• Informacje na temat:

  vala

Artykuły na temat: vala
 • Justyna Kowalczyk siódma w Val di Fiemme

  Justyna Kowalczyk zajęła w Val di Fiemme siódme miejsce w biegu ze startu wspólnego na 10 km techniką klasyczną. Szósty etap narciarskiego cyklu Tour de Ski wygrała Norweżka Therese Johaug.

 • Do niedawna o takich turniejach krążyły opowieści. Opowiadali o nich ci, którzy obserwowali takie pojedynki w Brazylii, czy na Dalekim Wschodzie.

 • Co najmniej 200 osób ewakuowano w poniedziałek, gdy w apartamentach we francuskim ośrodku narciarskim w miejscowości Val d'Isere na południowym wschodzie kraju wybuchł pożar - podały lokalne media.

 • PŚ Val di Fiemme: Zwycięstwo Małysza!!!

  Wczoraj Adam Małysz wygrał już piąty w tym sezonie konkurs PŚ w skokach narciarskich. W Val di Fiemme Polak oddał dwa najdłuższe w seriach skoki na odległość 131 i 130 metrów, za które otrzymał łączną notę 272,8 pkt. Tym samym Małysz powiększył swoją przewagę nad przeciwnikami w klasyfikacji PŚ. Niestety oprócz Małysza, żaden polski skoczek nie zakwalifikował się do drugiej serii skoków. Drugie miejsce w konkursie zdobył Austriak Andreas Widhoelzl (266,3 pkt.) a trzecie Szwajcar Simon...

 • PŚ Val di Fiemme: Małysz pierwszy!

  Adam Małysz wygrał dziewiąty w tym sezonie konkurs Pucharu Świata w skokach narciarskich, we włoskim Val di Fiemme. Polak poszybował na odległość 132 i 132,5 m zdobywając 282,1. Małysz w drugiej serii skoków wynikiem 132,5 m poprawił o pół metra własny rekord skoczni, który ustanowił w pierwszej serii. Na drugim miejscu jest Szwajcar Simon Ammann (131,5 i 130 m, 275,7 pkt). Trzecią pozycję zajmuje Austriak Andreas Widhoelzl (130,5 i 124 m, 260,1 pkt). Pozostali Polacy nie zakwalifikowali się...

 • Na co stać naszych w Val di Fiemme?

  Pytanie o medalowy dorobek Polski na mistrzostwach świata w narciarstwie klasycznym we Włoszech to tak naprawdę pytanie o formę Justyny Kowalczyk. Medal któregoś ze skoczków albo naszej drużyny, to byłaby jednak niespodzianka. Ile więc medali może wybiegać gwiazda z Kasiny Wielkiej?

 • ​MŚ w Val di Fiemme: Dziewiąte miejsce Polek w finale sprintu

  Sylwia Jaśkowiec i Agnieszka Szymańczak zajęły dziewiąte miejsce w finale drużynowego sprintu techniką dowolną narciarskich mistrzostw świata w Val di Fiemme. Złoty medal zdobyły Amerykanki, a na podium znalazły się także Szwedki i Finki.

 • ​MŚ w Val di Fiemme: Bjoergen zarobiła najwięcej, Stoch na czwartym miejscu

  Kamil Stoch zarobił w czasie mistrzostw świata w Val di Fiemme ponad 26 tys. euro. Złoty i brązowy medalista w skokach znalazł się na czwartym miejscu listy płac. Najwięcej, ponad 50 tys. euro, otrzymała dzięki premiom czterokrotna złota medalistka, Norweżka Marit Bjoergen.

 • MŚ w Val di Fiemme: Druga próba Kowalczyk, skoczkowie powalczą na średniej skoczni

  Justyna Kowalczyk wystartuje dziś w drugiej konkurencji podczas mistrzostw świata w Val di Fiemme. Będzie to bieg łączony na 15 kilometrów. Polka zdobywała w tej konkurencji medale na dwóch poprzednich czempionatach. Z kolei nasi skoczkowie, po udanych kwalifikacjach, postarają się o niespodziankę podczas konkursu na średniej skoczni.

 • ​Piętnastka Polaków wystartuje w Val di Fiemme. Kowalczyk i Stoch liderami kadry

  Biegacze i skoczkowie znaleźli się w 15-osobowej kadrze Polski na mistrzostwa świata w narciarstwie klasycznym, które potrwają do 3 marca we włoskim Val di Fiemme. W grupie dziewięciu biegaczy absolutną liderką jest Justyna Kowalczyk. Grupie sześciu skoczków przewodzi natomiast Kamil Stoch.

Zdjęcia na temat: vala
Wideo na temat: vala
 • Ważyła ponad ćwierć tony. Zrzuciła 170 kilogramów!

  Amerykanka Val McLeof ważyła 272 kilogramy. Gdy trafiła do szpitala na operację zmniejszenia żołądka, podczas której omal nie straciła życia, postanowiła schudnąć. Udało jej się zrzucić aż 170 kilogramów. Val nie osiadła jednak na laurach. Marzy o ubraniu się w czarną garsonkę. Aby to zrobić, musi schudnąć następne 20 kilogramów.

 • Piotr Żyła: Najpierw trening, później monopolowy

  Piotr Żyła jeszcze nie ochłonął po zwycięstwie na skoczni Holmenkollen w Oslo, a już musi przygotowywać się do wyjazdu na konkurs Pucharu Świata w Planicy. Ostatni dzień przed wyjazdem do Słowenii skoczek zamierza przeznaczyć na trening, odpoczynek i zakup "flaszki", którą obiecał Thomasowi Morgensternowi. Austriacki skoczek zauważył błąd sędziów w trakcie MŚ w Val di Fiemme, dzięki czemu Polacy awansowali na 3. miejsce w konkursie drużynowym kosztem Norwegów. 

 • Kowalczyk: Wszystkie starty są ze sobą połączone

  Sezon musi przepłynąć, to najważniejsze, ale najbardziej zależy mi na mistrzostwach świata w Val di Fiemme - mówi Justyna Kowalczyk. Żeby przygotować się do nich najlepiej muszę i chcę startować w wielu Pucharach Świata - dodaje. A żeby mieć dobrze miejsce w Pucharze Świata, to trzeba bardzo dobrze wystartować w Tourd de Ski. Wszystko jest ze sobą połączone - podsumowuje.

Dyskusje na temat: vala