• Informacje na temat:

  walii książę

Artykuły na temat: walii książę
 • Książę Walii najstarszym następcą tronu

  Najstarszy syn Elżbiety II, 64-letni książę Walii Karol pobił rekord Wilhelma IV. Stał się najstarszym wiekiem następcą tronu w historii brytyjskiej monarchii. Wilhelm IV objął tron po śmierci brata Jerzego IV w 1830 roku, mając 64 lata, 10 miesięcy i 6 dni. Książę Karol przekroczył ten próg w czwartek. 65 lat skończy w listopadzie. W lipcu został dziadkiem.

 • 96-letni książę Filip wyszedł ze szpitala

  Małżonek brytyjskiej królowej Elżbiety II, 96-letni książę Filip, wyszedł ze szpitala, do którego trafił dzień wcześniej w związku z infekcją wynikającą z przewlekłej choroby - poinformował Pałac Buckingham.

 • Wielka Brytania: Książę Filip trafił do szpitala

  Pałac Buckingham poinformował w środę, że mąż brytyjskiej królowej Elżbiety II, 96-letni książę Filip, został przyjęty w nocy z wtorku na środę do szpitala w Londynie w ramach "środków ostrożności" związanych z infekcją wynikającą z przewlekłej choroby.

 • Nie książę i nie żebrak

  ...raz trzeci z kolei Nacjonaliści. W Walii Labourzyści także wypadli marnie, tracąc większość w Zgromadzeniu. Dalej będą w nim rządzić, ale utracili część wpływów na rzecz ultra prawicowców z UKIP...

 • Książę Karol bojkotuje chiński bankiet?

  Brytyjski następca tronu, książę Karol nie przyjął zaproszenia na bankiet wydany dla odwiedzającego Londyn prezydenta Chin. Nie jest to pierwszy afront, jaki spotyka Chińczyków ze strony księcia Walii.

 • Gdańsk: Książę William i księżna Kate spotkali się z Lechem Wałęsą

  Książę William i księżna Kate, którzy złożyli wizytę w Europejskim Centrum Solidarności w Gdańsku, zwiedzili wystawę o historii Solidarności i spotkali się z grupą opozycjonistów, m.in. z Lechem Wałęsą i Zbigniewem Bujakiem. Pod Pomnikiem Poległych Stoczniowców książę i księżna położyli białą i czerwoną różę.

 • Książę William i Kate przyjadą w lipcu do Polski

  Książę William i księżna Kate będą w dniach 17-21 lipca przebywać z oficjalnymi wizytami w Polsce i Niemczech - poinformował na Twitterze Pałac Kensington. W Polsce para odwiedzi Warszawę i Gdańsk.

 • Książę William ma nową posadę

  Brytyjski książę William rozpoczął pracę jako pilot śmigłowca ratowniczego. "To mój pierwszy dzień i jestem bardzo zdenerwowany " - powiedział William.

 • Książę William i księżna Kate przyjadą do Polski z oficjalną wizytą

  W lipcu książę William i księżna Kate złożą wizytę w Polsce. "Polska para prezydencka z przyjemnością przywita ich w naszym kraju w lipcu tego roku" - powiedział prezydencki minister Krzysztof Szczerski.

 • ​W. Brytania: Książę William zrezygnuje z pracy pilota

  Książę William, drugi w kolejce do brytyjskiego tronu, zamierza zrezygnować z pracy pilota śmigłowca ratowniczego, by poświęcić się własnej rodzinie oraz obowiązkom członka rodziny królewskiej - informują w niedzielę gazety w Wielkiej Brytanii.

Zdjęcia na temat: walii książę
Dyskusje na temat: walii książę