• Informacje na temat:

  vis

Artykuły na temat: vis
 • Koniec problemów z Visą. "Zakłócenia spowodowane awarią sprzętu"

  ​Koniec gigantycznej awarii Visą. Wczoraj w całej Europie klienci mieli problemy z płatnościami kartą i wypłacaniem pieniędzy z bankomatów. Jak informuje biuro prasowe, awaria została już usunięta.

 • Wdrożenie na polskich przejściach granicznych Wizowego Systemu Informacyjnego (VIS) przebiegło bez zakłóceń - poinformowała rzeczniczka komendanta głównego Straży Granicznej Justyna Szmidt-Grzech.

 • Były prezydent Francji Valery Giscard d'Estaing otrzymał w środę w Krakowie medal Uniwersytetu Jagiellońskiego "Plus ratio quam vis", którym został uhonorowany za wkład w proces integracji europejskiej.

 • Rosyjskie karty Visa i Mastercard znów działają

  Rosyjski bank SMP poinformował o przywróceniu transakcji płatniczych kartami Visa i Mastercard. Główni udziałowcy SMP, bracia Arkadij i Borys Rotenberg, znaleźli się na amerykańskiej liście osób ukaranych sankcjami za rosyjską agresję na Krymie.

 • ..."DataCell, która ułatwia dokonywanie wpłat na Wikileaks, postanowiła podjąć natychmiastowe działania prawne (przeciwko Visie), aby umożliwić ponowne przekazywanie darowizn" - napisała w oświadczeniu spółka z siedzibą w Reykjaviku. "Visa spowodowała poważne szkody wobec Wikileaks i DataCell" - zaznaczył prezes spółki Andreas Fink. Zablokowanie przelewów "ewidentnie powoduje ogromne straty...

 • Straż Graniczna: Wdrożenie systemu VIS przebiegło bez zakłóceń

  Wdrożenie na polskich przejściach granicznych Wizowego Systemu Informacyjnego (VIS) przebiegło bez zakłóceń - poinformowała rzeczniczka komendanta głównego Straży Granicznej Justyna Szmidt-Grzech. Na przejściach z Ukrainą, Białorusią i Rosją nie było dłuższych kolejek.

 • Szczecin: zakończył się remont "dźwigozaurów"

  ...​Szczecińskie "dźwigozaury" już po remoncie. Na Łasztowni, wyspie vis a vis Wałów Chrobrego, zabytkowe dźwigi portowe można oglądać w pełnej krasie. Te charakterystyczne obiekty po latach niszczenia wyglądają jak nowe.

 • PlusLiga: Gwiazdorska Stocznia zawiodła. GKS wygrał w Katowicach

  Siatkarze GKS Katowice pokonali w sobotę we własnej hali „gwiazdorski” zespół Stoczni Szczecin 3:1. „Wygrana z takim rywalem to świetna rzecz. Pokazaliśmy, ze mamy potencjał” – powiedział rozgrywający GKS Marcin Komenda. Jego vis-a-vis, Łukasz Żygadło przyznał, że siatkarze z Katowic rozegrali dobry mecz, ale podkreślił również, że problemy finansowe klubu nie pomagają zawodnikom Stoczni.

 • Rekordowa sprzedaż biletów na Life Festival Oświęcim. Nowa trybuna w sprzedaży!

  Bilety na wyjątkową, 7. edycję LFO cieszą się ogromnym zainteresowaniem fanów - miejsca siedzące na bocznych trybunach wyprzedały się w rekordowym tempie. Organizatorzy wyszli naprzeciw oczekiwaniom publiczności - na stadionie MOSiR, vis a vis sceny, stanie dodatkowa trybuna! Bilety już w sprzedaży!

 • Prezydent Białorusi Aleksander Łukaszenka chce tak wzmocnić armię, by stawiła czoła państwom Zachodu.

Zdjęcia na temat: vis