• Informacje na temat:

  vaughan

Artykuły na temat: vaughan
 • Nie żyje Peter Vaughan. Grał Aemona w "Grze o tron"

  Brytyjski aktor Peter Vaughan, najbardziej znany z postaci Aemona z telewizyjnego serialu "Gra o tron" (2011–2015), zmarł w wieku 93 lat. Taką informację podała agentka artysty.

 • Do polskich księgarń trafiła pierwsza autoryzowana biografia Zbigniewa Brzezińskiego, znawcy stosunków międzynarodowych, doradcy kolejnych prezydentów USA. Autorem jest amerykański historyk Patric Vaughan.

 • Groźne pęknięcie antarktycznego szelfu lodowego

  Naturalny most lodowy, utrzymujący olbrzymi szelf lodowy Wilkinsa na Antarktydzie, pękł w najwęższym miejscu, co grozi oderwaniem się tego szelfu od kontynentu Antarktydy - powiedział brytyjski glacjolog David Vaughan.

 • Coco Chanel niemieckim szpiegiem? Nowa biografia

  Według biografii Chanel, która ukaże się we wtorek, pierwsza dama francuskiej mody była szpiegiem pracującym dla Abwehry - pisze Hal Vaughan, powołując się na francuskie, niemieckie, brytyjskie i amerykańskie archiwa.

 • Urodzisz dziecko, dostaniesz drzewo

  Każdy walijski noworodek, który przyjdzie na świat w 2008 roku, dostanie drzewo. Pomysłodawcą tego przedsięwzięcia jest 12-letnia Natalie Vaughan ze szkoły Llanishen High School , mieszkanka Cardiff.

 • Assange bardziej niż zarzutów boi się zemsty USA

  Założyciel Wikileaks Julian Assange przekonany jest, że postawione mu zarzuty, m.in. gwałtu, podyktowane są względami politycznymi i się merytorycznie nie obronią - powiedział BBC założyciel klubu Frontline Vaughan Smith. Uważa on, że Assange bardziej obawia się zemsty Amerykanów.

 • Coco Chanel była niemieckim szpiegiem

  ..."Coco Chanel była szpiegiem pracującym dla Abwehry" - czytamy w najnowszej biografii pierwszej damy francuskiej mody. Autorem książki "Sleeping with the enemy, Coco Chanel's secret war" (ang. Sypiając z wrogiem, tajna wojna Coco Chanel) jest Hal Vaughan, amerykański dziennikarz mieszkający we Francji. Vaughan powołuje się na francuskie, niemieckie, brytyjskie i amerykańskie archiwa.

 • Reporter telewizji o włos od śmierci. Refleks kamerzysty uratował mu życie

  ..."To był ułamek sekundy. Jestem szczęśliwy, że on (Alex) odskoczył w dobrą stronę" - powiedział po zdarzeniu kamerzysta Chip Vaughan. To właśnie on zasługuje na uznanie, bo zdołał ostrzec reportera w ostatniej chwili. Później za uratowanie życia, Alex Savidge podziękował mu na wizji. Incydent miał miejsce w miejscowości Fremont w Kalifornii. Wstępna analiza lokalnej policji wykazała, że biały...

 • Recital Makowicza w Rzeszowie

  Artysta zaprezentował własne wizje chopinowskich dzieł. Publiczność wysłuchała m.in. jazzowej wersji mazurków i preludiów Chopina. Adam Makowicz jest wybitnym polskim pianistą jazzowym. Występował w najbardziej prestiżowych salach koncertowych na świecie wraz z artystami światowej sławy, m.in. z Bennym Goodmanem, Herbiem Hancockiem, Sarah Vaughan. Na początku swojej kariery współpracował...

 • Chanel ogłosiła wyniki finansowe. Pierwszy raz od blisko 100 lat!

  ..., opłacając apartament w hotelu Ritz, samochód i wszystkie wydatki aż do śmierci w 1971 r. Zrobił tak, ponieważ, jak twierdzi autor książki "Coco Chanel. Sypiając z wrogiem" Hal Vaughan, wiedział, że...

Dyskusje na temat: vaughan
 • Re: ​Jak powstrzymać napływ uchodźców

  Dorothy Vaughan, IQ 215, najwieksza matematyczka i specjalistka NASA - tylko jeden przyklad z setek tysiecy, ze ty nie jestes rasa przywilejowana....

 • Re: ​Jak powstrzymać napływ uchodźców

  wiesz, że wyjątek potwierdza regułę? Sama Vaughan ze swoim 215, chociaż powinno być 125 inteligencji nic nie zdziała jeśli dziesiątki tysięcy, a wręcz setki wokół niej ma raptem po 80...

 • Re: Kanada: Mer Toronto znów przeprasza za ekscesy po pijanemu

  Takie sa skutki przylaczenia do Toronto przedmiesc (m.in. Etobico, Scarborough czy Vaughan). Toronto na tego niedouka, pijaka, narkomana i dealera narkotykow nie glosowalo. Wygral dzieki wyborcom mieszkajacym na przedmiesciach. Moze warto znow oddzielic Toronto od przedmiesc. Wtedy Toronto nie musialoby sie wstydzic za mera, a mieszkancy przedmiesc mogliby miec merow niedoukow.