• Informacje na temat:

  vaughan

Artykuły na temat: vaughan
 • Nie żyje Peter Vaughan. Grał Aemona w "Grze o tron"

  Brytyjski aktor Peter Vaughan, najbardziej znany z postaci Aemona z telewizyjnego serialu "Gra o tron" (2011–2015), zmarł w wieku 93 lat. Taką informację podała agentka artysty.

 • Do polskich księgarń trafiła pierwsza autoryzowana biografia Zbigniewa Brzezińskiego, znawcy stosunków międzynarodowych, doradcy kolejnych prezydentów USA. Autorem jest amerykański historyk Patric Vaughan.

 • Groźne pęknięcie antarktycznego szelfu lodowego

  Naturalny most lodowy, utrzymujący olbrzymi szelf lodowy Wilkinsa na Antarktydzie, pękł w najwęższym miejscu, co grozi oderwaniem się tego szelfu od kontynentu Antarktydy - powiedział brytyjski glacjolog David Vaughan.

 • Coco Chanel niemieckim szpiegiem? Nowa biografia

  Według biografii Chanel, która ukaże się we wtorek, pierwsza dama francuskiej mody była szpiegiem pracującym dla Abwehry - pisze Hal Vaughan, powołując się na francuskie, niemieckie, brytyjskie i amerykańskie archiwa.

 • Urodzisz dziecko, dostaniesz drzewo

  Każdy walijski noworodek, który przyjdzie na świat w 2008 roku, dostanie drzewo. Pomysłodawcą tego przedsięwzięcia jest 12-letnia Natalie Vaughan ze szkoły Llanishen High School , mieszkanka Cardiff.

 • Assange bardziej niż zarzutów boi się zemsty USA

  Założyciel Wikileaks Julian Assange przekonany jest, że postawione mu zarzuty, m.in. gwałtu, podyktowane są względami politycznymi i się merytorycznie nie obronią - powiedział BBC założyciel klubu Frontline Vaughan Smith. Uważa on, że Assange bardziej obawia się zemsty Amerykanów.

 • Coco Chanel była niemieckim szpiegiem

  ..."Coco Chanel była szpiegiem pracującym dla Abwehry" - czytamy w najnowszej biografii pierwszej damy francuskiej mody. Autorem książki "Sleeping with the enemy, Coco Chanel's secret war" (ang. Sypiając z wrogiem, tajna wojna Coco Chanel) jest Hal Vaughan, amerykański dziennikarz mieszkający we Francji. Vaughan powołuje się na francuskie, niemieckie, brytyjskie i amerykańskie archiwa.

 • Reporter telewizji o włos od śmierci. Refleks kamerzysty uratował mu życie

  ..."To był ułamek sekundy. Jestem szczęśliwy, że on (Alex) odskoczył w dobrą stronę" - powiedział po zdarzeniu kamerzysta Chip Vaughan. To właśnie on zasługuje na uznanie, bo zdołał ostrzec reportera w ostatniej chwili. Później za uratowanie życia, Alex Savidge podziękował mu na wizji. Incydent miał miejsce w miejscowości Fremont w Kalifornii. Wstępna analiza lokalnej policji wykazała, że biały...

 • Recital Makowicza w Rzeszowie

  Artysta zaprezentował własne wizje chopinowskich dzieł. Publiczność wysłuchała m.in. jazzowej wersji mazurków i preludiów Chopina. Adam Makowicz jest wybitnym polskim pianistą jazzowym. Występował w najbardziej prestiżowych salach koncertowych na świecie wraz z artystami światowej sławy, m.in. z Bennym Goodmanem, Herbiem Hancockiem, Sarah Vaughan. Na początku swojej kariery współpracował...

 • Brexit: Rekordy zakładów bukmacherskich

  ...pewne. Leighton Vaughan Williams z Uniwersytetu Nottingham, ekspert ds. rynku bukmacherskiego wskazuje na zakłady chociażby w biurze Betfair. - Obstawiono tam już referendum ws. UE na 35 mln funtów(...) zabójstwie Jo Cox Ekspert ds. rynku hazardowego Leighton Vaughan Uniwersytetu Nottingham tłumaczy to tym, że obstawiający wydarzenia polityczne są dobrze poinformowani. - Co prawda...

Dyskusje na temat: vaughan
 • Re: Kanada: Mer Toronto znów przeprasza za ekscesy po pijanemu

  Takie sa skutki przylaczenia do Toronto przedmiesc (m.in. Etobico, Scarborough czy Vaughan). Toronto na tego niedouka, pijaka, narkomana i dealera narkotykow nie glosowalo. Wygral dzieki wyborcom mieszkajacym na przedmiesciach. Moze warto znow oddzielic Toronto od przedmiesc. Wtedy Toronto nie musialoby sie wstydzic za mera, a mieszkancy przedmiesc mogliby miec merow niedoukow.