• Informacje na temat:

  walendziak wiesław

Artykuły na temat: walendziak wiesław
 • Wiesław Walendziak o kampanii Krzaklewskiego

  W politycznej kawiarni RMF FM przy Krakowskim Przedmieściu 27 reporterzy radia gościli dzisiaj Wiesława Walendziaka - byłego szefa kampanii wyborczej Mariana Krzaklewskiego. Pytali go m.in. o to, czy naprawdę PKN Orlen finansował kampanię lidera AWS. Telewizyjne "Wiadomości" podały że suma była niebagatelna - 20 milionów złotych.

 • Zrobię wszystko, żeby nie doszło do rozłamu w Akcji Wyborczej Solidarność - zapewnił dzisiaj wiceprezes SKL Wiesław Walendziak w programie "Krakowskie Przedmieście 27".

 • ...- Hokus-pokus-marokus i jest cudownie z dnia na dzień, wszystko idzie dobrze. To są złudne recepty - tak przestrzegał jeden z liderów Akcji - Wiesław Walendziak, gość Krakowskiego Przedmieścia 27, w rozmowie na temat sytuacji w AWS.

 • Wiesław Walendziak gościem Krakowskiego Przedmieścia 27

  Reporterzy radia RMF FM Konrad Piasecki i Tomasz Skory rozmawiali dzisiaj przy Krakowskim Przedmieściu 27 z Wiesławem Walendziakiem. Tematami rozmowy były m.in. malaria, na którą poseł zachorował podczas wyprawy na Kilimandżaro, sytuacja AWS przed wyborami parlamentarnymi oraz fundusze przekazane na kampanię prezydencką Mariana Krzaklewskiego, które uznano za nielegalne.

 • .... Przesunięcie terminu cieszy AWS - głosowanie nad wetem odbędzie się po wyborach i w ten sposób można będzie uniknąć mieszania uwłaszczenia w kampanię prezydencką. Tak uważa Wiesław Walendziak, szef(...) prezydentem, to tego nie zawetuje". Najpierw trzeba tym prezydentem zostać. Wiesław Walendziak wierzy, że lider AWS wygra wybory. Dodał jednak, że ewentualna porażka Mariana Krzaklewskiego w wyścigu do...

 • Wiesław Walendziak: Decyzja nie jest zaskoczeniem

  Decyzja Trybunału nie jest zaskoczeniem. PiS od początku mówił, że nowela nie jest zgodna z konstytucją. W gruncie rzeczy wszyscy o tym wiedzą. Moi rozmówcy z SLD również tego nie kwestionowali.

 • ..."Epoka ruchomych piasków" - to słowa jednego z komentatorów życia politycznego w Polsce. "Inicjatywa trzech liberałów", przemieszczanie się poszczególnych frakcji i osób w obrębie tak zwanego centrum było tematem dzisiejszej rozmowy dnia w RMF FM, na którą Barbara Górska zaprosiła posłów: Wiesława Walendziaka, Jacka Merkela i Władysława Frasyniuka.

 • ...-u Wiesławem Walendziakiem.

 • Szef sztabu wyborczego Mariana Krzaklewskiego Wiesław Walendziak zapowiedział, że złoży do sądu pozew przeciwko szefowi sztabu wyborczego Aleksandra Kwaśniewskiego, Ryszardowi Kaliszowi.

 • Walendziak umawiał spotkanie Krauze-Dziwisz

  Wiesław Walendziak umawiał spotkanie Ryszarda Krauzego z kardynałem Stanisławem Dziwiszem - ustalili reporterzy RMF FM. O całej sprawie mógł wiedzieć prezydent Lech Kaczyński.

Dyskusje na temat: walendziak wiesław
 • Re: Niezbyt mądre rady Jarosława

  Był kiedyś taki osiołe-K jak -WIESŁAW WALENDZIAK ..........Ten to był zry---TY ale Pan Robert Walenciak bije go o głowę ..........tak lekko.

 • Re: Ujazdowski: Polityczna izolacja Polski - to się już dzieje

  Aleksander Hall, Jacek Bartyzel, Wiesław Walendziak, Kazimierz Michał Ujazdowski, Tomasz Wołek - to znani "uczniowie" żydowskiego NKWD-dzisty i ho mo... Henryka Krzeczk owskiego (Herman Gerner) który po 1957 roku został oddelegowany z wywiadu wojskowego na odcinek literatury. Był oczywiscie opozycjonistą :) i opiekował sie do roku 1985 młodymi chłopakami z "podziemia".

 • Re: Politycy PiS komentują decyzję Ujazdowskiego

  Standardy i etyka w PiS to żarty . Michał Ujazdowski Ludwik Dorn Kazimierz Marcinkiewicz Marek Jurek Artur Zawisza Bogdan Borusewicz Marek Migalski Wiesław Walendziak oraz przydupas PiS Kornel Morawiecki . Oni wszyscy zrezygnowali!!!!!!! a posłami zostali nadal!!!!!!!!!!!!

 • Re: Rzepecki o decyzji PiS: Jestem zszokowany

  Chłopie, zobacz jak sobie radzą inni, którzy nie są czynnymi politykami w Pile i Siekierze: Maks Kraczkowski, Kaziu von Isabel, Wiesław Walendziak, Marcin Mastalerek ,Małgorzata Sadurska,etc W najgorszym wypadku(finansowym) trafisz chłopie do pałacu prezydenckiego?

 • Re: Biskupi ponownie zapraszają młodych na ŚDM

  Kto minusuje ten post? Przecież to prawda. Szkoda, że Adaś Kinaszewski nie będzie mógł być obecny. Może Wiesław Walendziak powinien nas prezentować w te dni. Niestety nie poszedł w ślady ojca Euro Biskupa Gocłowskiego. A mógłby zostać nawet papieżem.

 • Re: Biskupi ponownie zapraszają młodych na ŚDM

  Szkoda, że Adaś Kinaszewski nie będzie mógł być obecny. Może Wiesław Walendziak powinien nas prezentować w te dni. Niestety nie poszedł w ślady ojca Euro Biskupa Gocłowskiego. A mógłby zostać nawet papieżem.

 • Re: Politycy PiS komentują decyzję Ujazdowskiego

  O jakich standardach piszecie ? Standardem w Prawo i Sprawiedliwość jest nierezygnowanie !!!!! Kazimierz Michał Ujazdowski Ludwik Dorn Kazimierz Marcinkiewicz Marek Jurek Artur Zawisza Bogdan Borusewicz Wiesław Walendziak oni wszyscy zrezygnowali z członkostwa w PiS ale nie zrezygnowali z bycia posłami !!!!!!!!!!!!!

 • Re: Odpowiedź na apel papieża Franciszka. Ważny gest polskiego Kościoła

  Czy biskup Wesołowski jest już w niebie. Pochowano go w Polsce z honorami. Szkoda, że Adaś Kinaszewski nie będzie mógł być obecny. Może Wiesław Walendziak powinien nas prezentować w te dni. Niestety nie poszedł w ślady ojca Euro Biskupa Gocłowskiego. A mógłby zostać nawet papieżem.

 • Re: "To będzie rzeczowa i merytoryczna rozmowa z Macierewiczem i Misiewiczem"

  Czemu się dziwicie dzieci księdza i biskupów zawsze miały łatwiej w życiu. Jakbyś był synem Rydzyka, to pisowski Prezydent, pisowski Premier, i pisowski lider partii, też by zajmowali się tobą :) Rydzyk generuje połowę poparcia dla PiS, jeżeli nie więcej. Zobaczcie jaką karierę zrobił Adaś Kinaszewski nieślubny syn pan świetego Wojtyły albo syn arcybiskupa Gocłowskiego Wiesław Walendziak.

 • Re: Bartłomiej Misiewicz rezygnuje z członkostwa w PiS

  Czemu się dziwicie dzieci księdza i biskupów zawsze miały łatwiej w życiu. Jakbyś był synem Rydzyka, to pisowski Prezydent, pisowski Premier, i pisowski lider partii, też by zajmowali się tobą :) Rydzyk generuje połowę poparcia dla PiS, jeżeli nie więcej. Zobaczcie jaką karierę zrobił Adaś Kinaszewski nieślubny syn pan świetego Wojtyły albo syn arcybiskupa Gocłowskiego Wiesław Walendziak.