczać wolności (...), ale chcemy, by młodzież była chroniona przed szantażystami, uzurpatorami i przestępcami, tak jak w innych krajach" - przekonywał. Przeciwnicy ustawy zaapelowali do...

 • W parlamencie ukraińskim są siły, które mogą odrzucić decyzję komisji wyborczej i uznają Janukowycza za uzurpatora - mówi Rostysław Kramar z UW, działacz inicjatywy obywatelskiej „Nasz wybór Ukraina”.

 • ​Izba Dyscyplinarna SN bez Jarosława Dusia i Małgorzaty Ułaszonek-Kubackiej

  ...sędzia. Zobaczymy teraz, jak ta izba będzie funkcjonowała. Myślę, że już dzisiaj możemy się przekonać, czy nie pojawi się uzurpator, który powoła się na to, że jest teraz pełniącym obowiązki...

 • Trump o Wenezueli: Walka o wolność

  ...swoją godność", "Maduro uzurpator", "Guaido prezydentem", "Dość dyktatury" - głosiły niesione przez manifestantów tablice. Tego dnia Nicolas Maduro zaapelował do wojska o mobilizację i zachowanie...