• Informacje na temat:

  vaughan

Artykuły na temat: vaughan
 • Nie żyje Peter Vaughan. Grał Aemona w "Grze o tron"

  Brytyjski aktor Peter Vaughan, najbardziej znany z postaci Aemona z telewizyjnego serialu "Gra o tron" (2011–2015), zmarł w wieku 93 lat. Taką informację podała agentka artysty.

 • Spędził Boże Narodzenie latając samolotami. Chciał być blisko córki stewardesy

  Nikt nie chciałby, żeby Wigilia zastała go w podróży na pokładzie samolotu. Nikt - może poza pewnym Amerykaninem, który nie mógł wyobrazić sobie lepiej spędzonych świąt. Hal Vaughan latał przez całe Boże Narodzenie samolotami, by być blisko córki stewardesy.

 • Spędził Boże Narodzenie, latając samolotami. Chciał być blisko córki stewardesy

  Nikt nie chciałby, żeby Wigilia zastała go w podróży na pokładzie samolotu. Nikt - może poza pewnym Amerykaninem, który nie mógł wyobrazić sobie lepiej spędzonych świąt. Hal Vaughan latał przez całe Boże Narodzenie samolotami, by być blisko córki stewardesy.

 • Do polskich księgarń trafiła pierwsza autoryzowana biografia Zbigniewa Brzezińskiego, znawcy stosunków międzynarodowych, doradcy kolejnych prezydentów USA. Autorem jest amerykański historyk Patric Vaughan.

 • Groźne pęknięcie antarktycznego szelfu lodowego

  Naturalny most lodowy, utrzymujący olbrzymi szelf lodowy Wilkinsa na Antarktydzie, pękł w najwęższym miejscu, co grozi oderwaniem się tego szelfu od kontynentu Antarktydy - powiedział brytyjski glacjolog David Vaughan.

 • Coco Chanel niemieckim szpiegiem? Nowa biografia

  Według biografii Chanel, która ukaże się we wtorek, pierwsza dama francuskiej mody była szpiegiem pracującym dla Abwehry - pisze Hal Vaughan, powołując się na francuskie, niemieckie, brytyjskie i amerykańskie archiwa.

 • Urodzisz dziecko, dostaniesz drzewo

  Każdy walijski noworodek, który przyjdzie na świat w 2008 roku, dostanie drzewo. Pomysłodawcą tego przedsięwzięcia jest 12-letnia Natalie Vaughan ze szkoły Llanishen High School , mieszkanka Cardiff.

 • Assange bardziej niż zarzutów boi się zemsty USA

  Założyciel Wikileaks Julian Assange przekonany jest, że postawione mu zarzuty, m.in. gwałtu, podyktowane są względami politycznymi i się merytorycznie nie obronią - powiedział BBC założyciel klubu Frontline Vaughan Smith. Uważa on, że Assange bardziej obawia się zemsty Amerykanów.

 • Coco Chanel była niemieckim szpiegiem

  ..."Coco Chanel była szpiegiem pracującym dla Abwehry" - czytamy w najnowszej biografii pierwszej damy francuskiej mody. Autorem książki "Sleeping with the enemy, Coco Chanel's secret war" (ang. Sypiając z wrogiem, tajna wojna Coco Chanel) jest Hal Vaughan, amerykański dziennikarz mieszkający we Francji. Vaughan powołuje się na francuskie, niemieckie, brytyjskie i amerykańskie archiwa.

 • Reporter telewizji o włos od śmierci. Refleks kamerzysty uratował mu życie

  ..."To był ułamek sekundy. Jestem szczęśliwy, że on (Alex) odskoczył w dobrą stronę" - powiedział po zdarzeniu kamerzysta Chip Vaughan. To właśnie on zasługuje na uznanie, bo zdołał ostrzec reportera w ostatniej chwili. Później za uratowanie życia, Alex Savidge podziękował mu na wizji. Incydent miał miejsce w miejscowości Fremont w Kalifornii. Wstępna analiza lokalnej policji wykazała, że biały...

Dyskusje na temat: vaughan
 • Re: ​Jak powstrzymać napływ uchodźców

  Dorothy Vaughan, IQ 215, najwieksza matematyczka i specjalistka NASA - tylko jeden przyklad z setek tysiecy, ze ty nie jestes rasa przywilejowana....

 • Re: ​Jak powstrzymać napływ uchodźców

  wiesz, że wyjątek potwierdza regułę? Sama Vaughan ze swoim 215, chociaż powinno być 125 inteligencji nic nie zdziała jeśli dziesiątki tysięcy, a wręcz setki wokół niej ma raptem po 80...

 • Re: Bzdury, które zachwyciły Obamę

  Świetny zestaw, a przede wszystkim szeroka paleta. Jednak mi brakuje trochę bluesa, tudzież takich gitarzystów jak BB King, Eric Clapton, Jeff Beck, Slash, Johnny Winter czy kultowy już Stevie Ray Vaughan. Pozdrawiam.

 • Re: Kanada: Mer Toronto znów przeprasza za ekscesy po pijanemu

  Takie sa skutki przylaczenia do Toronto przedmiesc (m.in. Etobico, Scarborough czy Vaughan). Toronto na tego niedouka, pijaka, narkomana i dealera narkotykow nie glosowalo. Wygral dzieki wyborcom mieszkajacym na przedmiesciach. Moze warto znow oddzielic Toronto od przedmiesc. Wtedy Toronto nie musialoby sie wstydzic za mera, a mieszkancy przedmiesc mogliby miec merow niedoukow.