• Informacje na temat:

  w sieci

Artykuły na temat: w sieci
 • ​"Sieci": Mateusz Morawiecki premierem

  Bliski obozowi władzy tygodnik "Sieci" informuje, że w wyniku rekonstrukcji nowym premierem zostanie Mateusz Morawiecki.

 • "Sieci": Milionowy szwindel Waltzów

  ...5 mln zł - tyle zarobiła rodzina Hanny Gronkiewicz-Waltz na reprywatyzacji kamienicy w Warszawie, która została po wojnie skradziona żydowskim właścicielom - czytamy w najnowszym numerze tygodnika "Sieci".

 • Pielgrzymkowe "​Despacito" hitem sieci

  Nagranie trafiło do sieci tydzień temu, a już obejrzało je ponad 1,5 mln osób. A to na pewno jeszcze nie koniec, bo liczba ta cały czas rośnie. Codziennie hit tegorocznej pielgrzymki ogląda 200 tys. widzów. Oczywiście pielgrzymkowa wersja nie przyćmi oryginału, który obejrzały rekordowe trzy miliardy widzów. Jeszcze żaden teledysk w serwisie YouTube nie był tak chętnie odtwarzany. Polska wersja...

 • Protest części pracowników sieci handlowych

  Część pracowników sieci handlowych zapowiedziała na dzisiaj protest. Można się więc spodziewać, że w niektórych większych sklepach postoimy w dłuższych kolejkach.

 • Europejska Sieć Rad Sądownictwa zawiesza KRS

  ...w Europejskiej Sieci Rad Sądownictwa ma charakter tymczasowy i bezterminowy - przekazał przewodniczący KRS sędzia Leszek Mazur. Dodał, że możliwe jest zarówno przywrócenie, jak i wykluczenie KRS z tej(...), zawieszenie ma charakter tymczasowy i bezterminowy. Sędzia Mazur nie wykluczył też przywrócenia lub wykluczenia KRS z sieci rad.  "Warunkiem członkostwa w ENCJ jest to, że instytucje są niezależne od...

 • "Sieci": Mafijny układ urzędników i prawników

  Z zeznań mecenasa Roberta N., jednego z głównych rozgrywających na rynku dzikiej warszawskiej reprywatyzacji, wyłania się obraz mafijnej grupy, tworzonej przez warszawskich urzędników i prawników - pisze w najnowszym numerze tygodnik "Sieci".

 • "Sieci": Tajemnice śmierci Andrzeja Leppera

  Nowe fakty dotyczące wschodnich podróży szefa Samoobrony brzmią sensacyjnie, ale dla prokuratury to za mało, aby wznowić śledztwo ws. śmierci Andrzeja Leppera – czytamy w najnowszym numerze tygodnika „Sieci”.

 • Tygodnik "Sieci": Pożegnanie z Hanką

  Hanna Gronkiewicz-Waltz jest największym obciążeniem dla każdego kandydata Platformy Obywatelskiej na prezydenta Warszawy w przyszłorocznych wyborach – pisze tygodnik "Sieci". Twierdzi, że decyzja o poświęceniu Hanny Gronkiewicz-Waltz zapadła w Platformie już kilka tygodni temu.

 • ​Zalewska: Sieć szkół została przekształcona

  ...pytana także o spór między władzami Łodzi a łódzkim kuratorem oświaty, dotyczący przyjętego w lutym przez Radę Miejską projektu dostosowania sieci szkół do nowego ustroju szkolnego. "Tam rzeczywiście...

 • Nowe billboardy PiS. W sieci zawrzało

  ..."PiS odebrał złodziejom miliony i dał je dzieciom" - zdjęcie billboardu z takim napisem opublikował szef sztabu Tomasz Poręba. W sieci pojawiło się wiele komentarzy, w których internauci pytają o nazwiska "złodziei".

Zdjęcia na temat: w sieci
Wideo na temat: w sieci
 • Smolar: Działanie rządu w sprawie ACTA to dramatyczna wpadka

  "Władza została zaskoczona. W ogóle nie sądzono, że sprawa sieci wywoła spór. To była dramatyczna wpadka. Kumuluje się niezadowolenie społeczne i brak zaufania społecznego. To jest bardzo niebezpieczne, zważywszy na trudne decyzje, które muszą zostać podjęte" - mówił w Kontrwywiadzie RMF FM Aleksander Smolar.

 • Policjanci uratowali kaczkę z sieci kłusownika

  Funkcjonariusze policji wodnej i straży leśnej z Olsztyna podczas patrolu na jeziorze Kośno znaleźli kaczkę uwięzioną w kłusowniczej sieci. Policjantom udało się uwolnić zwierzę. Teraz poszukują tego, kto zastawił pułapkę. Kłusownikowi grozi do dwóch lat więzienia.

 • Ten kot stał się gwiazdą sieci

  Ten kot stał się gwiazdą sieci

Dyskusje na temat: w sieci