• Informacje na temat:

  wachlarz

Artykuły na temat: wachlarz
 • Wachlarze zostają w Górkach!

  Wachlarze Kossaków zostają w Górkach Wielkich - taki wyrok ogłosił sędzia, podczas szóstej już rozprawy w sprawie skradzionych w 1993 roku z muzeum cennych dzieł sztuki.

 • Obama: "Kadafi musi odejść. Mamy cały wachlarz narzędzi"

  ..." - kontynuował Obama - "że Kadafi musi odejść. Mamy cały szeroki wachlarz narzędzi, poza wysiłkami wojskowymi, aby poprzeć ten kurs polityki". Przypomniał tu sankcje zastosowane przeciw reżimowi...

 • Złote Wachlarze rozdane

  W Międzynarodowy Dzień Migranta, Międzynarodowa Organizacja do Spraw Migracji (IOM) po raz pierwszy przyznała nagrodę ZŁOTYCH WACHLARZY osobie i instytucji, które w szczególny sposób przyczyniły się do wspierania integracji migrantów w Polsce, stymulowania rozwoju społeczno-gospodarczego poprzez migracje i budowania dobrych praktyk w zakresie zarządzania migracjami.

 • Dwa wachlarze ozdobione przez Wojciecha Kossaka, zrabowane 15 lat temu z Muzeum im. Zofii Kossak- Szatkowskiej w Górkach Wielkich, wróciły do placówki i ponownie można je oglądać.

 • Spór o kradzione wachlarze

  Skradzione w 1993 roku z muzeum w Górkach Wielkich wachlarze Kossaków, które przed dwoma laty udało się odzyskać policji, mogą wrócić do prywatnej kolekcji.

 • Skradzione kilkanaście lat temu z Muzeum Zofii Kossak w Górkach Wielkich i odzyskane po latach dwa wachlarze ozdobione przez Wojciecha Kossaka pozostaną w góreckiej placówce - zadecydował Cieszyński Sąd Rejonowy.

 • O tym, do kogo należą skradzione kilkanaście lat temu z Muzeum Zofii Kossak w Górkach Wielkich dwa wachlarze ozdobione przez Wojciecha Kossaka - do placówki, czy też do Ireny S., która wystawiła je na sprzedaż - zadecyduje Sąd Rejonowy w Cieszynie.

 • Złote Wachlarze dla wspierających migracje

  Międzynarodowa Organizacja do Spraw Migracji (IOM) po raz pierwszy w tym roku przyzna nagrodę Złotych Wachlarzy. Nagroda adresowana jest do osób i instytucji, które w szczególny sposób przyczyniły się do wspierania integracji migrantów w Polsce. Uroczyste wręczenie nagród odbędzie się 18 grudnia 2013 roku, w Międzynarodowy Dzień Migranta.

 • Gdy "strzyka w kościach"

  W pewnym wieku zaczynamy narzekać na bolące stawy i „strzykanie w kościach”. Wtedy mówimy o reumatyzmie. Z tą chorobą wiąże się jednak cały wachlarz schorzeń zapalnych i zwyrodnieniowych. Może na nie cierpieć co czwarty Polak.

 • Akcja prewencyjna wobec Korei Północnej? Pentagon nie komentuje

  ..."Dowództwo zawsze bierze pod uwagę cały wachlarz opcji, aby uniknąć przypadkowości"– powiedziała rzeczniczka Pentagonu Dana White. Zarazem odmówiła komentarza do materiału telewizji NBC, gdzie wskazano, że USA przygotowują prewencyjną operację wobec Korei Płn.

Zdjęcia na temat: wachlarz
Wideo na temat: wachlarz
 • Oko w oko z rysiem

  takie spotkanie to prawdziwy rarytas. Ryś to gatunek rzadki, a na dodatek stroniący od człowieka. Na terenie Nadleśnictwa Korpele można spotkać cały wachlarz zwierząt chronionych – wydrę , bobra, łosia

 • Umiesz rozróżnić "rz" od "ż" tylko na ucho???

  Fakty w Europejskim Dniu Logopedy poleca Małgorzata Steckiewicz. Dzisiaj cały wachlarz tematów wiosennych i niestety nie tylko... Sprawdź, dlaczego warto dziś zostać z RMF FM.

 • Ewa Kwaśny i Bogdan Zalewski zapraszają na popołudniowe Fakty RMF FM

  Literatura, nauka, sensacja i porady życiowe - czyli szeroki wachlarz tematów w popołudniowych Faktach RMF F. Literacki Kraków, naukowy Wrocław i Paryż z kronik kryminalnych - to tylko niektóre miejsca, z których podamy te ważne i te mniej istotne, ale jak zawsze bardzo interesujące - naszym zdaniem- informacje. Zapraszamy od 15 do 19 - Ewa Kwaśny i Bogdan Zalewski.