• Informacje na temat:

  wachowicz

Artykuły na temat: wachowicz
 • Zmarła Barbara Wachowicz. Miała 81 lat

  ...7 czerwca zmarła pisarka i publicystka Barbara Wachowicz-Napiórkowska.

 • Barbara Wachowicz-Napiórkowska nie żyje. Pisarka miała 81 lat

  Nie żyje pisarka, fotografik, scenarzystka i publicystka Barbara Wachowicz-Napiórkowska. Zmarła w wieku 81 lat.

 • Pogrzeb Barbary Wachowicz. Pisarka spocznie na Powązkach Wojskowych

  Dziś na Powązkach Wojskowych w Warszawie odbędzie się pogrzeb Barbary Wachowicz Była autorką książek, spektakli, wystaw oraz programów radiowych i telewizyjnych poświęconych pamięci wielkich Polaków: m.in. Tadeusza Kościuszki, Adam Mickiewicza, Juliusz Słowackiego, Henryka Sienkiewicza i Fryderyka Chopina.

 • Ewa Wachowicz zaprasza do zielonego Krakowa!

  Nie Rynek Główny, nie Sukiennice, a... Kopiec Kościuszki, Zakrzówek, Las Wolski, Zalew Nowohucki, Park Lotników Polskich. Tak właśnie promuje się Kraków. Zielony Kraków. Do sieci trafił nowy spot promocyjny miasta. A do Krakowa zaprasza Ewa Wachowicz.

 • Co jeść latem? Ewa Wachowicz podpowiada!

  Warzywne koktajle, chłodniki, owocowe sorbety... Tego nie powinno zabraknąć w naszym letnim menu - zapewnia Ewa Wachowicz. "Korzystajmy z tych owoców, które pojawiają się sezonowo. Wyciskajmy z nich sok, a następnie rozcieńczajmy z wodą, dodajmy trochę mięty - i otrzymamy cudowny napój orzeźwiający, który gasi pragnienie" - podpowiada w rozmowie z RMF FM.

 • Pisarka Barbara Wachowicz zostanie w sobotę w Muzeum Niepodległości wyróżniona Nagrodą Rodziny Rodowiczów jako "pierwsza osoba w Polsce, która powiedziała prawdę o życiu, walce i tragicznej śmierci Jana Rodowicza "Anody" i nadal kultywuje pamięć o nim.

 • Ewa Wachowicz "od kuchni"

  Empik Silesia w Katowicach zaprasza 18 kwietnia na spotkanie z Ewą Wachowicz - bohaterką popularnego programu telewizyjnego "Ewa gotuje", która opowie o powstawaniu swojej najnowszej książki oraz zdradzi tajniki gotowania zgodnie z najnowszymi trendami kulinarnymi.

 • Ewa Wachowicz: Od ruchu można się uzależnić!

  ..."Od ruchu można się uzależnić, ponieważ dajemy sobie serotoninę, czyli podnosimy poziom hormonu szczęścia, i jesteśmy szczęśliwsi" - uważa Ewa Wachowicz. W rozmowie z RMF FM przyznaje, że kocha jeść, więc musi to później wybiegać. W RMF FM i na RMF 24 wspólnie przygotowujemy się do Krakowskich Spotkań Biegowych! Zapraszamy w weekend na Błonia!

 • Biesiada Literacka z Barbarą Wachowicz

  W najbliższą sobotę, 24 listopada br., w ramach Biesiady Literackiej gościem w Gdyni będzie Barbara Wachowicz, autorka książek, wystaw, spektakli teatralnych, programów radio wych i telewizyjnych poświęconych Wielkim Polakom.

 • Wachowicz na puchary

  Marcin Wachowicz znów zapewnił awans Arce w Pucharze Polski. Jego gol był jedynym, który padł w Krakowie. Gdynianie ograli Cracovię 1:0 (0:0) i są już w ćwierćfinale.

Zdjęcia na temat: wachowicz
Wideo na temat: wachowicz
Dyskusje na temat: wachowicz