• Informacje na temat:

  vel

Artykuły na temat: vel
 • Szynkowski vel Sęk: Timmermans ma obsesję na punkcie praworządności w Polsce

  ...rozmowie w RMF FM poseł PiS Szymon Szynkowski vel Sęk, komentując w ten sposób przerwanie szczytu UE przez premiera Mateusza Morawieckiego. Dopytywany przez gospodarza programu Marcina Zaborskiego o to(...)” - stwierdził Szynkowski vel Sęk. W rozmowie poruszono także temat zmian w Kodeksie wyborczym. Zgodnie z wytycznymi Komisji Weneckiej przedstawiciele partii politycznych, którzy powinni zasiąść w komisji...

 • "Uszy? Uszzz…ty?" vel "Malutkie pierogiiii!", czyli dyplomaci USA próbują polskich dań wigilijnych

  O tym, że polska Wigilia jest absolutnie wyjątkowa, wiemy wszyscy doskonale. A przed tegorocznym Bożym Narodzeniem okazję, by się o tym przekonać, mieli również ambasador USA w naszym kraju Paul Jones i dyplomaci z amerykańskiej ambasady w Warszawie. Które dania polskiej Wigilii smakowały im najbardziej? I jak poradzili sobie z ich nazwami? Zobaczcie sami na filmie opublikowanym przez ambasadę!

 • Przedstawiciele społeczności żydowskiej we Francji wyrazili w niedzielę niepokój z powodu odrodzenia się przejawów antysemityzmu w tym kraju podczas paryskiej ceremonii ku pamięci deportowanych i ofiar holokaustu w 70. rocznicę tzw. łapanki Vel d'Hiv.

 • Policja poszukuje Andrzeja Witkowskiego. Jest podejrzany o oszustwa

  ...​Funkcjonariusze z rzeszowskiej policji poszukują Andrzeja Witkowskiego vel Andrzeja Kowalskiego. Mężczyzna jest podejrzany o dokonanie szeregu oszustw, głównie o charakterze gospodarczym.

 • Kolumbia: Dowódca FARC trafił do szpitala

  Rodrigo Londono, dowódca partyzantki FARC, znany jako "Timoszenko" vel "Timoleon", trafił w niedzielę do szpitala z objawami niedokrwiennego udaru mózgu - podały źródła medyczne.

 • Eksperci o wizycie Rexa Tillersona w Polsce

  W ocenie eksperta ds. międzynarodowych z Centrum Analiz Klubu Jagiellońskiego Pawła Musiałka, wizyta Rexa Tillersona dowodzi dużej dynamiki stosunków polsko-amerykańskich, ale nie przyniosła przełomowych decyzji. Za to prof. Przemysław Żurawski vel Grajewski nazwał fakt podzielania stanowiska szefów polskiej i amerykańskiej dyplomacji, co do charakteru niemiecko-rosyjskiego projektu Nord Stream...

 • Decyzja komisji weryfikacyjnej ws. gruntu przy Nieborowskiej 15

  Komisja weryfikacyjna ds. reprywatyzacji stwierdziła nieważność decyzji prezydenta m.st. Warszawy o ustanowieniu prawa wieczystego do gruntu przy ul. Nieborowskiej 15 - poinformował w czwartek szef komisji. Patryk Jaki powiedział, że decyzja o reprywatyzacji gruntu przy Nieborowskiej 15 została wydana bez podstawy prawnej. Z ustaleń komisji wynika - mówił Jaki - iż wniosek Ryszarda Pala (vel Pahl...

 • Brytyjska policja zatrzymała w środę, mieszkającego tam pod fałszywym nazwiskiem, Mariana Kozinę vel Ricardo Fanchiniego vel Roberta Rocka - legendę świata przestępczego i prominentnego członka rosyjskiej mafii.

 • "Walka na Majdanie to także polska bitwa"

  ..."Na ukraińskim Majdanie toczy się walka nie tylko Ukraińców, to także nasza, polska bitwa" - uważa politolog z Uniwersytetu Łódzkiego dr Przemysław Żurawski vel Grajewski.

 • Politolog dla RMF24: Walka na Majdanie to także polska bitwa

  ...​"Na ukraińskim Majdanie toczy się walka nie tylko Ukraińców, to także nasza, polska bitwa" - uważa politolog z Uniwersytetu Łódzkiego dr Przemysław Żurawski vel Grajewski.

Zdjęcia na temat: vel
Wideo na temat: vel
Dyskusje na temat: vel