• Informacje na temat:

  victory

Artykuły na temat: victory
 • Victory, not Venegance!

  ...z Dublina. Marc jest Anglikiem i mieszka w Londynie. Skrót VNV oznacza Victory, not Venegance (ang. zwycięstwo, nie zemsta). Ronan tłumaczy to motto jako próbę przekazania, iż człowiek powinien dążyć...

 • Victor Borsuk ustanowił rekord świata!

  Wtorek, 26 września w Rewie, przejdzie do historii! W ten wietrzny, słoneczny dzień Victor Borsuk – najlepszy kitesurfer w Polsce i Azji ustanowił rekord świata. Było emocjonująco, niesztampowo i bardzo ryzykownie, czyli dokładnie tak jak powinno być przy ustanawianiu ekstremalnego rekordu sportowego.

 • Premier Włoch krytykuje Victora Orbana

  Premier Włoch Matteo Renzi podczas wiecu w sobotę w Rzymie znów skrytykował szefa rządu Węgier Viktora Orbana oraz wszystkie kraje Europy Środkowej, które nie chcą przyjąć migrantów. Słowa Orbana na temat sytuacji we Włoszech podsumował słowami: "ręce precz".

 • Victor Orban w Krakowie na konferencji dedykowanej prof. Felczakowi

  Premier Victor Orban, który przebywa z wizytą w Krakowie, uczestniczy w piątek w konferencji naukowej dedykowanej prof. Wacławowi Felczakowi - badaczowi dziejów Europy Centralnej, znawcy historii Węgier. Za udział w konferencji dziękował Orbanowi prorektor UJ prof. Stanisław Kistryn.

 • Notre Dame się sypie. "Victor Hugo przewracałby się w grobie"

  Słynna paryska katedra Notre Dame, która w tym roku obchodzi 854. rocznicę swego powstania, potrzebuje pilnie 100 mln euro na niezbędne naprawy przypór, witraży, gargulców i kamieniarki - ostrzegają konserwatorzy. Jak napisał kilka dni temu brytyjski dziennik "The Telegraph", "Victor Hugo, który pomógł ocalić katedrę niemal dwa wieki temu swoją powieścią „Dzwonnik z Notre Dame”, przewracałby się w grobie, gdyby ujrzał, w jakim stanie jest dziś katedra".

 • Triumf Fideszu w wyborach na Węgrzech. Victor Orban dziękuje polskim władzom za wsparcie

  W niedzielnych wyborach rządząca na Węgrzech koalicja Fideszu i Chrześcijańsko-Demokratycznej Partii Ludowej (KDNP) zdobyła 133 miejsca w parlamencie, co oznacza większość 2/3 mandatów - wynika z danych Narodowego Biura Wyborczego po przeliczeniu 98,5 proc. głosów.

 • Premier Beata Szydło spotka się z Victorem Orbanem

  Premier Beata Szydło w poniedziałek udaje się z wizytą na Węgry. Z premierem Viktorem Orbanem porozmawia m.in. o wspólnym stanowisku Grupy Wyszehradzkiej (V4) ws. postulatów Wielkiej Brytanii oraz o kryzysie migracyjnym.

 • Victor Orban broni Polski przed krytyką Unii Europejskiej

  Premier Węgier Viktor Orban bronił w piątek Polski w związku z krytyką ze strony UE, podkreślając, że władze w Warszawie nie zrobiły niczego, co zasługiwałoby na słowa potępienia. Według szefa węgierskiego rządu Brukselę irytują silne państwa.

 • Victor Orban: Zachodnie rządy postępują wbrew woli narodów

  - Zachodnie rządy postępują w kwestii imigracji niezgodnie z wolą coraz większej części swych narodów – ocenił w piątek premier Węgier Viktor Orban w porannej audycji w Radiu Kossuth, wyrażając pogląd, że europejscy przywódcy powinni poddać swą politykę rewizji.

 • Kaczyński ujawnił, o czym rozmawiał z Victorem Orbanem

  Europa po Brexicie i wydarzeniach w Turcji oraz sprawy imigracji i ewentualnych zmian w UE były tematami wtorkowej rozmowy z premierem Węgier i liderem rządzącego Fideszu Viktorem Orbanem - poinformował lider Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński.

Zdjęcia na temat: victory
Wideo na temat: victory