• Informacje na temat:

  walicki

Artykuły na temat: walicki
 • Nie żyje Franciszek Walicki - "ojciec chrzestny" polskiego rocka

  W wieku 94 lat w sobotę nad ranem w Gdyni zmarł Franciszek Walicki, uważany za "ojca chrzestnego" polskiego rocka - poinformował Marcin Jacobson, działający od wielu lat w środowisku muzycznym.

 • Franciszek Walicki nie żyje. "Ojciec chrzestny" polskiego rocka zmarł w wieku 94 lat

  W wieku 94 lat nad ranem w Gdyni zmarł Franciszek Walicki, uważany za "ojca chrzestnego" polskiego rocka. Informację o śmierci Walickiego przekazał Marcin Jacobson, działający od wielu lat w środowisku muzycznym.

 • Andrzej Walicki, historyk idei, jeden z najbardziej cenionych polskich humanistów, odebrał w środę nagrodę Warszawska Premiera Literacka za książkę "Ludzie i idee. Próba autobiografii".

 • Kaszubskiego języka czar

  Kaszebe - niezwykły, jazzowo-etniczny projekt jednego z najciekawszych polskich basistów - Ola Walickiego, poświęcony jest kulturze Kaszub.

 • Za opieszałość urzędnika zapłaci obywatel

  Ponad 1 700 zł ma zapłacić Grzegorz Walicki Urzędowi Marszałkowskiemu Województwa Podkarpackiego za to, że upomniał się o pieniądze zasądzone mu wcześniej przez sąd pracy.

 • Kongres Nowej Prawicy przedstawił kandydatów do PE

  Lekarz z Kolbuszowej Waldemar Zarębski, reżyser teatralny Lech Walicki i córka Janusza Korwin-Mikkego - Anna - to niektórzy z kandydatów Kongresu Nowej Prawicy do PE w okręgu nr 9, obejmującym województwo podkarpackie.

 • Dyrektor Polskiej Filharmonii Bałtyckiej w Gdańsku (PFB) Roman Perucki; poeta i historyk literatury Kazimierz Nowosielski; muzyk Olo Walicki oraz pisarz Paweł Huelle zostali laureatami Pomorskiej Nagrody Artystycznej za 2006 r., uznawanej za Oscary kulturalne regionu.

 • "Rock zaczął się w Gdyni"

  W najbliższy poniedziałek o godz. 19.30 w Teatrze Muzycznym w Gdyni przy pl. Grunwaldzkim 1 rozpocznie się Benefis Franciszka Walickiego - "Rock zaczął się w Gdyni".

 • Wigry : Stal

  Wigry wystąpiły w składzie: Masłowski (46 Barwicki)- Drągowski, Bucholc ( 40 Sulcas), Rogoziński ( 49 Makarewicz), Bajko, Danilczyk (62 Walicki), Rybkiewicz (35 Juzwa), Makuszewski ( 46 Cimochowski), Świerzbiński ( 46 Stasiak), Ołowniuk ( 70 Pomian), Nowak ( 75 Lauryn). Od kilku dni Wigry przebywają na obozie w Białobrzegach koło Radomia. Następny mecz kontrolny zagrają w sobotę 12 lipca...

 • Sukces żeglarzy z Suwałk

  ...z Olsztyna, kolejne miejsca zajęli zawodnicy z Suwałk: Gracja Podziewska; Michał Walicki; Jakub Krynicki; Michał Kimszal; Łukasz Pietkiewicz; Ola Chmielewska. Memoriał Bogdana Stępkowskiego wygrała: 1. Gracja Podziewska z UKŻ Grot OSIR Suwałki 2. Michał Walicki z UKŻ Grot OSIR Suwałki 4. Michał Kimszal z UKŻ Grot OSIR Suwałki 5. Jakub Krynicki z UKŻ Grot OSIR Suwałki 6.Łukasz Pietkiewicz z UKŻ Grot...

Zdjęcia na temat: walicki
Dyskusje na temat: walicki