• Informacje na temat:

  waldemar i wielki

Artykuły na temat: waldemar i wielki
 • Waldemar Wspaniały: Awans do Final Six to malutki sukces

  Waldemar Wspaniały w rozmowie z PAP ocenił, że awans Polaków do turnieju finałowego Ligi Narodów to malutki sukces nowo tworzącej się drużyny. "Z mówieniem o dużym poczekajmy do meczów Final Six" - zaznaczył były trener biało-czerwonych.

 • Waldemar Paruch o spadającym poparciu dla PiS: W zimie zawsze było tąpnięcie

  ..."W zimie zawsze było tąpnięcie" – tak prof. Waldemar Paruch, gość Popołudniowej rozmowy w RMF FM skomentował wyniki ostatniego sondażu politycznego. Według sondażu partia rządząca notuje duży spadek(...) to jest jedna, maksymalnie dwie komisje" – tak o pomyśle powołania komisji ds. VAT mówi prof. Waldemar Paruch, doradca marszałka Sejmu i członek Rady Programowej PiS. I wylicza: "Mamy komisję Amber...

 • Waldemar "Major” Fydrych: Władysław Frasyniuk od jakiegoś czasu jest ofiarą

  Parady Równości, a z kolei Obywatel RP usiłują blokować miesięcznice – łamią ten sam paragraf pod względem prawnym” - powiedział w Porannej rozmowie w RMF FM Waldemar "Major” Fydrych. Legendarny...

 • Sędziowie protestują przeciwko przeniesieniu Waldemara Żurka

  Stowarzyszenie Sędziów Themis w opublikowanym wczoraj stanowisku protestuje przeciwko przeniesieniu sędziego Waldemara Żurka do innego wydziału. Decyzję o przeniesieniu podjęła prezes Sądu Okręgowego Dagmara Pawełczyk-Woicka. Wczoraj wręczono ją sędziemu.

 • Wielki test o Piłsudskim

  Zapraszamy do udziału w "Wielkim Teście o Piłsudskim". Już dziś o 20:25 na antenie TVP1 oraz online.

 • Waldemar Wspaniały: Szczerze? Nie dawałem Polakom szans na finał

  Popołudniowej rozmowy w RMF FM były trener polskich siatkarzy Waldemar Wspaniały. "To co wydarzyło się w Turynie nie było cudem. Byliśmy wśród faworytów. Fachowcy obstawiali USA. I to się tak toczyło" - dodaje. "Obawiałem się meczu półfinałowego ze Stanami Zjednoczonymi. Ale przed meczem z Brazylią miałem w sobie spokój" - opowiada Waldemar Wspaniały.

 • TVP uhonorowała swego wieloletniego dziennikarza i korespondenta wojennego, który siedem lat temu zginął w Iraku. Waldemar Milewicz został upamiętniony tablicą, od czwartku jego imię nosi też część budynku TVP przy Placu Powstańców Warszawy, gdzie pracował.

 • Waldemar Pawlak będzie gościem Porannej rozmowy w RMF FM

  Gościem Porannej rozmowy w RMF FM będzie były premier Waldemar Pawlak. Robert Mazurek zapyta polityka o nowy super-resort gospodarczy, na czele którego stoi Mateusz Morawiecki. Czy gość RMF podjąłby się podobnego zadania? Dowiemy się również jak wyglądają jego plany powrotu do wielkiej krajowej polityki.

 • Waldemar Pawlak gościem Porannej rozmowy w RMF FM

  ..."PiS niektóre rzeczy dobrze diagnozuje i dobrze robi" - powiedział Waldemar Pawlak w Porannej rozmowie RMF FM. Były premier chwalił partię rządzącą za reformy społeczne. Rekonstrukcję rządu nazwał jednak "manewrami i przegrupowaniem w powietrzu". Pytany o marsze KOD stwierdził z kolei, że "jakoś go to nie ujęło".

 • Waldemar Pawlak: Doceniam program 500+, PiS niektóre rzeczy robi dobrze

  ..."PiS niektóre rzeczy dobrze diagnozuje i dobrze robi" - powiedział Waldemar Pawlak w Porannej rozmowie RMF FM. Były premier chwalił partię rządzącą za reformy społeczne. Rekonstrukcję rządu nazwał jednak "manewrami i przegrupowaniem w powietrzu". "Pytanie, czy Morawiecki będzie bardziej ministrem gospodarki czy bardziej ministrem finansów" - powiedział rozmówca Roberta Mazurka. Pawlak po okresie...

Zdjęcia na temat: waldemar i wielki
Wideo na temat: waldemar i wielki
Dyskusje na temat: waldemar i wielki