• Informacje na temat:

  vallejo

Artykuły na temat: vallejo
 • Afera Vatileaks. Papież ułaskawił skazanego księdza

  Watykan poinformował, że papież Franciszek warunkowo ułaskawił i zwolnił z więzienia hiszpańskiego księdza Lucio Vallejo Baldę, skazanego przez watykański sąd na 18 miesięcy za rozpowszechnienie tajnych dokumentów w procesie w tzw. sprawie Vatileaks.

 • Wznowiony proces ws. Vatileaks. Jeden z oskarżonych księży w areszcie

  Przed trybunałem w Watykanie wznowiony został w sobotę proces w tzw. sprawie Vatileaks, czyli wycieku tajnych dokumentów na temat finansów za Spiżową Bramą. Jeden z oskarżonych, hiszpański ksiądz Lucio Vallejo Balda, znów trafił do aresztu.

 • ​Wznowiono proces ws. Vatileaks. Ksiądz trafił do aresztu

  Przed trybunałem w Watykanie wznowiony został w sobotę proces w tzw. sprawie Vatileaks, czyli wycieku tajnych dokumentów na temat finansów za Spiżową Bramą. Jeden z oskarżonych, hiszpański ksiądz Lucio Vallejo Balda, znów trafił do aresztu.

 • Vatileaks: Dwóch dziennikarzy uniewinnionych

  Sąd w Watykanie uniewinnił dwóch włoskich dziennikarzy Gianluigiego Nuzziego i Emiliano Fittipaldiego, którzy wraz z trzema innymi osobami byli sądzeni w sprawie Vatileaks, czyli wycieku i publikacji tajnych dokumentów zza Spiżowej Bramy. Wyroki skazujące otrzymało dwoje byłych członków papieskiej komisji ds. reformy finansów: hiszpański ksiądz Lucio Angel Vallejo Balda i świecka doradczyni...

 • Bramkarz obronił cztery karne i… strzelił gola

  Salomon Libman z peruwiańskiego Universidad Cesar Vallejo dokonał niecodziennego wyczynu w meczu o awans do ćwiećfinału Copa Sudamericana. W rewanżowym spotkaniu z brazylijskim EC Bahia obronił łącznie cztery rzuty karne i sam wykorzystał "jedenastkę".

 • Nowe fakty ws. afery w Watykanie. Doradczyni papieża objęta śledztwem

  Ksiądz Lucio Angelo Vallejo Balda, sekretarz Prefektury Spraw Ekonomicznych Stolicy Apostolskiej i Francesca Chaouqui, była doradczyni papieża zostali zatrzymani objęci śledztwem w sprawie wycieku tajnych dokumentów dotyczących finansów Watykanu. Kobieta została zwolniona, wobec księdza utrzymano areszt - informuje biuro prasowe Stolicy Apostolskiej.

 • Pożar, w którym zniszczony został hotelowy pokój, a jego lokator doznał poważnych oparzeń, został spowodowany najprawdopodobniej przez telefon komórkowy - pisze w internetowym wydaniu dziennik "Herlad Tribune", powołując się na strażaków z kalifornijskiego miasta Vallejo.

 • Hiszpania: Nieudany zamach ETA

  Kolejną ofiarą baskijskich separatystów miał być Agustin Ramos Vallejo, przedstawiciel rządzącej Hiszpanią Partii Pracy w Bilbao. Terroryści podłożyli bombę pod jego samochód, ładunek został jednak wykryty i zdetonowany.

 • Kolejną ofiarą baskijskich separatystów miał być Agustin Ramos Vallejo, przedstawiciel rządzącej Hiszpanią Partii Pracy w Bilbao.

 • Trzy uniewinnienia, dwa wyroki skazujące w sprawie Vatileaks

  Nicolę Maio. Na 18 miesięcy więzienia skazany został były pracownik Prefektury Spraw Ekonomicznych Stolicy Apostolskiej hiszpański ksiądz Lucio Angel Vallejo Balda. Wyrok 10 miesięcy więzienia...

Dyskusje na temat: vallejo