• Informacje na temat:

  vian

Artykuły na temat: vian
 • Papież w Polsce odda hołd Janowi Pawłowi II, pomysłodawcy ŚDM

  Papież Franciszek podczas pielgrzymki do Polski odda hołd pomysłodawcy Światowych Dni Młodzieży Janowi Pawłowi II, będzie też starał się rozproszyć u młodych obawy o przyszłość - powiedział Giovanni Maria Vian, szef watykańskiego dziennika "L'Osservatore Romano". Vian Światowe Dni Młodzieży nazwał wydarzeniem "rangi globalnej" i bardzo dobrym momentem, by zwrócić się z przesłaniem do wszystkich...

 • Papież w Polsce odda hołd Janowi Pawłowi II, pomysłodawcy ŚDM

  Papież Franciszek podczas pielgrzymki do Polski odda hołd pomysłodawcy Światowych Dni Młodzieży Janowi Pawłowi II, będzie też starał się rozproszyć u młodych obawy o przyszłość - powiedział PAP Giovanni Maria Vian, szef watykańskiego dziennika "L'Osservatore Romano".

 • Włoska prasa o wizycie papieża w Polsce: Pozostało pozytywne wrażenie

  Nie ustają komentarze po wizycie Franciszka w Polsce. Redaktor naczelny dziennika "L'Osservatore Romano" Giovanni Maria Vian przypomina słowa wypowiedziane przez papieża w drodze powrotnej z Krakowa do Rzymu. Powiedział on, że Polacy to "piękny, rozentuzjazmowany, szlachetny i dobry naród".

 • "L'Osservatore Romano": Abdykacja wydarzeniem bezprecedensowym

  ..."Bezprecedensowym wydarzeniem" nazwał watykański dziennik "L'Osservatore Romano" decyzję Benedykta XVI o ustąpieniu. Redaktor naczelny gazety Giovanni Maria Vian ujawnił, że papież podjął ją po podróży do Meksyku i na Kubę w marcu zeszłego roku.

 • Zamach na JPII odpowiedzią na rozpad komunizmu?

  Zamach na Jana Pawła II w 1981 roku był prawdopodobnie odpowiedzią na to, że polski papież przyczynił się do rozkładu komunizmu - ocenił redaktor naczelny dziennika "L'Osservatore Romano" Giovanni Maria Vian.

 • "L'Osservatore Romano": Papież już wiosną zeszłego roku zdecydował, że ustąpi

  Benedykt XVI podjął decyzję o zakończeniu pontyfikatu już wiele miesięcy temu. Było to po jego podróży do Meksyku i na Kubę w marcu zeszłego roku. Taką informację ujawnił redaktor naczelny watykańskiego dziennika "L'Osservatore Romano" Giovanni Maria Vian.

 • "L'Osservatore Romano": Papież zdecydował o abdykacji wiosną zeszłego roku

  Benedykt XVI podjął decyzję o abdykacji wiele miesięcy temu, po podróży do Meksyku i na Kubę w marcu zeszłego roku - tę wiadomość ujawnił redaktor naczelny watykańskiego dziennika "L'Osservatore Romano" Giovanni Maria Vian na łamach wtorkowego wydania gazety.

 • Wielka Brytania: Historyczna wizyta Benedykta XVI

  Benedykt XVI rozpoczął 4-dniową wizytę w Wielkiej Brytanii. Jest to 17. pielgrzymka niemieckiego papieża, która może być sprawdzianem dla jego pontyfikatu. To wizyta naprawdę historyczna, ale na pewno nie polityczna - napisał naczelny watykańskiej gazety "L'Osservatore Romano" Giovanni Maria Vian.

 • Franciszek w Polsce "podbił serca bardzo wielu osób"

  Autor komentarza, naczelny redaktor watykańskiego dziennika Giovanni Maria Vian, odnotowuje, że proste gesty i słowa papieża Franciszka w Polsce "podbiły serca bardzo wielu osób, nie tylko młodych(...)". Rocznica Chrztu Polski, wspomnienie Zagłady i światowe spotkanie młodzieży splotły się na tej trasie dzięki wyraźnemu wspólnemu motywowi: motywowi miłosierdzia - pisze Vian. Ten motyw przewodni...

 • Coraz bliżej okularów Google Glass

  Massimo Vian, prezes firmy przygotowującej projekt okularów Google Glass przyznał, że jego firma bierze udział w pracach, jednak nie zdradził żadnych szczegółów. "WSJ" przypomina jednak, że Luxottica współpracuje z Google od maja zeszłego roku i odpowiada za dostarczenie oprawek dla urządzenia. Dziennik "Wall Street Journal" dodaje, że niedawno Vian poleciał do USA, aby w Kalifornii spotkać się...

Dyskusje na temat: vian