• Informacje na temat:

  w małym domku

Artykuły na temat: w małym domku
 • Podwójne morderstwo w małym domku

  Tragedia w Niegardowie koło Proszowic. Wczoraj nad ranem w jednym z domów znaleziono ciała matki i córki. Kobiety miały liczne obrażenia głowy.

 • Pożar domku letniskowego. Zginęło dwóch małych chłopców i ich babcia

  Trzy osoby - kobieta i dwoje dzieci - zginęły w pożarze domku letniskowego, do którego doszło w środę nad ranem w miejscowości Wilczkowice Dolne w woj. mazowieckim. Ofiary to mieszkanka Warszawy i jej dwóch małych wnuków.

 • Mazowsze: W pożarze domku letniskowego zginęło dwóch małych chłopców i ich babcia

  Rodzinna tragedia w Wilczkowicach Dolnych w powiecie kozienickim na Mazowszu. W pożarze domku letniskowego na terenie ogródków działkowych zginęło dwóch chłopców w wieku trzech i pięciu lat oraz ich babcia. Na razie nie wiadomo, jakie były przyczyny pojawienia się ognia.

 • W domku letniskowym Kiszczaków nie znaleziono dokumentów, których ukrywanie jest zabronione

  ..."W czasie przeszukania domku letniskowego rodziny Kiszczaków w Wiknie na Mazurach nie znaleziono żadnych dokumentów, których ukrywanie jest zabronione" - głosi komunikat IPN. Śledczy sprawdzali, czy w daczy generała nie ma SB-eckich dokumentów, które zgodnie z prawem powinny zostać przekazane Instytutowi Pamięci Narodowej.

 • "W małym dworku" Witkacego w Och-Teatrze

  W warszawskim Och-Teatrze trwają próby przed piątkową premierą spektaklu "W małym dworku" Stanisława Ignacego Witkiewicza. Spektakl reżyseruje Anna Augustynowicz, w obsadzie znaleźli się m.in. Maria Seweryn, Janusz Chabior, Maciej Wierzbicki, Iza Kuna.

 • Znana jest przyczyna pożaru, w którym zginęło dwóch małych chłopców i ich babcia

  Zwarcie instalacji elektrycznej było najprawdopodobniej przyczyną pożaru domku letniskowego w Wilczkowicach Dolnych na Mazowszu, w którym zginęło dwóch małych chłopców i ich babcia. O takiej wstępnej opinii biegłego poinformowała Prokuratura Okręgowa w Radomiu.

 • Za małym domkiem bawili się z Tomkiem w berka ganianego później w chowanego rodzice kochani za klaunów przebrani Przyszły też dzieciaki koledzy przedszkolaki przynieśli ze sobą balony i lizaki Zabaw bez liku duże lody na patyku konkursy z nagrodami sztuczne ognie pod gwiazdami Z jakiej to okazji te huczne swawole? To powitalne dla Tomusia domowe przedszkole Bo jest wśród nas chłopaczek...

 • Mała wielka Chiara

  ...). Intuicja duchowa W życiu Chiary ważnym był też rok 1939. Uczestniczyła wówczas w zjeździe studentek katolickich w Loreto. Wzruszona, oddawała się kontemplacji życia Świętej Rodziny w Domku Loretańskim...

 • Tragedia koło Włocławka. Nie żyje 68-letnia kobieta

  Śmiertelne zatrucie czadem. Nie żyje 68-letnia kobieta. Jej córka jest w szpitalu. Do tragedii doszło w wiosce Jarantowice pod Włocławkiem. Kobiety mieszkały w małym domku, ogrzewanym piecykiem na węgiel, tak zwaną kozą.

 • Mazowsze. Co było przyczyną tragicznego pożaru?

  Zwarcie instalacji elektrycznej było najprawdopodobniej przyczyną pożaru domku letniskowego w miejscowości Wilczkowice Dolne w woj. mazowieckim - ustaliła Prokuratura Okręgowa w Radomiu. W pożarze zginęła mieszkanka Warszawy i jej dwóch małych wnuków.

Dyskusje na temat: w małym domku