• Informacje na temat:

  wallace

Artykuły na temat: wallace
 • Zmarł Mike Wallace, legendarny amerykański dziennikarz

  W wieku 93 lat zmarł w nocy z soboty na niedzielę Mike Wallace, jeden z najsłynniejszych amerykańskich dziennikarzy, mistrz wywiadu telewizyjnego, znany z zadawania trudnych pytań politykom, aferzystom i celebrytom.

 • Londyn: Mężczyzna, który wjechał w grupę ludzi przed meczetem nie był znany służbom

  Sprawca ataku, do którego doszło w nocy przed meczetem w Londynie, nie był znany służbom bezpieczeństwa. Taką informację podał Ben Wallace z brytyjskiego resortu spraw wewnętrznych (Home Office).

 • Sprawca zamachu na muzułmanów nie był znany służbom

  ...​Sprawca zamachu, do którego doszło w nocy przed meczetem w Londynie, nie był znany służbom bezpieczeństwa - powiedział w poniedziałek Ben Wallace z brytyjskiego resortu spraw wewnętrznych (Home Office).

 • Niepokojące informacje brytyjskiego ministra: ISIS chce dokonywać w Europie ataków chemicznych

  ...​Bojownicy Państwa Islamskiego (ISIS) mają ambicje, by w Wielkiej Brytanii i innych krajach Europy przeprowadzać obliczone na dużą liczbę ofiar zamachy z użyciem broni chemicznej - oświadczył brytyjski minister ds. bezpieczeństwa narodowego Ben Wallace. "Sunday Times" podkreśla jednak, że do tej pory nie wykryto konkretnego spisku mającego na celu takie właśnie działanie.

 • Spłonął brytyjski magazyn, w którym przechowywane były wszystkie rekwizyty z planu filmowego „Wallace i Gromit”.

 • Darwin, motyle i ewolucja

  Ciężko znaleźć kraj, który przyciągnął i zainspirował więcej wybitnych biologów niż Brazylia. Karol Darwin wylądował w Bahii w 1832 roku. Dwóch innych Anglików - Alfred Russel Wallace i Henry Walter Bates - dotarli do Pary w 1848. Wallace wędrował po lasach Amazonii 4 lata, a niezmordowany Bates - 11.

 • To już pewne. Na tych skrzypcach grano na Titanicu! [ZDJĘCIA]

  Po siedmiu latach żmudnych badań eksperckich potwierdzono autentyczność skrzypiec należących do kierownika orkiestry na oceanicznym liniowcu Titanic. Wallace Hartley był jedną z ofiar katastrofy morskiej sprzed ponad 100 lat.

 • Jest możliwe, że na początku ubiegłej dekady brytyjski dziennik bulwarowy "Daily Mirror" prowadził nielegalną działalność hakerską - poinformował redaktor naczelny tej gazety Richard Wallace. Zaznaczył jednocześnie, że nic konkretnego na ten temat nie wie, a "kwestie etyczne były wkomponowane" w kulturę działalności redakcji.

 • Legendarny Michael Jordan postanowił z bliska przyjrzeć się dyspozycji koszykarzy klubu Charlotte Bobcats, którego jest właścicielem, i wziął udział w ich treningu. "To był stary, dobry Mike" - ocenił dyspozycję sześciokrotnego mistrza ligi NBA Gerald Wallace.

 • Kierownictwo i założyciel koncernu Ford Motor wiedziało i przymykało oczy na zatrudnianie robotników przymusowych w filiach zakładów w nazistowskich Niemczech - twierdzi amerykański historyk Max Wallace w swej nowej książce.

Zdjęcia na temat: wallace
Dyskusje na temat: wallace