• Informacje na temat:

  w weronie

Artykuły na temat: w weronie
 • Na Ukrainie znaleziono 17 obrazów, wśród nich arcydzieła Tintoretta i Rubensa, które zostały skradzione z muzeum w Weronie - podała w środę Ansa, powołując się na ukraińską straż graniczną. Obrazy wykradziono w nocy w listopadzie zeszłego roku.

 • Włoski dziennikarz: Milik może zostać wypożyczony do Chievo Werona

  Z bardzo cenionych przeze mnie źródeł słyszę informacje o ruchach dotyczących Napoli. Azzurri w styczniu biorą z Chievo Roberto Inglese, ale pozwolą wypożyczyć im Arkadiusza Milika - mówił wczoraj Condo. Chodzi głównie o to, że Polak pozostając w Napoli, miałby mało okazji do gry. W Weronie natomiast mógłby wrócić do formy dużo szybciej. Zależy na tym nie tylko włodarzom Napoli, ale na pewno...

 • Obrazy skradzione w Weronie odnaleziono w lesie pod Odessą

  Ukraińskie służby przechwyciły z rąk złodziei 17 obrazów, skradzionych z muzeum w pałacu Castelvecchio w Weronie w listopadzie 2015 r. Odzyskane płótna - w tym prace Rubensa i Tintoretta - były opakowane w folię i ukryte między drzewami w lesie pod Odessą. Stamtąd prawdopodobnie miały trafić do Mołdawii.

 • Obrazy skradzione w Weronie odnaleziono w lesie pod Odessą

  ...​Ukraińskie służby przechwyciły z rąk złodziei 17 obrazów, skradzionych z muzeum w pałacu Castelvecchio w Weronie w listopadzie 2015 r. Odzyskane płótna - w tym prace Rubensa i Tintoretta - były opakowane w folię i ukryte między drzewami w lesie pod Odessą. Stamtąd prawdopodobnie miały trafić do Mołdawii.

 • Siedemnaście obrazów, wśród nich arcydzieła Tintoretta i Rubensa, skradziono z muzeum w Weronie. Ich wartość dyrekcja szacuje na 10-15 milionów euro. Według władz miasta była to kradzież na zamówienie.

 • Młoda Legia kontra Hellas Werona

  .... Wszyscy zawodnicy powołani na obóz w Weronie są gotowi na czwartkowe spotkanie. Jak legijna młodzież zaprezentuje się w potyczce z włoskimi seniorami? Okaże się to już dziś. Informacja pochodzi...

 • Aida", "Nabucco" i "Rigoletto" Giuseppe Verdiego, "Tosca" Giacomo Pucciniego i "Carmen" Georgesa Bizeta - znajdą się w programie 86. Festiwalu Operowego w Arena di Verona w Weronie. Festiwal odbędzie się w dniach 20 czerwca-31 sierpnia.

 • Juventus wygrał z Chievo Werona. Debiut Ronaldo, gol Stępińskiego

  ​Mariusz Stępiński zdobył bramkę dla Chievo Werona, ale jego zespół przegrał u siebie z broniącym tytułu Juventusem Turyn 2:3 w inauguracyjnej kolejce włoskiej ekstraklasy. W ekipie gości zadebiutował Cristiano Ronaldo, a w bramce stał Wojciech Szczęsny. 23-letni Stępiński grał do 66. minuty. Kiedy był zmieniany, jego zespół prowadził jeszcze 2:1.

 • Rekiny w Weronie słuchają kolęd

  Rekinom w wielkim akwarium w Weronie na północy Włoch puszczane są z głośników kolędy i świąteczne piosenki.

 • Władze Werony wypowiedziały wojnę powszechnemu zwyczajowi pisania na murach domu Julii, gdzie zgodnie z tradycją znajduje się słynny balkon znany z dramatu Szekspira. Dosyć degradacji zabytku - postanowił magistrat i wydał surowe przepisy.

Zdjęcia na temat: w weronie
Wideo na temat: w weronie
 • Superszybkie luksusowe auta przemkną przez Polskę!

  Luksusowe auta, biorące udział w rajdzie Gumball 3000 jeszcze dziś zawitają do Krakowa. Polska jest 8. krajem na liczącej 3000 mil (4800 km) trasie rajdu. Kolejne przystanki to Wiedeń, Werona i Monako.

Dyskusje na temat: w weronie