• Informacje na temat:

  vel

Artykuły na temat: vel
 • MSZ: Szymon Szynkowski vel Sęk nowym wiceministrem spraw zagranicznych

  ...​Poseł PiS Szymon Szynkowski vel Sęk został powołany w piątek na stanowisko wiceministra spraw zagranicznych - poinformowało MSZ. Szynkowski vel Sęk zastąpi Marka Magierowskiego, który ma zostać ambasadorem RP w Izraelu; nie wiadomo jeszcze, za co będzie odpowiadał w resorcie dyplomacji.

 • Szynkowski vel Sęk: To ostatnia prosta po zwycięstwo

  To ostatnia prosta, którą idziemy w Poznaniu po zwycięstwo – mówił w Poznaniu wiceminister spraw zagranicznych Szymon Szynkowski vel Sęk. W sobotę Prawo i Sprawiedliwość zaprezentowało swój program wyborczy dla Poznania.

 • ​Ks. Isakowicz-Zaleski: Przemysław Żurawski vel Grajewski znów szokuje

  ...zdaniem jedno i drugie. Także z ideologicznych podszeptów jego doradców, których sam sobie dobrał. Wskazują na to  kolejne wypowiedzi Przemysława Żurawskiego vel Grajewskiego, który z nominacji...

 • Szynkowski vel Sęk: Timmermans ma obsesję na punkcie praworządności w Polsce

  ...rozmowie w RMF FM poseł PiS Szymon Szynkowski vel Sęk, komentując w ten sposób przerwanie szczytu UE przez premiera Mateusza Morawieckiego. Dopytywany przez gospodarza programu Marcina Zaborskiego o to(...)” - stwierdził Szynkowski vel Sęk. W rozmowie poruszono także temat zmian w Kodeksie wyborczym. Zgodnie z wytycznymi Komisji Weneckiej przedstawiciele partii politycznych, którzy powinni zasiąść w komisji...

 • "Uszy? Uszzz…ty?" vel "Malutkie pierogiiii!", czyli dyplomaci USA próbują polskich dań wigilijnych

  O tym, że polska Wigilia jest absolutnie wyjątkowa, wiemy wszyscy doskonale. A przed tegorocznym Bożym Narodzeniem okazję, by się o tym przekonać, mieli również ambasador USA w naszym kraju Paul Jones i dyplomaci z amerykańskiej ambasady w Warszawie. Które dania polskiej Wigilii smakowały im najbardziej? I jak poradzili sobie z ich nazwami? Zobaczcie sami na filmie opublikowanym przez ambasadę!

 • Przedstawiciele społeczności żydowskiej we Francji wyrazili w niedzielę niepokój z powodu odrodzenia się przejawów antysemityzmu w tym kraju podczas paryskiej ceremonii ku pamięci deportowanych i ofiar holokaustu w 70. rocznicę tzw. łapanki Vel d'Hiv.

 • Szymon Szynkowski nowym wiceministrem spraw zagranicznych

  Poseł Prawa i Sprawiedliwości Szymon Szynkowski vel Sęk został powołany na stanowisko wiceministra spraw zagranicznych. Zastąpi Marka Magierowskiego, który ma zostać ambasadorem RP w Izraelu.

 • Policja poszukuje Andrzeja Witkowskiego. Jest podejrzany o oszustwa

  ...​Funkcjonariusze z rzeszowskiej policji poszukują Andrzeja Witkowskiego vel Andrzeja Kowalskiego. Mężczyzna jest podejrzany o dokonanie szeregu oszustw, głównie o charakterze gospodarczym.

 • Dziś rozmowy Morawiecki-Merkel. "Bez tabu"

  Oczekujemy partnerskiego dialogu - szczerego, a więc bez tematów tabu - powiedział wiceszef MSZ Szymon Szynkowski vel Sęk przed wtorkowym spotkaniem premiera Mateusza Morawieckiego i kanclerz Angeli Merkel w Berlinie.

 • ​Wiceszef MSZ: Niemieckiemu trybunałowi zabrakło wrażliwości

  Niemieckiemu Federalnemu Trybunałowi Sprawiedliwości - który uznał, że postanowienie polskiego sądu nie może być egzekwowane w RFN - zabrakło wrażliwości; telewizja ZDF powinna przeprosić, bo naruszyła polskie uczucia - uważa wiceszef MSZ Szymon Szynkowski vel Sęk.

Zdjęcia na temat: vel
Dyskusje na temat: vel