• Informacje na temat:

  waldemar i wielki

Artykuły na temat: waldemar i wielki
 • Wielki test o Piłsudskim

  Zapraszamy do udziału w "Wielkim Teście o Piłsudskim". Już dziś o 20:25 na antenie TVP1 oraz online.

 • TVP uhonorowała swego wieloletniego dziennikarza i korespondenta wojennego, który siedem lat temu zginął w Iraku. Waldemar Milewicz został upamiętniony tablicą, od czwartku jego imię nosi też część budynku TVP przy Placu Powstańców Warszawy, gdzie pracował.

 • Waldemar Pawlak będzie gościem Porannej rozmowy w RMF FM

  Gościem Porannej rozmowy w RMF FM będzie były premier Waldemar Pawlak. Robert Mazurek zapyta polityka o nowy super-resort gospodarczy, na czele którego stoi Mateusz Morawiecki. Czy gość RMF podjąłby się podobnego zadania? Dowiemy się również jak wyglądają jego plany powrotu do wielkiej krajowej polityki.

 • Waldemar Pawlak gościem Porannej rozmowy w RMF FM

  ..."PiS niektóre rzeczy dobrze diagnozuje i dobrze robi" - powiedział Waldemar Pawlak w Porannej rozmowie RMF FM. Były premier chwalił partię rządzącą za reformy społeczne. Rekonstrukcję rządu nazwał jednak "manewrami i przegrupowaniem w powietrzu". Pytany o marsze KOD stwierdził z kolei, że "jakoś go to nie ujęło".

 • Waldemar Pawlak: Doceniam program 500+, PiS niektóre rzeczy robi dobrze

  ..."PiS niektóre rzeczy dobrze diagnozuje i dobrze robi" - powiedział Waldemar Pawlak w Porannej rozmowie RMF FM. Były premier chwalił partię rządzącą za reformy społeczne. Rekonstrukcję rządu nazwał jednak "manewrami i przegrupowaniem w powietrzu". "Pytanie, czy Morawiecki będzie bardziej ministrem gospodarki czy bardziej ministrem finansów" - powiedział rozmówca Roberta Mazurka. Pawlak po okresie...

 • Waldemar Jocher odebrał w środę w Poznaniu Nagrodę Poetycką im. Kazimiery Iłłakowiczówny za najlepszy książkowy debiut poetycki roku. Nagroda została przyznana za zbiór wierszy pt. "Reszta tamtego ciała", wydany przez Instytut Mikołowski.

 • Historia spektakularnego ukrycia pieniędzy należących do dolnośląskiej "Solidarności" w dniach poprzedzających wprowadzenie stanu wojennego - to temat fabuły najnowszego filmu Waldemara Krzystka "80 milionów". Zdjęcia ruszą we wrześniu we Wrocławiu.

 • Dymisja Waldemara Skrzypczaka przyjęta

  Premier Donald Tusk, na wniosek ministra obrony narodowej, przyjął w czwartek dymisję dotychczasowego wiceszefa MON Waldemara Skrzypczaka. O decyzji premiera poinformowało Centrum Informacyjne Rządu.

 • Waldemar Milewicz, dziennikarz telewizyjnych "Wiadomości" i korespondent wojenny w Iraku, zginął 7 maja pod Bagdadem. Wielokrotnie wyjeżdżał w rejony największych konfliktów na świecie: w Zatoce Perskiej, na Bliskim Wschodzie, w Czeczenii i na Bałkanach.

 • Waldemar Goszcz miał 29 lat. Pochodził z Wolborza.

Zdjęcia na temat: waldemar i wielki
Dyskusje na temat: waldemar i wielki