• Informacje na temat:

  w warszawie

Artykuły na temat: w warszawie
 • ...niekorzyść właścicieli nieruchomości w Warszawie. Jeśli wyrok w Hadze będzie korzystny dla wykreślonego z hipoteki funduszu inwestycyjnego, wszyscy w ten sposób potraktowani przez Jakiego będą mogli tą...

 • Warszawa: Narada ambasadorów RP

  Jak powiadomili szef MSZ Polski Witold Waszczykowski i Estonii Sven Mikser, w poniedziałek rozpoczęła się w Warszawie narada ambasadorów RP. Tematami rozmów będą m.in kwestia przyszłości UE, migracji i terroryzmu, a także polityka klimatyczna, wycinka Puszczy Białowieskiej, spór z UE o TK i sądownictwo, unijna dyrektywa o pracownikach delegowanych. Obrady zakończą się w piątek.

 • Runmageddon nadciąga nad Warszawę

  ...przeszkody uczestników. Poprzedni Runmageddon organizowany w Warszawie zgromadził rekordową liczbę uczestników. Na starcie pojawiło się ponad 6000 osób, a swoich sił w morderczym wysiłku spróbowało także(...) uczestnicy pokażą swoją determinację i ducha walki. Ten bieg jest hardkorowy i jedyny w swoim rodzaju i o to właśnie chodzi - lubimy zaskakiwać i być zaskakiwani! W Warszawie spodziewamy się 100-tysięcznego...

 • Protest frankowiczów w Warszawie

  Zadłużeni we frankach protestują w Warszawie. Demonstracja rozpoczęła się w południe przy pomniku Mikołaja Kopernika.

 • Warszawa: Protest przed ambasadą rosyjską

  Pod hasłami "Wolny Krym" i "Krym Warszawa wspólna sprawa" odbył się we wtorek przed rosyjską ambasadą w Warszawie protest przeciwko aneksji Krymu przez Rosję i represjom politycznym, jakie spotykają mieszkańców Krymu, przede wszystkim krymskich Tatarów.

 • ​Warszawa: Na budowie znaleziono niewybuch

  Saperzy wywieźli niewybuch znaleziony na terenie budowy nowego osiedla przy ul. Ostrobramskiej w Warszawie - poinformowała w piątek PAP Komenda Stołeczna Policji.

 • Groźny pożar w Warszawie

  "Chmura czarnego domu widoczna z Pałacu Kultury i Nauki" - alarmujecie nas na Gorącą Linię RMF FM. W okolicy dworca Warszawa Wschodnia pali się warsztat samochodowy.

 • W Warszawie obraduje konwencja Nowoczesnej

  W sobotę o godz. 11 w Warszawie rozpoczęła się konwencja Nowoczesnej. Zaakceptowano, zaproponowaną przez Petru, zmianę nazwy partii. "Nowoczesna Ryszarda Petru" została zamieniona na "Nowoczesną".

 • Smog w Warszawie. Ratusz ostrzega

  W niedzielę w Warszawie notujemy znaczne przekroczenia norm zanieczyszczeń w powietrzu. Osoby starsze, z zaburzeniami układu oddechowego i dzieci powinny unikać spacerów i pozostać w domu - powiedział rzecznik warszawskiego ratusza Bartosz Milczarczyk.

 • Procesja Bożego Ciała w Warszawie

  Chcemy być Kościołem dla wszystkich ludzi dobrej woli, zwłaszcza gdy przychodzą pokusy osłabienia jedności, bądź niebezpieczeństwa podziałów i wykluczenia - mówił w czwartek kard. Kazimierz Nycz podczas uroczystości Bożego Ciała na pl. Piłsudskiego w Warszawie.

Zdjęcia na temat: w warszawie
 • Strefa Kibica w Warszawie
 • Trzeciomajowe obchody w Warszawie
 • Trzeciomajowe obchody w Warszawie
Wideo na temat: w warszawie
 • Aktywistki Femen zatrzymane w Warszawie

  Kilka aktywistek ukraińskiej organizacji feministycznej Femen zostało zatrzymanych pod Stadionem Narodowym, gdy - jak zwykle topless - protestowały przeciwko organizacji mistrzostw w Polsce i na Ukrainie. Zdaniem feministek mistrzostwa sprawiają, że rośnie zapotrzebowanie na usługi towarzyskie. A to prowadzi do intensyfikacji handlu ludźmi. "Nie jesteśmy prostytutkami, a Ukraina nie jest domem publicznym" - krzyczały aktywistki z grupy Femen.

 • Marsz w Warszawie

  Uczestnicy warszawskiego marszu upamiętniają 30-tą rocznicę wprowadzenia stanu wojennego

 • Atak zimy w Warszawie

  Intensywne opady śniegu od rana utrudniają życie kierowcom w Warszawie. Miasto wysłało do walki z zimą 170 pługosolarek, ale te nie radzą sobie z oczyszczaniem ulic ze śniegu i błota.

Dyskusje na temat: w warszawie
 • Re: Manifestacja pielęgniarek w Warszawie

  Popieram protest,pielęgniarek, każdy człowiek ma prawo do godziwego życia, ale mam inne pytanie- A gdzie nasza waleczna SOLIDARNOŚĆ.? Nie interesują was ludzie pracy, nie interesuje was więzień polityczny Frycz....pewnie na grilliu....klakierzy !

 • Re: Jak długo jeszcze będe mieszkał z rodzicami?

  Wynająć mieszkanie,nie opłaca się.Wiem ile trzeba zapłacić za wynajęcie 2 pokojowego mieszkania w Warszawie /za ratę kredytu /Córka znajomych wynajmuje 20 metrowy pokój,łazienka,kuchnia,przedpokój wspólny z innymi kokatorkami-też "jednopokojowymi w Chorzowie żadne luksusy za 500 zł.+ prąd,gaz. Jak można wytrzymać z Wami i Wy z rodzicami to nie pozostaje nic innego tylko mieszkać razem,albo nie

 • Re: 21 - LETNI DORADCA MINISTRA....

  RODACY... POMOŻECIE??? Czyż nie słyszycie tego wołania z Warszawy? Wprawdzie nie woła o pomoc pan Edward Gierek, ale zasłużona dla rozwoju Warszawy pani Hanna Gronkiewicz-Walz. Wiecie już dla kogo ma być ta pomoc, czy znów wszyscy pójdziemy ramię w ramię na odsiecz zakorkowanej przez spalony most Warszawie? Pójdziemy? Pomożemy? Dołożymy po raz któryś tam z kolei po złotówce (symbolicznej) na

 • KON TROJANSKI

  Polska to kon trojanski Unii Europejskie, i powinna byc wyrzucona z tej organizacji za zdrade Wspolnoty Europejskie, bo ciagle sie lajdaczy z ameryka a prawo unijne ma gleboko gdzies. Przyklad? Przeszla ustawa o dopuszczeniu GMO w Polsce tylko prezydent ja zablokowal. Oczywiscie ustawa ta byla caly czas przepychana przez amerykanow. Rzad w Warszawie to kupa zdrajcow, ktorzy sie zaprzedali za

 • Re: Kolejne zatrzymania ws. reprywatyzacji w Warszawie

  PILNE !!! Skoro CBA faktycznie skutecznie potrafi wyłapać oszustów to : podaję "gotowca" - Warszawa,Dzielnica Bielany,ul.Lubomelska 10.WSA prawomocnym wyrokiem orzekł,że osoby którym zwrócono nieruchomość prawomocnym postanowieniem sądu w Warszawie ul.Kocjana 3 nie są następcami prawnymi przedwojennych właścicieli !!! Sprawa tuż sprzed wybuchu afery reprywatyzacyjnej.

 • Re: Manifestacja pielęgniarek w Warszawie

  Moja kuzynka jest pigułą i mówi że fakt sporo czasu spędza w pracy ale nie narzeka na zarobki czy prace, wiec chyba nie jest źle ;) Poza samym faktem walki o swoje nie widzę nic w tym złego, wręcz przeciwnie dobrze że walczą, ale niech dadzą coś od siebie bo jak widzę obsługę i podejście do kogokolwiek w szpitalach czy w przychodni to aż mnie się nuż w kieszeni otwiera w kieszeni. My z siebie nic nie damy ale kasy więcej chcemy...