• Informacje na temat:

  walka z szatanem

Artykuły na temat: walka z szatanem
 • "USA już na zawsze pozostaną Wielkim Szatanem"

  ...z tego, że USA nakładają na nas kary. To jest ten sam Wielki Szatan, który zawsze pozostanie Wielkim Szatanem, niezależnie od porozumienia nuklearnego" - powiedział Nasrallah. Dodał, że jego "grupa oporu(...). do 7 tys. jest bardzo dobrze zaprawionych w walkach.

 • Pokusa niedoceniania i przeceniania Szatana

  ...w ładnym opakowaniu: "walka z przemocą". Zły ma dzisiaj świetną prasę: z myślą o tych, którzy chcą go niedoceniać, i o tych, którzy chcą go przeceniać. Potrzebujemy Bożego światła, ponieważ poza...

 • Papież: Szatan stara się zniszczyć ludzkość

  Bogu - dodał Franciszek. - Dlatego walka jest chlebem powszednim chrześcijanina: w sercu, w życiu, w rodzinie, w kościołach. Gdybyśmy nie walczyli, zostalibyśmy pokonani - zakończył papież...

 • Papież apeluje o kompleksową walkę z pedofilią

  Papież Franciszek zapewnił w niedzielę, że każdy przypadek pedofilii zostanie potraktowany z najwyższą powagą. Zamykając szczyt w Watykanie, apelował o kompleksową walkę z tą plagą i mówił, że jej powszechność nie umniejsza jej potworności w Kościele.

 • Z Bogiem na "ty", z szatanem na "proszę pana"

  ..., a z takim "opatrunkiem" to już nic radości nie umniejszy. Relacja z Bogiem, drugim człowiekiem powinny dawać radość życia, a co z relacją z samym sobą? - Tu jest walka, niemal w każdej minucie. Jeśli jednak podobno Karol Marks powiedział, że walka jest jego szczęściem, o ileż większym szczęściem jest walka o ciągłe poszerzanie dobra we własnej duszy? Wsparta w dodatku świadomością, że teraz już...

 • Papież apeluje o walkę z pedofilią. "Ręka zła, która nie oszczędza niewinności"

  Papież Franciszek zapewnił, że każdy przypadek pedofilii zostanie potraktowany z najwyższą powagą. Zamykając szczyt w Watykanie apelował o kompleksową walkę z tą plagą i mówił, że jej powszechność nie umniejsza jej potworności w Kościele.

 • Papież: Wielki Post czasem duchowych zmagań i walki ze złem

  Papież Franciszek powiedział w pierwszą niedzielę Wielkiego Postu, że jest to czas duchowych zmagań i walki ze złem. Jak mówił, zło jest obecne w codziennym życiu i objawia się w przemocy, odrzucaniu innych, zamykaniu się, w wojnach i niesprawiedliwościach.

 • Barbara Kurdej-Szatan: Dzisiejsze kobiety potrzebują czegoś więcej

  - Dzisiejsze kobiety potrzebują czegoś więcej, potrzebują prawdziwych facetów – deklaruje Barbara Kurdej-Szatan, znana jako blondynka z reklam jednej z sieci komórkowych, w spocie SZLACHETNEJ PACZKI.

 • "Każdego może opętać szatan"

  .... Czyli jednak - jakby nie było - będzie to ośrodek dla "walki z szatanem". Czy ośrodek taki ma rację bytu w przypadku, gdy objawy "opętania" uznane są przez psychiatrię za formę schizofrenii(...)? Czy tego typu wbijanie w strach przed szatanem, może prowadzić u niektórych do "opętania urojonego" ? Dr de Barbaro nazywa to "teorią samoobsługową" i uważa, takie zjawisko jest możliwe...

 • Rak pyska wykończy tasmańskiego szatana

  Diabłu tasmańskiemu, występującemu jedynie na Tasmanii mięsożernemu torbaczowi, grozi wyginięcie, ze względu na nękający ten gatunek zakaźny rak pyska - powiadomiły lokalne władze.

Dyskusje na temat: walka z szatanem