• Informacje na temat:

  w sieci

Artykuły na temat: w sieci
 • ​"Sieci": Mateusz Morawiecki premierem

  Bliski obozowi władzy tygodnik "Sieci" informuje, że w wyniku rekonstrukcji nowym premierem zostanie Mateusz Morawiecki.

 • Awaria sieci ciepłowniczej w Gdańsku

  Awaria sieci ciepłowniczej w Gdańsku. Zimne kaloryfery miało o poranku ok. 3,5 tys. budynków w tzw. górnym tarasie Gdańska.

 • "Sieci": Śledztwo smoleńskie jeszcze potrwa

  Brytyjscy specjaliści odkryli ślady substancji używanych do produkcji materiałów wybuchowych, w tym trotylu, na próbkach z wraku Tu-154M. To informacja skrywana przez polskich śledczych – pisze tygodnik "Sieci".

 • ​Opole: Poważna awaria sieci ciepłowniczej

  W śródmieściu Opola w piątek doszło do awarii sieci ciepłowniczej. Bez ciepła jest kilkunastu odbiorców, głównie zakłady przemysłowe - powiedziała PAP rzecznik prasowy Energetyki Cieplnej Opolszczyzny Katarzyna Dobosiewicz.

 • "Sieci": Milionowy szwindel Waltzów

  ...5 mln zł - tyle zarobiła rodzina Hanny Gronkiewicz-Waltz na reprywatyzacji kamienicy w Warszawie, która została po wojnie skradziona żydowskim właścicielom - czytamy w najnowszym numerze tygodnika "Sieci".

 • Pielgrzymkowe "​Despacito" hitem sieci

  Nagranie trafiło do sieci tydzień temu, a już obejrzało je ponad 1,5 mln osób. A to na pewno jeszcze nie koniec, bo liczba ta cały czas rośnie. Codziennie hit tegorocznej pielgrzymki ogląda 200 tys. widzów. Oczywiście pielgrzymkowa wersja nie przyćmi oryginału, który obejrzały rekordowe trzy miliardy widzów. Jeszcze żaden teledysk w serwisie YouTube nie był tak chętnie odtwarzany. Polska wersja...

 • ​Wenezuela: Kolejna awaria sieci energetycznej

  Stolica Wenezueli Caracas i wiele innych dużych miast pogrążyły się w ciemnościach w rezultacie kolejnej przerwy w dostawach prądu.

 • Protest części pracowników sieci handlowych

  Część pracowników sieci handlowych zapowiedziała na dzisiaj protest. Można się więc spodziewać, że w niektórych większych sklepach postoimy w dłuższych kolejkach.

 • Europejska Sieć Rad Sądownictwa zawiesza KRS

  ...w Europejskiej Sieci Rad Sądownictwa ma charakter tymczasowy i bezterminowy - przekazał przewodniczący KRS sędzia Leszek Mazur. Dodał, że możliwe jest zarówno przywrócenie, jak i wykluczenie KRS z tej(...), zawieszenie ma charakter tymczasowy i bezterminowy. Sędzia Mazur nie wykluczył też przywrócenia lub wykluczenia KRS z sieci rad.  "Warunkiem członkostwa w ENCJ jest to, że instytucje są niezależne od...

 • Problemy w sieci Play. Sprawdź gdzie

  Wystąpiły problemy abonentów sieci Play. Z powodu awarii możliwe są ograniczenia w nawiązywaniu połączeń internetowych i telefonicznych w części dwóch województw - opolskiego i małopolskiego.

Zdjęcia na temat: w sieci
Wideo na temat: w sieci
 • Smolar: Działanie rządu w sprawie ACTA to dramatyczna wpadka

  "Władza została zaskoczona. W ogóle nie sądzono, że sprawa sieci wywoła spór. To była dramatyczna wpadka. Kumuluje się niezadowolenie społeczne i brak zaufania społecznego. To jest bardzo niebezpieczne, zważywszy na trudne decyzje, które muszą zostać podjęte" - mówił w Kontrwywiadzie RMF FM Aleksander Smolar.

 • Policjanci uratowali kaczkę z sieci kłusownika

  Funkcjonariusze policji wodnej i straży leśnej z Olsztyna podczas patrolu na jeziorze Kośno znaleźli kaczkę uwięzioną w kłusowniczej sieci. Policjantom udało się uwolnić zwierzę. Teraz poszukują tego, kto zastawił pułapkę. Kłusownikowi grozi do dwóch lat więzienia.

 • Ten kot stał się gwiazdą sieci

  Ten kot stał się gwiazdą sieci

Dyskusje na temat: w sieci