• Informacje na temat:

  walker

Artykuły na temat: walker
 • Porsche odpowiada na pozew córki Paula Walkera

  Wczoraj świat obiegła informacja, że Meadow Walker, córka tragicznie zmarłego aktora Paula Walkera, pozywa Porsche. Meadow oskarżyła producenta samochodów o śmierć ojca. Aktor zginął w wypadku samochodowym. Porsche Carrera GT, którym Paul Walker jechał wraz z przyjacielem Rogerem Rodasem, doszczętnie spłonęło.

 • Córka Paula Walkera założyła fundację jego imienia

  Córka zmarłego tragicznie aktora Paula Walkera zdecydowała się założyć fundację jego imienia. Organizacja ma pomagać studentom i naukowcom, którzy chcą poszerzać swoją wiedzę na temat oceanografii.

 • Porsche odpowiada na zarzuty córki Paula Walkera

  Porsche odpiera zarzuty o odpowiedzialność za śmierć aktora, Paula Walkera, znanego z serii hitów „Szybcy i wściekli”. Pozew przeciwko firmie złożyła we wrześniu córka gwiazdora, Meadow Rain Walker. Za pośrednictwem prawników 16-latka oskarżyła niemiecki koncern o zamontowanie wadliwego systemu kontroli trakcji oraz o niedotrzymanie standardów bezpieczeństwa przy produkcji modelu Carrera GT.

 • Dwa lata temu zginął Paul Walker...

  Mijają właśnie dwa lata od tragicznej śmierci Paula Walkera. Aktor, któremu sławę przyniosły filmy z serii "Szybcy i wściekli", zginął w wypadku samochodowym w Los Angeles 30 listopada 2013 roku. Jadące z dużą prędkością porsche, które prowadził przyjaciel Walkera, wypadło z trasy na łuku i uderzyło w drzewo. Kierowca i pasażer zginęli na miejscu. Auto doszczętnie spłonęło. W chwili śmierci Paul...

 • Paul Walker mógł zarobić nawet 80 milionów dolarów

  Paul Walker zginął w 2013 roku w wyniku tragicznego wypadku samochodowego. Jak donosi TMZ, aktor mógł zarobić nawet 80 mln dolarów w trakcie swojej kariery. Dokumenty sądowe, podpisane przez 17-letnią córkę aktora, szacują jego przyszłe zarobki. Kiedy Paul był w trakcie kręcenia 7. części „Szybkich i wściekłych”, Universal zobowiązał się do stworzenia trzech kolejnych produkcji. Te projekty...

 • USA: Republikanin Scott Walker rozpoczął wyścig do Białego Domu

  Gubernator Wisconsin Scott Walker, uważany za jednego z najpoważniejszych rywali byłego gubernatora Florydy Jeba Busha w walce o nominację Republikanów w wyścigu o fotel prezydenta USA w 2016 roku, oficjalnie ogłosił w poniedziałek start kampanii wyborczej.

 • Walker zrezygnował i wezwał do wspólnego frontu przeciwko Trumpowi

  Gubernator Wisconsin Scott Walker ogłosił w poniedziałek, że na pięć miesięcy przed prawyborami wycofuje się z wyścigu prezydenckiego. Wezwał pozostałych kandydatów Republikanów do wspólnego frontu przeciwko miliarderowi Donaldowi Trumpowi.

 • Pogrzeb Paula Walkera

  Amerykański aktor Paul Walker został pochowany na cmentarzu sław w Los Angeles. W uroczystościach pogrzebowych wzięła udział tylko najbliższa rodzina i przyjaciele.

 • Córka Paula Walkera pozywa Porsche do sądu w związku ze śmiercią ojca

  Córka Paula Walkera, 16-letnia Meadow Rain Walker, złożyła do sądu pozew przeciwko Porsche. Według niej samochód Porsche Carrera GT, którym jechał jej ojciec w chwili wypadku, nie był odpowiednio wyposażony i to mogło przyczynić się do śmierci aktora.

 • Szybcy i wściekli: Vin Diesel oddał hołd Paulowi Walkerowi!

  Vin Diesel wciąż nie pogodził się ze śmiercią swojego przyjaciela z planu filmu "Szybcy i wściekli" Paula Walkera, choć od jego śmierci minął już ponad rok. Aktor zadedykował mu piosenkę Habits (Stay High) z repertuaru Tove Lo, którą wykonał przy akompaniamencie fortepianu.

Zdjęcia na temat: walker
Wideo na temat: walker
 • Córka Paula Walkera oskarża Porsche

  Meadow Rain Walker, córka tragicznie zmarłego w wypadku samochodowym aktora Paula Walkera, złożyła pozew przeciwko Porsche. Prawnicy 16-latki oskarżyli niemiecki koncern o zamontowanie wadliwego systemu kontroli trakcji i niedotrzymanie standardów bezpieczeństwa przy produkcji modelu Carrera GT. Ich zdaniem, przyczyną śmierci gwiazdora „Szybkich i wściekłych” nie była nadmierna prędkość, a pożar

 • Paul Walker zginął rok temu...

  Mija rok od tragicznej śmierci Paula Walkera. Aktor znany z serii filmów "Szybcy i Wściekli" zginął 1.12.2013 roku w wypadku samochodowym, niedaleko kalifornijskiej miejscowości Santa Clarita. Miał 40 lat. Pojazd prowadził przyjaciel i partner biznesowy Paula - Roger Rodas. Obaj mężczyźni zginęli na miejscu. Główną przyczyną wypadku była nadmierna prędkość, szacowana na 160 km/h. 10 kwietnia 2015

 • Paul Walker mógł zarobić nawet 80 milionów dolarów

  Paul Walker zginął w 2013 roku w wyniku tragicznego wypadku samochodowego. Jak donosi TMZ, aktor mógł zarobić nawet 80 mln dolarów w trakcie swojej kariery. Dokumenty sądowe, podpisane przez 17-letnią córkę aktora, szacują jego przyszłe zarobki. Kiedy Paul był w trakcie kręcenia 7. części „Szybkich i wściekłych”, Universal zobowiązał się do stworzenia trzech kolejnych produkcji. Te projekty